Imperia Online България  
Март 28, 2024, 14:10:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Вестник Имперец - коментари  (Прочетена 32556 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« -: Октомври 09, 2012, 20:05:44 »

Първата вълна командвана от Господаря на Дървото - Робуста, заби тотално както и цялата игра Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #1 -: Октомври 09, 2012, 20:11:48 »

Първата вълна командвана от Господаря на Дървото - Робуста, заби тотално както и цялата игра Grin
Демек - всички горе на черешата.Поне се разкри на какво дърво е господар. Grin Очаквайте ново включване след като Господаря слезе от дървото. *freak*
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #2 -: Октомври 09, 2012, 23:32:25 »

КВАЛИФИКАЦИЙТЕ ЗАПОЧНАХА
21    100%       darkswords   0%   54   0   0



Любопитно, забележете двадесет и първия играч. Той е турчин доколкото знам!!! Понеже Кървавото Торнадо е трудно победимо и е предизвикателство и сън и мечта за всички наций, то ще има и удари под пояса и троянски коне и други подобни...[/center]
Моля някой който има права да вземе отношение по въпроса! Или да обясни как да играем като бв БГ теам има чужденец и вижда всичко!!!
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #3 -: Октомври 09, 2012, 23:58:13 »

Моля някой който има права да вземе отношение по въпроса! Или да обясни как да играем като бв БГ теам има чужденец и вижда всичко!!!

Има решение - не му позволявайте да се класира и да влезе в отбора.  *rose*
Активен

Tiberia
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #4 -: Октомври 10, 2012, 00:01:29 »

Има решение - не му позволявайте да се класира и да влезе в отбора.  *rose*

а не е ли забранено да се играе за други държави?А ако не успеем да го спрем и се класира тогава какво правим?
Активен
BlackMagic
Сержант
**

Karma: +9/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 93



Профил
« Отговор #5 -: Октомври 10, 2012, 00:03:50 »

явно някой от БГ го е регистрирал Sad
Активен
Tiberia
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #6 -: Октомври 10, 2012, 00:05:42 »

http://worldcup2011.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=tr
въпросния играч предното световно къде е играл
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #7 -: Октомври 10, 2012, 00:19:49 »

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=63903.msg507714#msg507714
Активен

Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #8 -: Октомври 10, 2012, 00:21:31 »

Тази новина дойде като студен душ. Екипа веднага да се позове на феърплея и условието участниците да са от съответната нация и да декласират провокатора.В края на краищата какво ще стане ако всички решим да провалим първенството и нахлуем в отборите на чужденците.Чест и достойнство преди всичко.За сега това е гвоздея на деня.Драмата е пълна от самото начало.Очаквайте новини от скромният екип , отразяващ събитието. Tongue

За вас , директно от бойното поле, стажант Асгард. *write*
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #9 -: Октомври 10, 2012, 11:01:57 »

Официалното становище на властта е, че не трябва да му позволявате да се класира в Топ 15, ако наистина смятате, че би могъл да го играе къртица.
Нашата система няма как да различи кой какъв е по националност в истинския си живот, тя автоматично разпределя участниците по IP адресите им.
За топ 15 аз мисля да взема едно място ,още 14 трябва  *hihi*
А може ли някой да му е регнел акаунт с Българско айпи ,а да си го играе сега в Турция  *scratch*
Активен

Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #10 -: Октомври 10, 2012, 11:03:54 »

За топ 15 аз мисля да взема едно място ,още 14 трябва  *hihi*
А може ли някой да му е регнел акаунт с Българско айпи ,а да си го играе сега в Турция  *scratch*
Може, разбира се.
Ако регистрацията е направена на българска територия, системата те разпознава като българин.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
nik0l
Гост
« Отговор #11 -: Октомври 10, 2012, 11:27:48 »

Системата дава следната възможност: Акаунт регистриран в друга държава, с IP адрес на регистрация например Германия. Иска да се регистрира да играе не за Германия обаче , а за България. Той не може да направи това от Германия, така наречената система му дава да се регистрира само за квалификациите в Германия. ОБАЧЕ: Обажда се на познат в България, той влиза от тук и има възможност да го регистрира да участва за квалификациите в България.
Проверено и е факт. Така че определено има вариант за злоупотреби!

Да не говорим, че лесно може да се провери в какви съюзи е играл, играл ли е в български съюзи, колко пъти е играл с българи и още хиляди неща, които да покажат националната принадлежност на въпросното лице... да не говорим че на миналото световно е бил лидер на турския национален отбор ... това означава че за има - няма една година се е е определил като българин... интересно становище на екипа, предвид че първо сме българи и после всичко останало...
« Последна редакция: Октомври 10, 2012, 11:33:06 от nik0l » Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #12 -: Октомври 10, 2012, 11:35:28 »

После, вестник "ИМПЕРЕЦ" не пледира към системата а към началството - Нека не се допусне миналогодишния лидер на турския национален отбор и явен шпионин според документираните му хвалби, да вреди умишлено на заформящия се и бъдещ отбор на БЪЛГАРИЯ! Нека ако може да си замине и да си играе за Турция, дето му е мястото.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #13 -: Октомври 10, 2012, 11:37:01 »

Официалното становище на властта е, че не трябва да му позволявате да се класира в Топ 15
Ми Отонка разреши ми атаки към хубавеца и проблема ще е решен!  Grin Иначе как да стане? Хазартна работа е!
Активен
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #14 -: Октомври 10, 2012, 11:46:29 »

Ми Отонка разреши ми атаки към хубавеца и проблема ще е решен!  Grin Иначе как да стане? Хазартна работа е!
Не е изобщо хазартна работа, иска се добра игра и усилия и това е.
Рибата още е в морето, вие сложихте вече тигана.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
Страници: [1] 2 3 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!