Imperia Online България  
Април 18, 2024, 07:39:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Вестник Имперец  (Прочетена 20678 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #15 -: Октомври 31, 2012, 11:09:36 »

Радостната новина за доброто решение на екипа обходи империята.
Лоша карма и гибел неотменно приближават към чуждите тимове. Кои ще се съпротивляват повече и кои веднага ще погинат?
Ще следим с интерес!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #16 -: Октомври 31, 2012, 20:23:08 »

Вестник "ИМПЕРЕЦ" започва серия интервюта под надслов - ОБРАЗА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ОТВЪТРЕ И ОТВЪН!!!


ГалахаД: Започваме ли?

ГалахаД: Трите имена, години и зодия?

house83: Трифон Павлов Георгиев , 29 години , зодия Стрелец

ГалахаД: Трифоне, познаваш ли някой от националите ни?

house83: Лично не , но съм играл с някои от тях и знам , че са добри.

ГалахаД: Кой би отличил от тях?

house83:   black_kn1ght - мисля , че той е върховния играч.

ГалахаД: Какви според теб са шансовете ни да сме победители и този път?

house83: Не по-малки от предния път. Турците ни вмъкнаха шпионин , но по този начин изгубиха 1 добър техен играч от миналата ера

ГалахаД: Като каза шпионин, визираш бившия турски лидер darkswords. Как ти се стори декларацията на националите за бойкот на първенството?

house83: Ами , просто искаха промяна в правилата и така я постигнаха. За бойкот - то се знаеше , че няма да се откажат (лично мнение). С човек по-малко пак имаха шансове , макар и по-малки Smiley

ГалахаД: Навременна ли беше реакцията на екипа?

house83: Ами , по-добре късно , от колкото никога. Щом не се откри основание за бан , то и резервата е нещо.

ГалахаД: Постоянно изникват бъгове, неприятна работа е това и скъсва нервите на националите, според теб на същинската надпревара ще ги има ли или там те са мираж?

house83: Не мога да изключа вероятността от неприятен проблем , но да се надяваме , че няма да има.

ГалахаД:Кои ще са ни основните противници според теб?

house83:Най-много биха ме притеснили Сърбите (заради задружието и ината си) , както и Турците (щом вмъкнаха шпионин , то явно имат сериозни намерения тази година)

ГалахаД: Пожелай нещо на отбора.

house83: Най-важното - успех , да не попадат на бъгове и 100% влияние!

ГалахаД: Мисля че иноземните тимове ще сетят какво е геноцид!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #17 -: Октомври 31, 2012, 22:21:35 »

Дами господа, на вашето внимание - Viki4

Галахад:Име години и зодия?

˙·٠•●VIKI●•٠·˙Виктория, 27 години, Овен

ГалахаД: Какво ти е мнението за декларацията на националите?

˙·٠•●VIKI●•٠·˙: Вдигнаха доста шум с тази декларация,  макар че беше ясно, че никой от подписалите я,  нямаше да се откаже от играта си, независимо от резултата. Поне доказаха, че могат да бъдат единни в решенията си.

ГалахаД:Според теб тя справедлива ли беше и ако да как си обясняваш удачната но закъсняла реакция на екипа?

˙·٠•●VIKI●•٠·˙: Дори  и да имат някакво основание да търсят справедливост, по-важен е фактът, че се опитаха да оспорят самите правила.  Ропот, който в друга среда, определено щеше да бъде подминат, защото не се сещам за друга игра, в която  участник, може да има претенции за промяна на правила, след като ги е приел доброволно и се е записал за участие. След т.нар. "бунт" имаше реакция на екипа и се замислих, какво би станало, ако всеки отбор почне да недоволства за каквото и да е. Сигурно  щеше да се пренапише цялото световно.

ГалахаД: Тоест, според теб националите нямат право да роптаят срещу правила, които позволяват внедряване на чужд агент в национален отбор на страна?

˙·٠•●VIKI●•٠·˙: Имат право на ропот, но това не значи, че задължително трябва да получат  промяна в правилата. Винаги съм адмирирала всяка нестандартната стратегия за игра. Драмите и конфликтите, правят играта забавна. Затова мога да кажа, че идеята  за внедряваше  на турския играч  е отлична стратегия /за съжаление, не в наша полза/. Не може да отречем, че успяха да създадат голяма ярост в отбора ни.  Може би това беше целта на турските национали - да създадат смут с надежда, че правилата няма да се променят и отборът ни, който е пречка за тях, ще се откаже.

ГалахаД:Имам чувството че гледаш философски на нещата и в този контекст ще те попитам - дали отбора според теб е един вид шоу, Имперския голям брат за ЕКИПА или е осезаема тежест в перото приходи на фирмата?

