Imperia Online България  
Април 27, 2024, 23:09:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Вестник Имперец - коментари  (Прочетена 32686 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #30 -: Октомври 10, 2012, 16:01:57 »

много от проектонационалите не играят със сандъци, а всички знаем какво се случва когато турчина отваря всеки ден всички сандъци. на практика само с премиум и 10 часов не може да се бие такъв играе? ако беше реален свят да го бия, ето тогава нямаше и сандъците да му помогнат, но в този случай много националите остават безсилни, защото става дума за цифрмонанията наречена диаманти...

Имам няколко въпроса.
1) не беше ли забранено да се играе от името на повече от една държава?
2) как да бия човек, който реално е недостижим заради финансовите си възможности, а не игровите такива?
3) Какво се случва на световното, ако даден играч има регистрации в повече от един отбор?
4) Ако даден играч се класира за отбор "A", но има и за отбор "Б" и го хванете още на квалификациите, то в отборите ще влезе ли шестнадесетият играч или ще го дисквалифицирате на самото световно, но тогава отборите остават с 14 играча, т.к. няма да има резерви. Ако решите да го санкционирате кой от двата отбора ще изберете или идвата?

Личната ми позиция е че няма да играя в един отбор с турчин. Това е въпрос на чест, достойнство и гордост. Да участваш от името на някоя страна, да я представляваш е голяма привилегия и всеки един трябва да си даде сметка за това и независимо от резултатите да бъде горд от това което направил за родината.

Лично аз бих предложил бойкот на световното първенство от страна на българските национали ако се класира чуждестранен състезател в нашия тим.

няма страшно галине ако има такова нещо веднага ще го хванат ...предполагам че ще излезе сериозен отговор до час  *gamer*
Активен

Age of Extinction
danail_dinkov
Капитан
****

Karma: +104/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


смъртта е едва началото ...


Профил
« Отговор #31 -: Октомври 10, 2012, 16:02:47 »

С турчин нема да играя, защото му немам доверие. Ако все пак го оставят, ще го изгоним от съюза, и кво от това, ще трябва да играем с 14 човека. Много, много лошо ако се това да се случи. Другата година ще регна 5 акк в други страни и ще ги класирам защото мога и знам как да го направя. И ако не ме изгонят от техните съюза ще давам иформация на националният отбор на България, кой е блок, къде му е армията, колонии състояние на хазна, съюзни проучвания и т.н. Та това ли и замъсилът на Световното първенство ?
« Последна редакция: Октомври 10, 2012, 16:10:51 от danail_dinkov » Активен

един живот не стига ...
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #32 -: Октомври 10, 2012, 16:05:48 »

Ето ги и господарите на толеранса в действие.....
Що трябва все да мразите, все да гледате в чуждата паничка и да се тупате по гърдите колко сте големи....
И после само говорим как цял свят ни ненавижда и ни смятат за втора ръка хора...И после всичко било заради ромите...аде моля ви се...Бас ловя, че никой от тези бляскави рицари не му е стъпвал крака извън граница, ама му знае устата какво е навън...
Преди всичко това тук е игра за забавление...не за избиване на комплекси...като смятате, че Българите са най-добрите в тази игра..ами докажете го в играта...без оправдания..поемете отговорност и нека армиите ви говорят вместо вас...
колкото до невероятно зрялото изказване на Asguard...от кога пресата е цензурирана, за знам да не си изказвам вече мнението по каквито и да е било въпроси?
От момента в който се правят обидни кваификации на расова ,верска или друга основа.Между другото , това е против правилата на този Форум и ако се действа принципно , а не се прави ПОРЕДНОТО изключение ,подлежите на санкция.Няма цензура , а отговорност за думите , както и обидни квалификации за една цяла нация.Правете разлика между свобода на изразяване и обиди на расова, верска или друга основа.
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #33 -: Октомври 10, 2012, 16:09:39 »

С турчин нема да играя, защото му немам доверие. Ако все пак го оставят, ще го изгоним от съюза, и кво от това, ще трябва да играем с 14 човека.
нали нямаше да имаме право да гоним? това е проблема
Активен

shikoznia
Лейтенант
***

Karma: +6/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #34 -: Октомври 10, 2012, 16:18:47 »

