Imperia Online България  
Април 29, 2024, 11:47:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Вестник Имперец - коментари  (Прочетена 32700 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
shikoznia
Лейтенант
***

Karma: +6/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #120 -: Октомври 17, 2012, 21:38:17 »

Тва че има загуба в защита а играе с пълния комплект диаманти, тоест е отвсякъде фул наистина не го прави слаб играч,  прави го чисто и просто - некадърен играч. Играч от който нищо не става. Загубата му не е от първия пожар. Но дори и да беше, повярвай, няма такава таткика, която да обоснове в началния стадий на играта загуба на население. Толкова за "майсторството му".

Относно играта без диаманти - има начин да останеш непобеден, може би, но няма начин да се класираш.

Без диаманти си за никаде, каквито и умения да  притежаваш - тук съм съгласен с теб. Затова и не играя тази версия - играя само версия 4.
Затова и ще ви поканя там:
-Елате в свят 95, светът на можещите, умеещите, свят изпълнен с интрига и предателство, свят на доблестни битки и нескончаеми войни, свят на тотално оплюване и обругаване с една дума - СВЯТ95.
Елате и вкусете небивало изживяване. Елате вие, да не дойдем ние!!!! Grin
Много си прав за въпрсния човек, че наистина няма значение как и защо Smiley
Да аз знам, че има начин да не загубя и това ми беше първоначалната идея...просто исках да видя до къде са я докарали нашите хора от ИО за този очертаващ се пълен фарс наречен "световно първенство"...просто като видях и се отвратих...повече няма да правя тази грешка да се записвам за квалификации, нашествия или каквито и да е подобни...
Дай линк за регистрация в 95-ти...че мина много време от когато за последно играх версия 4
Активен
KAIMAKA
Лейтенант
***

Karma: +7/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 126



Профил WWW
« Отговор #121 -: Октомври 17, 2012, 22:03:33 »

Демек точно.Единствените ограничения са финансите с които разполагаш.Това е безумно.Радвам се че не започнах версията а ме насочиха към друга.Това световно е всъщност на принципа- Продава се Световна титла на аукцион.Много благодаря на всички за отговорите. Smiley
Освен ресурс да си купуваш може и между армия и ресурс да си избираш от храма


Цитат
това вече е нечувано да си избираш армия за диаманти   Shocked

Активен

Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #122 -: Октомври 17, 2012, 22:25:57 »

Е тя къде отива играта тогава. *hmm*
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #123 -: Октомври 17, 2012, 22:46:36 »

Значи, няма, и никой не може на черното да каже бяло. Самата версия 5 вече не е игра а начин за изсмукване на кинти. Но кой може да се сърди, никой не ви е упрял автомат в главата и да ви заставя. Започнах версия 5 още от алфа теста, после бета и към края му взе да се опорочава всичко според моите разбирания. Не ми изнесе и спрях. Не задължавам никой с мнението си но пак ви приканвам - елате в свят 95 версия 4, там реалностите са други, вложените средства поносими а екшана гарантиран.
Повечето от вас естествено ще ми станат каси но ще ви остане удоволствието да бъдете обирани с финес и грация. Grin Tongue
Ако минете метър при мен то Победителя няма да ви прости, което навежда на мисълта че дори и най-лошия ми ученик е факир сред останалите, колкото и да не възприема. Tongue Tongue Tongue Grin
« Последна редакция: Октомври 17, 2012, 23:03:27 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #124 -: Октомври 17, 2012, 22:59:32 »

Значи, няма, и никой не може на черното да каже бяло. Самата версия 5 вече не е игра а начин за изсмукване на кинти. Но кой може да се сърди, никой не ви е упрял автомат в главата и да ви заставя. Започнах версия 5 още от алфа теста, после бета и към края му взе да се опорочава всичко според моите разбирания. Не ми изнесе и спрях. Не задължавам никой с мнението си но пак ви приканвам - елате в свят 95 версия 4, там реалностите са други, вложените средства поносими а екшана гарантиран.
Веднага ти подливам вода. Grin Елате в класиките.Там срещу 6 лв на месец ползвате всичко.Няма бъговете с пазара на версия 4 , няма безкрайни каси , точенета и пълнене на съюзни каси и проучвания.Просто чиста игра на възможности на играчите.Фиксиран пазар,липса на съюзни проучвания.Само вие и опонента отсреща.Заповядайте в Свят 1.Началото на ИО .Светая светих.Играта , такава каквато беше - на духа , уменията и съревнованието.
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #125 -: Октомври 17, 2012, 23:05:19 »

Веднага ти подливам вода. Grin Елате в класиките.Там срещу 6 лв на месец ползвате всичко.Няма бъговете с пазара на версия 4 , няма безкрайни каси , точенета и пълнене на съюзни каси и проучвания.Просто чиста игра на възможности на играчите.Фиксиран пазар,липса на съюзни проучвания.Само вие и опонента отсреща.Заповядайте в Свят 1.Началото на ИО .Светая светих.Играта , такава каквато беше - на духа , уменията и съревнованието.
Не ми говори за класики...Там контрола е никакъв...Всеки прави каквото си иска...То така стана в цялата игра май...
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #126 -: Октомври 17, 2012, 23:06:48 »

Веднага ти подливам вода. Grin Елате в класиките.Там срещу 6 лв на месец ползвате всичко.Няма бъговете с пазара на версия 4 , няма безкрайни каси , точенета и пълнене на съюзни каси и проучвания.Просто чиста игра на възможности на играчите.Фиксиран пазар,липса на съюзни проучвания.Само вие и опонента отсреща.Заповядайте в Свят 1.Началото на ИО .Светая светих.Играта , такава каквато беше - на духа , уменията и съревнованието.