˙·٠•●VIKI●•٠·˙: За Шоуто тип  Виртуален Имперски Биг Брадър - Да, защо не. Нали и дарителите трябва да се забавляват. Перото приходи едва ли е въпрос, на който аз мога да отговоря. Предполагам, че  всички приходи са добре дошли.

ГалахаД: Няма да крия, много от играчите те възприемат като образцов дразнител, какво би отговорила ти?

˙·٠•●VIKI●•٠·˙: Това ме забавлява изключително много. Smiley Все пак трябва да има и негативни образи в тази игра.

ГалахаД: Спомена по горе за дарителите, ти лично ще дариш ли за отбора, за победата му за идеята - БЪЛГАРИЯ НА ВЪРХА?

˙·٠•●VIKI●•٠·˙: След такава потресаващо- драматична декларация, как да не даря.

ГалахаД: Стандартен въпрос. Как оценяваш шансовете ни за първото място?

˙·٠•●VIKI●•٠·˙: Шансът не подлежи на оценка. Тук не е въпрос на шанс, а на колективна игра и добра стратегия. Като вземем предвид състава на националите ни, а това са играчи с доказано добра игра, определено се надявам да превземат първото място. Да не забравяме, че там имам фаворит, в който вярвам, че ще поддържа духа на отбора, както го е правил винаги в съюзите, в които сме играли заедно.

ГалахаД: Говориш за Gloriа?

˙·٠•●VIKI●•٠·˙: Smiley Да. Отличен военен стратег и макар, че до сега не беше играл версия 5, се справи отлично на квалификациите.

ГалахаД: Кънчо беше мой враг в реалм 95 но лично го препоръчах на световните шампиони, защото макар и враг той е величина в империята. Казваш че не е играл версия 5 до сега, дали ще се справи?

˙·٠•●VIKI●•٠·˙: Показа отлична игра на квалификациите, което е основание да бъда убедена във възможностите му.

ГалахаД: Освен Кънчо познаваш ли други национали?

˙·٠•●VIKI●•٠·˙: С някои от тях сме се засичали из ерите, но не сме имали допирни точки за игра.

ГалахаД: Пожелай нещо на отбора!

˙·٠•●VIKI●•٠·˙: Пожелавам им успех, защото ще им бъде необходим.
« Последна редакция: Октомври 31, 2012, 22:32:32 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #18 -: Ноември 01, 2012, 01:04:03 »

И сега скъпи  читатели, на вашето внимание - най-бясната икономика, войнът с фермерски дрехи, титанът на стратегиите, единствения и неповторим:

THE_GOD




ГалахаД: Трите имена, години и зодия?

Галин Николаев Господинов: Галин Николаев Господинов, 25 години, зодия Стрелец

ГалахаД: Имаш ли симпатични и антипатични играчи в отбора?

Галин Николаев Господинов: Започваш директо с неудобните въпроси - харесва ми. Винаги ще има такива хора. За щастие несимпатичните са изключително малко. Не ме питай, няма да конкретизирам.

ГалахаД: Не те и питам, научих нужното!
Като какви смяташ хора, които заявяват едно а след известно време сменят мнението си? Това гъвкавост ли е или дупедавство?

Галин Николаев Господинов: По скоро е лицемерие. Но не смятам, че всички, които си сменят мнението са лицемери, зашото не се знаят причините, поради които се случва тази промяна..

ГалахаД: Ти подписа декларацията, нали?

Галин Николаев Господинов: Да, подписах я.

ГалахаД: Като какъв се определяш?

Галин Николаев Господинов: Човек, който не би оставил националния отбор без хора, които да защитават националната титла.
Най-малко може да се каже, че съм лицемер. Много неща се изговориха преди и след подписването на самата декларация и обществеността не знае много от обстоятелствата и събитията, които се случваха буквално до последните секунди на квалификациите. За съжеление турчина успя да посее раздор в отбора още преди да е започнало световното и само адекватното решение на организаторите на турнира осигури участието ни в такъв силен състав.


ГалахаД: Смяташ ли че декларацията постигна успех?


Галин Николаев Господинов: Определено. Вкарването на резерви е най-доброто възможно решение. Без нея може би нямаше да ги получим.

ГалахаД: Имаш ли си гадже?

Галин Николаев Господинов: (смее се) Не. Този въпрос пък защо го задаваш?

ГалахаД: Защото нямах време да те питам на лично. Смее се и той.

ГалахаД:Кои ще са основните ни съперници?