От момента в който се правят обидни кваификации на расова ,верска или друга основа.Между другото , това е против правилата на този Форум и ако се действа принципно , а не се прави ПОРЕДНОТО изключение ,подлежите на санкция.Няма цензура , а отговорност за думите , както и обидни квалификации за една цяла нация.Правете разлика между свобода на изразяване и обиди на расова, верска или друга основа.
Да съм те обидил на расова основа?Или някого другиго?
Ако се чувстваш така се извинявам,но това е лично твой проблем.Ако думите ми "за пореден път се убеждавам, че българина е изключително смотано същество." са някакъв вид Обида за когото и да е било...трябва да се огледа малко по сериозно над света,който го заобикаля...защото с извинение...нещо не му е наред!
За да бъдем ясни заставам зад всяка моя казана дума и поемам цялта отговорност за казаното от мен...защото е така както го мисля!!!
А за да бъдем точни, като става дума за расова основа...си мисля, че точно това правите с господина, за когото казвате, че е турчин и не искате да играете с него...докато не ми докаже,че не мога да му вярвам нямам проблеми да се съревновавам рамо до рамо с него!
За да бъдем ясни аз съм си 100% БЪЛГАРИН...ако това не сте го разбрали досега..
Българин,който не обича да се слагат хората под общ знаменател и който вярва, че хората са невинни до доказване на противното,а не обратното....
« Последна редакция: Октомври 10, 2012, 17:04:20 от shikoznia » Активен
danail_dinkov
Капитан
****

Karma: +104/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


смъртта е едва началото ...


Профил
« Отговор #35 -: Октомври 10, 2012, 16:27:22 »

Я почни да четеш темата от първата страница и прецени сам дали не е турчин.
Активен

един живот не стига ...
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #36 -: Октомври 10, 2012, 16:32:21 »

Да съм те убидил на расова основа?Или някого другиго?
Ако се чувстваш така се извинявам,но това е лично твой проблем.Ако думите ми "за пореден път се убеждавам, че българина е изключително смотано същество." са някакъв вид убида за когото и да е било...трябва да се огледа малко по сериозно над света,който го заобикаля...защото с извинение...нещо не му е наред!
За да бъдем ясни заставам зад всяка моя казана дума и поемам цялта отговорност за казаното от мен...защото е така както го мисля!!!
А за да бъдем точни, като става дума за расова основа...си мисля, че точно това правите с господина, за когото казвате, че е турчин и не искате да играете с него...докато не ми докаже,че не мога да му вярвам нямам проблеми да се съревновавам рамо до рамо с него!
За да бъдем ясни аз съм си 100% БЪЛГАРИН...ако това не сте го разбрали досега..
Българин,който не обича да се слагат хората под общ знаменател и който вярва, че хората са невинни до доказване на противното,а не обратното....
Абе човек, чети преди да пишеш... чети преди да мислиш... Ей там - двайсетина поста по-нагоре пише - говорим за акаунт, лидер на Турския отбор миналото световно. Говорим за акунт, който парадира със своята турска националност, откакто е пусната версия 5.... ама не, трябва да се правиш на интресен и много космополитен (щото се съмняваш да знаеш знечението на думата - не става въпрос за човек, който се опитва да полети в космоса)
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #37 -: Октомври 10, 2012, 16:38:28 »

Успокойте се малко и се въздържайте от нападки и сарказъм, моля.
Всеки има право на мнение.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
shikoznia
Лейтенант
***

Karma: +6/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #38 -: Октомври 10, 2012, 16:39:00 »

Я почни да четеш темата от първата страница и прецени сам дали не е турчин.
Да прочел съм темата няколко пъти...и гледах и снимковите доказателства...както и отговора на модераторите, че акаунта е регистриран в БГ/доказано/
Човека иска да си играе играта...къде е казано, че иска да я съботира...барабар с националния ни отбор? Да го е казвал?
Не мисля.
Може човека да иска да е в печелившия отбор за разнообразие Wink, както казах по-рано, и заради това да се е регнал в нашите квалификации. Може да иска и да шпионира...няма как да разберем това,освен ако той не си каже сам!
Пак повтарям това е изклюително тънка ситуация и екипа на ИО трябва много да внимава с решението си, защото и от едната и от другата страна, хора слагат пари за да играят играта и една грешна преценка може да доведе до сериозни последици....
Активен
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #39 -: Октомври 10, 2012, 16:41:03 »

Да съм те убидил на расова основа?Или някого другиго?
Ако се чувстваш така се извинявам,но това е лично твой проблем.Ако думите ми "за пореден път се убеждавам, че българина е изключително смотано същество." са някакъв вид убида за когото и да е било...трябва да се огледа малко по сериозно над света,който го заобикаля...защото с извинение...нещо не му е наред!
За да бъдем ясни заставам зад всяка моя казана дума и поемам цялта отговорност за казаното от мен...защото е така както го мисля!!!
А за да бъдем точни си като става дума за расова основа...си мисля, че всички това правите с господина, който казвате, че е турчин и не искате да играете с него...
За да бъдем ясни аз съм си 100% БЪЛГАРИН...ако това не сте го разбрали досега..
Българин,който не обича да се слагат хората под общ знаменател и който вярва, че хората са невинни до доказване на противното,а не обратното....
Ма нямам съмнения.Затова  ни сложи цялата нация под знаменателя ,,изключително смотано същество,,.Пише се Обида , българино.И да, обиди цяла една нация.Нямам намерение да влизам в спорове с поредният българофоб , избягал нейде да мие чинии.Ниски топки са по принцип.От времето на Паисий още.
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #40 -: Октомври 10, 2012, 16:44:00 »

