Imperia Online България  
Март 29, 2024, 01:54:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Ще запази ли България световната титла?  (Гласуването приключено: Октомври 30, 2012, 20:24:11 )
Да - 22 (53.7%)
Не - 19 (46.3%)
Общ брой гласове: 37

Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Шампиони отново?  (Прочетена 3488 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« -: Октомври 05, 2012, 20:24:11 »

Анкетата ще е валидна 25 дни, до началото на първенството.
Активен

Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #1 -: Октомври 06, 2012, 09:30:46 »

според мен ....няма да сме шампиони този път  ..... просто хората ,които бяха зарибени от играта ,разбираха я и живееха с нея вече не я играят ....тръгнаха по ред причини  ....дано не съм прав ,но невярвам новото попълнение да направи нещо ... просто не виждам такива личности
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
danail_dinkov
Капитан
****

Karma: +104/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


смъртта е едва началото ...


Профил
« Отговор #2 -: Октомври 06, 2012, 09:47:24 »

И аз мисля, че този път България няма да е на първо място. Минимум 400 лева за диаманти трябват на играч за световното. Колко човека ще си го позволят ? На тази 15 бройка участници в съюза за световното - 2ма да играят без диаманти и съюза пак нема шанс. Причината да не сме шампиони тази година е комерсилизацията на играта и не възможността да харчим толкова пари за любимата си игра. Дай Боже да не съм прав и отново Българите да са шампиони.
Активен

един живот не стига ...
Evo
Гост
« Отговор #3 -: Октомври 06, 2012, 15:44:36 »

Гласувах с не - причината , колегите я казаха...
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #4 -: Октомври 06, 2012, 18:50:51 »

Гласуването с "не" си има своето обяснение - липса на средства в редовия БГ играч, тоест липсата на доста големи средства и отливът на знаещи и можещи играчи.
Аз гласувах с "да" не че незная гореописания факт, ами защото все се надявам останалите да играят БСП-та да  поведат новодошлите в отбора ГЕРБ и заедно този път да направят наистина невъзможното.

ЛЕГЕНДА: БСП - Бесни Страшни Пенсий
ГЕРБ - Горещи Ентусиазирани Родни Бойци

Мисля че ако всички се обединим, кой с кавото може да помогне, каузата - втора купа си е напълно постижима.
И ако може да си се присъди медала на А4офен за дарителство защото от липсата му никой не печели - нито играта нито отбора.
« Последна редакция: Октомври 06, 2012, 19:11:02 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #5 -: Октомври 07, 2012, 22:32:54 »

Аз гласувах с да. Не става само с ядене, трябва и акъл  ;D
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
a4ofen
Редник
*

Karma: +6/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #6 -: Октомври 08, 2012, 12:40:11 »

  Надали има някой който не иска България да се окичи със златото и на това световно, но с тази комерсиализация в която се превърна играта все по-голямо значение придобиват финансовите възможности, а не чисто игровите такива! И все пак успех ви национали!
 
Активен
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #7 -: Октомври 08, 2012, 13:47:39 »

Не.Така е направена версията че без много пари по добре да не я започваш.Определено българите са най добрите играчи в ИО.На чужденците все нещо не им достига , но сега собствениците им го подариха с финансовите изисквания.
« Последна редакция: Октомври 08, 2012, 13:58:46 от Asguard » Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
BlackMagic
Сержант
**

Karma: +9/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 93



Профил
« Отговор #8 -: Октомври 08, 2012, 14:49:11 »

Е нали знаете днешно време със пари се постига всичко Grin
Активен
BlackMagic
Сержант
**

Karma: +9/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 93



Профил
« Отговор #9 -: Октомври 08, 2012, 18:56:53 »

Който играе без диаманти само си губи времето Smiley
Активен
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #10 -: Октомври 09, 2012, 18:06:53 »

да ли БЪЛГАРИЯ ЩЕ Е ОТНОВО СВЕТОВЕН ШАПИОН

 това определено вече ще зависи от нацията не само от играчите на миналото можах да си позволя издръжката на не 1 а 2 асс с диамантената тежест сега трудно си представям че ще смогна и с 25% на 1

така че респект пред такива хора  Embarrassedи дано господ пази БЪЛГАРИЯ

 Бих искал да помоля след този ми отговор да се заключи темата! Изказах лично мнение, че НЕ искам медал, поради факта, че днес отново прочетох в друга тема за прословути медали на знайни и незнайни войни! Ако исках такъв щях да пусна тема от доста отдавна, още след края на предното световно. Не искам повече да чета за това, дайте нещо смислено и градивно.
 Отговор получих от администраторите, не съм искал такъв от хора опитващи се да тълкуват думите ми през техния си поглед, недейте ми обяснява какво съм искал да кажа без да съм ви питал, темата е "До администраторите" (това относно писанията и тълкуванията на viki4)! Никъде не съм молил за медал и нямам намерение да го правя. Националите имат нужда от подкрепа, защото пак ги чакат доста безсънни нощи, докато някой от вас ще си спят на удобното легло през това време.
 Стига чесане на езици ами като по-разумни хора измислете кой и с какво може да помогне да се вземе купата отново!
 И 5 медала да имам, няма как да си ги взема на оня свят! Така, че стига сте драскали и тълкували, ами вземете и се организирайте и помогнете, с писане тук няма да стане, а няколко национали вече дадоха песимистично мнение за това световно. Ако тези дето играят си нямат вяра няма как да станем шампиони отново!
 Тук спирам, заключете темата и не искам никога повече от когото и да било срещам ника си свързан с думи за медали и отличия!
 България над всичко! Успех ви национали!

Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
atillah
Капитан
****

Karma: +196/-184
Неактивен Неактивен

Публикации: 339



Профил WWW
« Отговор #11 -: Октомври 09, 2012, 18:20:15 »

И аз отговорих с НЕ, поради две причини.
Първата е- едва ли някой който има възможност да вкара толкова пари в едно световно ще го направи, а и тези които имат възможност нямат време за играта.
Втората е по - простичка, доказано е че на българина трябва да му кажеш че не може нещо за да го направи  Tongue
Успех на тези които въпреки всичко се наеха да играят  ;D

п.с. А и не може само едни и същи да сме шампиони  Grin
Активен

house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #12 -: Октомври 09, 2012, 18:48:30 »

Ще си позволя да коментирам 2-те ти причини.
Първата е- едва ли някой който има възможност да вкара толкова пари в едно световно ще го направи, а и тези които имат възможност нямат време за играта.

С Галахад обсъдихме нещата и смятаме , че ще успеем да съберем нужния минимум за отбора.

Втората е по - простичка, доказано е че на българина трябва да му кажеш че не може нещо за да го направи  Tongue

Това е ясно и това ни бе подхода към отбора миналото световно.
Активен

_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #13 -: Октомври 09, 2012, 22:11:28 »

И аз отговорих с НЕ, поради две причини.
Първата е- едва ли някой който има възможност да вкара толкова пари в едно световно ще го направи, а и тези които имат възможност нямат време за играта.
Време има бол Tongue

Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #14 -: Октомври 31, 2012, 09:22:09 »

Радвам се, че анкетата все пак завършила положително. А в успеха на националите не може да се съмняваме. Както и миналата година и тази ще е безапелационна победата. bgflag
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!