Галин Николаев Господинов: Румъния и Бразилия, а на мен Вагнер (смее се). Сериозно, ще имаме някакви дразнители, но накрая всички знаем какъв ще е резултата...

ГалахаД: Ще фермиш ли и това световно или ще се биеш?

Галин Николаев Господинов: Ще си хвана мотиките здраво и ако се наложи в краен случай ще ги използвам като мечове. Няма смисъл да се залъгваме без силна икономика нищо няма да се получи.

ГалахаД: Много световни шампиони и сега са в Кървавото Торнадо, новопостъпилите притесняват ли те с нещо?

Галин Николаев Господинов: Новодошлите не ме притесняват, напротив аз съм изключтелно доволен и горд, че ще мога да играя редом с играчи от тяхния калибър, всички са доказни и можещи играчи. Много ще липсва на отбора Боян (Kilgor)... За хората, които играят сега и са играли на старото световно няма какво да кажа, освен да си правят място на полицата за втори медал.

ГалахаД: Наистина, новите са най - добрата смяна, която може да се желае.
Отбора консолидиран ли е, единен ли е, има ли хъс за дубъл?

Галин Николаев Господинов: Даже са по-добре от това, което можехме да желаем. Важното е, че от шампионите 2011 ще играят само добри играчи.
Хъс винаги ще има винаги, докато го има този форум. Не мога да говоря от името на всички, но от повечето играчи, с които поддържам връзка дубъла е гарантиран и Босовето може да приготвят купата и медалите...


ГалахаД: От отговора ти виждам че считаш някой от шампионите на 2011 за не дотам добри играчи.

Галин Николаев Господинов: Еми да. Според моите представи не бяха всички на ниво, затова съм и доволен, че сега в отбора са най-добрите от миналата година. За съжеление други решиха да не участват, но с новите играчи мисля, че липсата им няма да бъде осетена.

ГалахаД: Очакваш ли вътрешни напрежения и опънати отношения между съотборниците?
Ти самия не цепиш басма.

Галин Николаев Господинов: Аз басма няма да цепя, но тази година ми стига напрежението на квалификациите и ще си играя самостоятелно. Ако лидера каже нещо го изпълнявам, няма да влизам в спорове и полемики. Ако някой от колегите иска помощ съм винаги готов да се отзова.
Конфронтациите мисля да ги оставя за гърба си. Който търси такава може да говори на ръката ми (смее се)


ГалахаД: Как ти се струва решението на екипа, навременно или не?

Галин Николаев Господинов: И да, и не. Половината от решението (да можем да гоним) го взеха в момент, когато щяхме да се откажем от квалификациите много от играчите. После с резервата не се знаеше, че ще я има до преди да се види в сайта на световното и заради това не знаехме кой ще играе и кой не. Екипа създаде едно изкуствено напрежение между нас още преди да е започнало световното. А всичко може да бъде избегнато, ако бяха вкарали резервата още в началото заедно с другата промяна..

ГалахаД: Какво мислиш за darkswords?

Галин Николаев Господинов: Нищо не мисля. Не ми представлява предмет за душевни терзания. Аз с турчин няма да играя в един отбор и това беше ясно на всички, като го заявих публично във форума.

ГалахаД: Вагнер дали ще е заплаха това издание на световното, подозирам че ще играе?
ГалахаД: Знам че го харесваш! смее се

Галин Николаев Господинов: Вагнер точеше акаутни, имаше безброй уговорени битки и какви ли не още магарии правеше за да бъде конкурент на нашия отбор. Да така е, аз му симаптизирам. Той беше единствения, който ни се опря миналата година по някакъв начин и направи живота ни черен, поне на част от играчите за определен период от време. Тази година го няма сред класираните в бразилския отбор, но аз си мисля, че ще играе с друг ник. Първият бразилец, който ме атакува (смее се) ще е сигнал, че вагнер играе на световното.

ГалахаД: Викни с  мен:
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ И САМО ЛЕВСКИ!!!!

Галин Николаев Господинов: България над всичко. Нефтохик Бургас!!! По повод на Апостола тези стихове са красноречиви.
 Девет годин той
скита се бездомен, без сън, без покой,
под вънкашност чужда и под име ново
и с сърце порасло и за кръст готово,
и носи съзнанье, крепост, светлина
на робите слепи в робската страна.
Думите му бяха и прости и кратки,
пълни с упованье и надежди сладки.
Говореше често за бунт, за борба,
кат за една ближна обща веселба,
часът на която беше неизвестен;
изпитваше кой е сърцат, сиреч честен,
участник да стане във подвига свят;
всяк един слушател беше му и брат.
В бъдещето тъмно той гледаше ясно.
Той любеше свойто отечество красно.
— Иван Вазов, из поемата "Левски" от "Епопея на забравените", 1882 г.