Успокойте се малко и се въздържайте от нападки и сарказъм, моля.
Всеки има право на мнение.
А от обиди.Ако вие сте съгласен с определението че българите са смотани същества , аз не съм.И това не е мнение , а откровена обида.
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
shikoznia
Лейтенант
***

Karma: +6/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #41 -: Октомври 10, 2012, 16:46:51 »

Абе човек, чети преди да пишеш... чети преди да мислиш... Ей там - двайсетина поста по-нагоре пише - говорим за акаунт, лидер на Турския отбор миналото световно. Говорим за акунт, който парадира със своята турска националност, откакто е пусната версия 5.... ама не, трябва да се правиш на интресен и много космополитен (щото се съмняваш да знаеш знечението на думата - не става въпрос за човек, който се опитва да полети в космоса)
So?
Аз когато играя интернационални светове,никой не знае, че играя от България!
Освен това имам приятел, който е гражданин на Турция, учи тук в България и играе играта...когато му изнася казва, че е от Турция, когато му изнася е от България! Това прави ли го автоматично шпионин!
На миналите квалификации мислех да се пусна от щатите, но така се случиха нещата, че не стана...и какво ако се бях класирал от там...и сега участвам тук...или дори и ако искам мога да участвам от Румъния или Бембания ако искам...кой казва, че не мога да го направя щом съм в дадената държава в него момент?
Екипа на ИО да излезе с официални данни, че този човек е шпионин и тогава да го съдите...до тогава...по-добре да не говорите глупости!
Активен
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #42 -: Октомври 10, 2012, 16:51:36 »

So?
Аз когато играя интернационални светове,никой не знае, че играя от България!
Освен това имам приятел, който е гражданин на Турция, учи тук в България и играе играта...когато му изнася казва, че е от Турция, когато му изнася е от България! Това прави ли го автоматично шпионин!
На миналите квалификации мислех да се пусна от щатите, но така се случиха нещата, че не стана...и какво ако се бях класирал от там...и сега участвам тук...или дори и ако искам мога да участвам от Румъния или Бембания ако искам...кой казва, че не мога да го направя щом съм в дадената държава в него момент?
Екипа на ИО да излезе с официални данни, че този човек е шпионин и тогава да го съдите...до тогава...по-добре да не говорите глупости!
Абе ти смисъла на израза национален отбор разбираш ли го..Национален, не интернационален.Съмнявам се.
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #43 -: Октомври 10, 2012, 16:54:37 »

So?
Аз когато играя интернационални светове,никой не знае, че играя от България!
Освен това имам приятел, който е гражданин на Турция, учи тук в България и играе играта...когато му изнася казва, че е от Турция, когато му изнася е от България! Това прави ли го автоматично шпионин!
На миналите квалификации мислех да се пусна от щатите, но така се случиха нещата, че не стана...и какво ако се бях класирал от там...и сега участвам тук...или дори и ако искам мога да участвам от Румъния или Бембания ако искам...кой казва, че не мога да го направя щом съм в дадената държава в него момент?
Екипа на ИО да излезе с официални данни, че този човек е шпионин и тогава да го съдите...до тогава...по-добре да не говорите глупости!
So какво , българино.
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
shikoznia
Лейтенант
***

Karma: +6/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #44 -: Октомври 10, 2012, 16:57:48 »

Ма нямам съмнения.Затова  ни сложи цялата нация под знаменателя ,,изключително смотано същество,,.Пише се Обида , българино.И да, обиди цяла една нация.Нямам намерение да влизам в спорове с поредният българофоб , избягал нейде да мие чинии.Ниски топки са по принцип.От времето на Паисий още.
Нали знаете... когато човек няма какво да каже се хваща с правописа на другия!
Ако някой от модераторите смята, че думите ми са в нарушение на правилата...нека бъда наказан! Но да ми говорите глупости, че съм обидил някого с тези думи....ще ме извинявате, ама сте били много лесно раними душички,ама ми играете военни игрички....
Хайде стига сте си пилели думите за глупости, ами се залавяйте да правите стратегии, че поредните орди наближават....
По-малко думи и повече действия в играта и няма от какво да се притеснявате, че ще има турски играч в националния...щото няма да се класира там!
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!