Imperia Online България  
Март 28, 2024, 19:45:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: До администраторите  (Прочетена 3546 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #15 -: Октомври 08, 2012, 22:44:03 »

Иначе изпадате в странната роля на Матросов на амбразурата.
Какъв Матросов ....не виждаш ли, че всички други модератори от срам са се покрили ... *pardon* За думата на екипа ...Немам думи....Не случайно споменах, че трябва да са им хартисали доста плакетчета....
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #16 -: Октомври 08, 2012, 23:31:05 »

Мисля че темата беше за дарителите, по тояно А4офен изказа позицията си. Целта е да има дарители, които да подпомогнат отбора, а с негативни оценки и това как били хартисали незнам си колко плакети нема как да се привлечат.
Ако някой има становище по този въпрос, относно подпомагането на отбора то нека го сподели. Нека оставим поне за сега негативизма за друго време, всеки има какво да добави по него но не му е тук мястото и времето. Говоря тихо и културно, така и пиша, сдържам се а не съм такъв и ми коства доста усилия но го правя.
Целта е отбора да победи а това минава през дарителството и всякакво подпомагане, ако ще би и морално да е.
« Последна редакция: Октомври 08, 2012, 23:35:15 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
a4ofen
Редник
*

Karma: +6/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #17 -: Октомври 09, 2012, 01:45:48 »

 Бих искал да помоля след този ми отговор да се заключи темата! Изказах лично мнение, че НЕ искам медал, поради факта, че днес отново прочетох в друга тема за прословути медали на знайни и незнайни войни! Ако исках такъв щях да пусна тема от доста отдавна, още след края на предното световно. Не искам повече да чета за това, дайте нещо смислено и градивно.
 Отговор получих от администраторите, не съм искал такъв от хора опитващи се да тълкуват думите ми през техния си поглед, недейте ми обяснява какво съм искал да кажа без да съм ви питал, темата е "До администраторите" (това относно писанията и тълкуванията на viki4)! Никъде не съм молил за медал и нямам намерение да го правя. Националите имат нужда от подкрепа, защото пак ги чакат доста безсънни нощи, докато някой от вас ще си спят на удобното легло през това време.
 Стига чесане на езици ами като по-разумни хора измислете кой и с какво може да помогне да се вземе купата отново!
 И 5 медала да имам, няма как да си ги взема на оня свят! Така, че стига сте драскали и тълкували, ами вземете и се организирайте и помогнете, с писане тук няма да стане, а няколко национали вече дадоха песимистично мнение за това световно. Ако тези дето играят си нямат вяра няма как да станем шампиони отново! 
 Тук спирам, заключете темата и не искам никога повече от когото и да било срещам ника си свързан с думи за медали и отличия!
 България над всичко! Успех ви национали!
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!