Галахад:Това е уникална творба за българската икона. Поклон!
« Последна редакция: Ноември 01, 2012, 01:26:40 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #19 -: Ноември 01, 2012, 18:14:01 »

Дами и господа, пред вас е вездесъщия Gloria!!!



ГалахаД: Име, години и зодия?

pobeditel: Кънчо ,31 години,Скорпион

ГалахаД: Кънчо, според теб навременна ли беше реакцията на екипа по казуса darkswords?

pobeditel: Можеше да се въведат резерви още в самото начало ,но се предполагаше че всички ще наливат максимално количество средства за да го минат по нетни.Ако станеше така нямаше да се налага да се прилат притурки към правилата.Но по добре късно отколкото никога Grin

ГалахаД: Изигра ли декларацията някаква  роля при вземане на удачното решение от страна на екипа?

pobeditel: Мисля че чрез декларацията стана ясно на Екипа че не сме доволни и че има пропуск в системата .Мисля също така че това с резервата са го решили доста отдавна.

ГалахаД: Мислехме че Българите вкарват малко пари за игра а се оказа че не е точно така, дали този факт не бе решаващият  аргумент за да се стигне до отстъпки от екипа?

pobeditel: Както казах по горе ,мисля че точно за това се изчакваше до последния ден на квалификациите ,да наливат всички средства да го свалят от топ 15 ,а това беше ясно на всички че нямаше да се случи (защото когато един играч като дарк е решил ,че ще е в топ 15 другите не ще му попречат)А отностно наливане на средства на другите държави мисля че те си играха нормално с минимално количество средства на квалификациите, за да имат сили на самото световно ,там е ще якото харчене Smiley


ГалахаД: Има ли стратегия вече отбора или в движение ще се мисли?

pobeditel: Стратегията на отбора започна да се изгражда като цяло ,но спо ред мен ще стане ясна стратегията на отбора не по рано след 72 час след започването ,като се види другите как се движат с армиите .Няма как да се гради стратегия срещу нещо което не сме  видяли.

ГалахаД: Добре казано! Играеш за пръв път версия 5. Как ти се струва тя?

pobeditel: Да.Първа ера ми беше тая квалификация във В5 .Прекрасна версия ,всичко е много по добре  измислено от предходните ,но за да се гонят цели и класации трябват много пари а не мисля че повечето Българи можем да си го позволим.Лично аз след световното няма да я играя макар и да ми харесва Smiley

ГалахаД: Мда, факт! Свят със скорост по десет, не е ли множко това?

pobeditel: Скорост х10 си има както позитиви така и негативи .За тая скорост е нужно нон стоп стоене на компа,повечко пари и много добра стратегия.

ГалахаД: Мисля че ще е убийствено но и голяма тръпка. Кои според теб ще са ни основни опоненти?

pobeditel: Румънците и евенотоално поляците и не на последно място  Турците -които не напразно внедриха шпионин при нас ,макар че не показаха кой знае какви рзултати на квалификациите на световното няма да играят така.

ГалахаД: Как ти се струва отбора ни?

pobeditel: В отбора ни са само много добри играчи.И мисля че в процес на играта ще стане и добър колектив ,защото с индивидулна игра макар и от добри играчи няма да има успех.

ГалахаД: Мнението ти за екипа на играта?

pobeditel: Нямам допирни точки с  екипа играта ,лично аз когато съм имал нужда от тяхна намеса я е имало.Мисля че също така не всичко зависи от екипа.Да не збравяме че и те изпълняват заръките на собствениците.(Смее се) (галахад също се смее)

ГалахаД: А мнението ти за darkswords?

pobeditel: Не е лош играч според архива от миналото световно.Сигурен съм че има друг акаунт с който ще играе    на световното ,тоя акаунт умишлено го вкара в нашите квалификации като се е надявал че няма да въведе екипа притурка към павилата ,и ще се наложи да играем с един човек по малко.Точно това негово действие ме навежда на мисълта че Турците ще са много добре подготвени, а и да не забравяме факта че имат слабост към измамите, в не малко ери са го доказали това.

