Imperia Online България  
Април 25, 2024, 20:59:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: споделяне на едно IP  (Прочетена 3518 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
space1986
Лейтенант
***

Karma: +10/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 139


not go back and do not let the enemy


Профил
« -: Октомври 05, 2012, 22:52:46 »

Добре де разбирам най вероятно това се полочава понеже даден играч някога някаде ни е бил наглеждач или ние на него и системата засича че в дадено ац се е влизало през този IP адрез но лошото е че ние в свят2 нямаме контакт с тези ац та. В смисал дори и да са ни били стари съюзници ние в момента нямаме контакт с тези играчи. Най лошото е че в неделя течеше воина между medieval и друк съюз един играч от моя отбор беше приготвил армия достатачна да обърне воината в наша полза но тази спънка се оказа доста голяма проблемат е там че когато моят съотборник писа на супорта в неделя така и не получи отговор пробва се и в вторник преди краят на воината но така и не успя да направи атаката. По този начин загубихме една воина но здраве да му е въпросът е как могат да се оправят тези проблеми с споделянето на един IP адрес при положение че на супорта няма кои да отговори всеки път когато излезе подобен проблем казвам всеки път понеже в началото на ерата на мен ми се оправи подобен проблем а в случая по време на воината дори и нямаше кой да отговори? Най интересното в цялата работа обаче е там че имено този играч когото искаше да нападне моят саотборник напада друг от екипът ни които е наглеждач на този които искаше да атакува другят демек и 3 мата трябва да споделят един IP адрес ? какво може да се направи в този случей
Активен

Рекламите във форума са забранени.
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #1 -: Октомври 06, 2012, 02:59:27 »

Поне една запетайка да беше сложил някъде... Имам чувството, че чичко Гугъл е превеждал този текст, но той не прави толкова правописни грешки...
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
space1986
Лейтенант
***

Karma: +10/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 139


not go back and do not let the enemy


Профил
« Отговор #2 -: Октомври 06, 2012, 11:00:15 »

мерси за критиката, можеш сега да направиш и коментар по въпроса
Активен

Рекламите във форума са забранени.
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #3 -: Октомври 06, 2012, 12:00:20 »

Има три положения по въпроса:

1. Влизали сте си по акаунтите - чакате новата ера да се оправят нещата. Наглеждането в класиките е забранено. Има наглеждачи само в шарената версия.
2. Не сте си влизали по акаунтите, засечката е от обществен или мобилен интернет - пишете на съпорта и се надявате да го оправят.
3. Има и трети начин - питай някой знаещ да ти го каже. Поне имаше. Може и да са го оправили.
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
space1986
Лейтенант
***

Karma: +10/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 139


not go back and do not let the enemy


Профил
« Отговор #4 -: Октомври 06, 2012, 18:57:08 »

ммм не 1ва рецистраця с ник space1986 имах преди повече от 8 години след това играех но в други светове после с 300 зора намерих начин да подновя регистрацята си в свят2 преди 3 години сега решихме с екипат ми да поризцикаме в свят2 специялно жената играе за първи път в свят2 но и тя имаше този проблем с една каса, не можеше да я напада едно от момчетата ми тази ера също се регистрира за първи пит в свят2 не е нито едно от изброените  *stop*
Активен

Рекламите във форума са забранени.
Evo
Гост
« Отговор #5 -: Октомври 06, 2012, 19:16:33 »

Преди , колко години викаш ... Grin Grin  даже са 13  *hahaha*
Активен
space1986
Лейтенант
***

Karma: +10/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 139


not go back and do not let the enemy


Профил
« Отговор #6 -: Октомври 06, 2012, 20:45:45 »

13 години нямам в тая игра то и свят 2 не е и бил замислен тогава ама кажи как може да се разреши проблема по темата?
Активен

Рекламите във форума са забранени.
Evo
Гост
« Отговор #7 -: Октомври 06, 2012, 20:50:24 »

13 години нямам в тая игра то и свят 2 не е и бил замислен тогава ама кажи как може да се разреши проблема по темата?
Абе , пич ... Бобо ти каза вече ... пиши на съпорта ...Ио стартира със свят 1 бета 2005-та да те светна ...стига писа просто така  Wink
Активен
space1986
Лейтенант
***

Karma: +10/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 139


not go back and do not let the enemy


Профил
« Отговор #8 -: Октомври 06, 2012, 20:59:56 »

добре бе пич повече от 7 аиде от мен да мине ако не ти се верва обарни се към администраторите сега за 6 месеца няма да правя проблем ама прочети какво пише по нагоре и ще разбереш конкретно то допитване ако знаеш нещо по въпроса кажи как да се оправим с тоя проблем
Активен

Рекламите във форума са забранени.
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #9 -: Октомври 06, 2012, 21:00:42 »

мерси за критиката, можеш сега да направиш и коментар по въпроса


Аз, както и много от участниците във форума и в играта сме се сблъсквали с този проблем. Пример с мен самия. Имам акаунт в блица регистриран малко преди да започне последната ера. При опит да нападам някои от съседите си се оказа, че не мога да ги нападам, защото сме имали съвпадение на IP. Писах на съпорта и ми обясниха, че IP-то ми не било статично. Обикновено това е основния проблем.
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
space1986
Лейтенант
***

Karma: +10/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 139


not go back and do not let the enemy


Профил
« Отговор #10 -: Октомври 06, 2012, 21:07:03 »

е сега ми стана ясно защо админите не обръщат внимание на супорта в подобен случеи просто неим се занимава моя проблем го оправиха ама мен все пак ме е яд че моят човек не оспя да направи атаката а имаше вазможност да обърне воината как и да е лошото е че дори и нему отговориха по въпроса  Sad
Активен

Рекламите във форума са забранени.
Evo
Гост
« Отговор #11 -: Октомври 07, 2012, 00:12:30 »

добре бе пич повече от 7 аиде от мен да мине ако не ти се верва обарни се към администраторите сега за 6 месеца няма да правя проблем ама прочети какво пише по нагоре и ще разбереш конкретно то допитване ако знаеш нещо по въпроса кажи как да се оправим с тоя проблем
То ти не знаеш , какво трябва да докладваш ... айде от 8 минахме на 7 ...после ? оправили са ти го ...късметлия  Wink
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!