Класиките, напълно съм съгласен. Те са светая светих в империята и точно щото са свети не са посещавани. Докато в 95 е екшън, подливане на вода, компромати, зъбене и бой, бои колкото ти душа тегли. Tongue Там просто не е за хора със слаби нерви.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #127 -: Октомври 17, 2012, 23:11:36 »

С триста лева 2ма души все още могат да обикалят една седмица по планините и да се кефят на красотите им. Триста лева да си направя кефа или да ги дам друг да ми ги похарчи...Аз избирам Рила и Пирин. Рилските езера, Скакавица, Вазов, Мальовица, Страшното езеро, Синаница, Кончето, Муратовото езеро, Стражите, Темното езеро...Изберете сами...
75 процента от хората в България живеят месечно с под триста лева.И с тях плащат сметки и храна , ако това дето консумират може да се нарече пълноценна храна.Всяко нещо трябва да има граници.Иначе става безусловен цинизъм.Вярно че никой никого не задължава да играе , но цинизма не е само принуда.Да промотираш нещо като битка на нациите и националното достойнство , а да го превърнеш в търг за Световната купа също е цинизъм.
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #128 -: Октомври 17, 2012, 23:16:10 »

Не ми говори за класики...Там контрола е никакъв...Всеки прави каквото си иска...То така стана в цялата игра май...

Така е, въпрос на избор.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #129 -: Октомври 17, 2012, 23:17:07 »

Класиките, напълно съм съгласен. Те са светая светих в империята и точно щото са свети не са посещавани. Докато в 95 е екшън, подливане на вода, компромати, зъбене и бой, бои колкото ти душа тегли. Tongue Там просто не е за хора със слаби нерви.
В 95 и другите светове версия 4 си е ИО/Измами онлайн/.И то заради пазара и съюзните каси и модел.Играта я правят хората.В класиките играта си е в чист вид.А останалите екстри ги правят играчите.Битки, закани и прочие.При еднакъв брой хора класиката винаги ще е по чистата версия.И свят 1 не е за хора със слаби нерви.Ерата е към края си.Почва нова.Вкарай един отбор и ще се убедиш. Grin
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
smily
Сержант
**

Karma: +10/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 60



Профил
« Отговор #130 -: Октомври 17, 2012, 23:19:58 »

Докато има балъци дето да си дават пари, ще има и такива опциии за тях (купи "вземи" диаманти). За чужденците не ми се вярва да е чак такъв проблем те така или иначе са си свикнали,че безплатен обяд няма. Но бедното българче, работещо да преживява и едвам да свързва двата края негодува и то с основание. Старата версия макар и без никакви анимациики и куп нововъведения, откраднати или взаимствани от поне 10 други онлине игри,си остава много по-интересна.(лично мое мнение)    [:-} [:-} [:-}
Активен
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #131 -: Октомври 17, 2012, 23:21:26 »

Не ми говори за класики...Там контрола е никакъв...Всеки прави каквото си иска...То така стана в цялата игра май...
Ми за 6 лв - толкова.Пак е за предпочитане пред версия 5.Да не говорим че всеки си прави каквото иска.А не само тия с пари.Приемаш го за опция и те така.Тази ера в 1 играх сам и имах 5 противника.2 месеца икономика , 1 месец дебнене и разбиване и ерата е към края.Доволен съм.
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
shikoznia
Лейтенант
***

Karma: +6/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #132 -: Октомври 17, 2012, 23:24:36 »

Eeee версия 5 не е чак толкова лоша...И аз я започнах още с тестовете, бетите и всичките им там фалове,но си мисля че доста просперира напред във времето...и не е само лошо..определено има светове в които става мн завързана игра и определено си заслужава да пуснеш един два смс-а за един месец...обаче не навсякъде....
Аз лично за себе си мога да кажа, че във някои светове..особено интернационалните съм отказвал доста чуждестранни играчи и то без да използвам диаманти - докато те да.Вярно е че ако не използваш диаманти нямаш шанс за топ 20-30 със сигурност...но с игра и умение винаги можеш да влезеш във топ 50-100...Така, че Версия 5 си заслужава да се играе определено...има много какво да предложи и ако се абстрахираме от факта, че някой който влози 200 евро напълно превъзхожда тези които не са вложили пари.
В крайна сметка всичко зависи защо играеш играта...ако я играеш за да станеш номер едно...ами ще трябва да се разделиш с няколко стотин левчета...но ако я играеш за да се забавляваш...да постигнеш някаква цел лична за себе си...тогава можеш и без диаманти да я постигнеш...стига да знаеш как да направиш стратегията си...
Няма да излъжа, че екипа на ИО определено станаха алчни и направиха играта все по комерсиална и зависеща от парите...и въпреки всичко още им куца изравняването на силите между имперец и номад...нооо с инвестиции от хора като турския шпионин, сръбкинята в квалификациите и още куп знайни и незнайни герои...играта ще се развива...и дай боже някой ден да се оправят всичките недоразумения и може би да видим един свят версия 5 без диаманти...без пари...и тогава да се види кой какво може...защото съм сигурен, че това ще бъде най-интересния свят досега!
Активен
smily
Сержант
**

Karma: +10/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 60



Профил
« Отговор #133 -: Октомври 17, 2012, 23:28:15 »

Старата версия и без диаманти се влиза в топ 20 просто има баланс. смсаджиите си дават парите за доход,минеш и си го земеш с остатъка от диаманти си пускат мода и готово докат тука очаквам скоро и да има опция 5к диаманти и дирекно се класираш в топ 10  *xxx* *xxx*
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #134 -: Октомври 17, 2012, 23:30:14 »

Свят без диаманти версия5, Господин Томас Мор, утопията е похвално нещо но не вирее у нас.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!