ГалахаД: ЛЕВСКИ или ЦСКА?


pobeditel: Естествено че Левски ,кви са тия ЦСКА ?
(ръкостискания, възклицания и викове да живее ЛЕВСКИ)

ГалахаД: ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!

pobeditel: Да.И ние трябва да сме горди че живеем в нея (намигване)
« Последна редакция: Ноември 01, 2012, 18:18:20 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #20 -: Ноември 03, 2012, 02:33:58 »

Пресни новини от мястото на събитията:

Тъмният Меч е аут от отбора ни! Най добре засега вървят румънците имайки в редиците си амазонката Aedilis, която се откроява със своите внушителни 39053 нетни точки. Бразилците са като нас с развитието. Всички лъвове са будни, бодри и в добро настроение!
« Последна редакция: Ноември 03, 2012, 02:36:47 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #21 -: Ноември 03, 2012, 12:08:01 »

Очертават се вече основните играчи в първенството. Надпреварата е бясна. Жалост няма да има! Ето за момента класацията!



Ето Бразилия.



Това е Румъния.



Ето Турция.



Това ще са ни основните конкуренти!
« Последна редакция: Ноември 03, 2012, 12:20:17 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #22 -: Ноември 03, 2012, 14:03:46 »

Драги зрители,уважаеми слушатели,включваме се директно от събитието на годината в ИО.Емоциите се уталожиха,след соломоновското решение на Екипа.Натрапника е аут , Бг отбора мотивиран,противниците и те.Очертава се драма , в която основните замесени,ще са обичайните заподозрени от Бразилия , Румъния , Турция , България.Не са за подценяване и Хърватска и Сърбия.Общо взето се оформя балканска 5 тица и вездесъщата Бразилия,която при настоящият Президент , можем да приемем като България Б. Grin Очаквайте нови включвания в по късните емисии. *pardon*
« Последна редакция: Ноември 03, 2012, 14:14:56 от Asguard » Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #23 -: Ноември 03, 2012, 20:56:50 »

като гледам дали бразилиа ниама да е новиа шампион? Shocked
« Последна редакция: Ноември 04, 2012, 02:22:42 от xrisa_ » Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #24 -: Ноември 04, 2012, 10:32:18 »

Дами и господа, ето моментното подреждане на отборите наши опоненти към този час.



РУМЪНИЯ



БРАЗИЛИЯ



ХЪРВАТИЯ



ТУРЦИЯ

Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #25 -: Ноември 06, 2012, 00:11:29 »

Aedilis

Aedilis ( Свят World Cup 2012 )
Номад
Съюз: Romania


Точки
2 108 899 Grin *hahaha*
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #26 -: Ноември 06, 2012, 00:39:55 »

 Shocked Shocked Shocked ами за трети ден от световното са си съвсем нормални точки *hahaha*Никога не бих изразил гласно предположението че румънката мами и яха бъгове, както мамеха и миналото световно. Това не!  Все още може да има  някой, който  да не си го мисли това и затова се въздържам о гласно изказани предположения. Плюс това не съм капацитет и поради тази причина не коментирам румънската игра, а тя е доста стойностна. Доброто фермене плюс добрите играчи и бойци правят от румънския отбор силен претендент. Бразилците - същото положение, здрави икономики и отлични бойци. Смъртоносна комбинация. Лидерката им е свирепа амазонка и на миналия мондиал се биеше заедно с Вагнер много здраво.
Вагнер, голямата въпросителна. Играе ли под друго име или не. Ще следим.
Преди 7 часа изтече тридневния защитен период. Атаките са активни. Същинското световно започна и се надявам да е интригуващо, за което всички предпоставки са на лице. Едно обаче е сигурно - касапницата ще е повсеместна. Милост няма да се иска и няма да бъде давана.












« Последна редакция: Ноември 06, 2012, 01:20:10 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #27 -: Ноември 06, 2012, 03:17:02 »

Така като го гледам, три варианта има:
1) Явно поне един от противниковите играчи разполага с изпипана в подробности стратегия за развитие и малко късмет, благодарение на които убедително поведе останалите
2) Някой от противниците е толкова глупав, че разчита да експлоатира бъгове на световното и да спечели от това
3) Скелетан си е регистрирал акаунт под румънски флаг и си прави интересно Grin Grin Grin
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #28 -: Ноември 06, 2012, 08:03:40 »

На лице са вече първите войни!!!

1  CostaRica  Montenegro  05.11.2012 20:00  06.11.2012 13:00  155  619
2  UnitedStates  Portugal  06.11.2012 03:55  06.11.2012 20:55  173  45


Северните ни съседи с бесен щурм вземат централен замък, но едно е да го вземеш а друго е да го отстоиш.
« Последна редакция: Ноември 06, 2012, 08:13:55 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #29 -: Ноември 06, 2012, 09:55:37 »

Преди два дни бяхме пети, вчера четвърти а днес вече сме трети!!! Тенденцията отразява стрикно следвана стратегия, която видно носи позитиви на отбора ни.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!