Imperia Online България  
Април 25, 2024, 18:16:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 129 - тактическия свят .....  (Прочетена 1262 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« -: Октомври 01, 2012, 10:35:41 »

Въпроса е кога завършва ерата в този свят  ....

 "Текущата ера на света Ви е започнала на 30.05.2012
Максималната продължителност на ерата е 4 месеца."

.....защото е ясно че властелин на реалма няма да има ,а предварително обявената продължителност на света вече е изминала . .... или и пак нещо тактически не сме разбрали за този свят ....

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=62013.msg500724#msg500724
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=61988.0
« Последна редакция: Октомври 01, 2012, 10:39:07 от Jimmy_the_Hand » Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
krastiu1979
Сержант
**

Karma: +10/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 99


Профил
« Отговор #1 -: Октомври 01, 2012, 21:22:09 »

Ами той вече завърши,и за съжаление,можеше да бъде с много по добър за водещият БГ-отбор край. За съжаление не стана така,поради много причини,които не ми се иска точно тук да уточнявам.
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #2 -: Октомври 01, 2012, 21:26:00 »

Ами той вече завърши,и за съжаление,можеше да бъде с много по добър за водещият БГ-отбор край. За съжаление не стана така,поради много причини,които не ми се иска точно тук да уточнявам.

Е то точно тук (във форума, не в тази тема) е мястото точно за такива уточнения, дискусии и т.н. Smiley
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #3 -: Октомври 01, 2012, 21:45:38 »

Ами той вече завърши,и за съжаление,можеше да бъде с много по добър за водещият БГ-отбор край. За съжаление не стана така,поради много причини,които не ми се иска точно тук да уточнявам.

Светът е затворен вече. За съжаление и аз имам какво да кажа за него. Вчера получих сигнал , че ерата не е приключила по план и се логнах , за да погледна. Видях следното:

Текущата ера на света Ви е започнала на 30.05.2012
Максималната продължителност на ерата е 4 месеца.


Подадох сигнал където е необходимо , за да се обърне внимание днес и това е сторено - ерата е приключила с около 17 часа закъснение. Тук идва и това , което исках да кажа.
  При логването си вчера , в около 17:30 , аз погледнах класирането , както и съюзното влияние , но за съжаление не направих снимки. Мога да се закълна , че промяна в класацията и в съюзното влияние не забелязвам на снимките , но нали е имало забавяне , та веднага следват коментари от типа:
"Ами той вече завърши,и за съжаление,можеше да бъде с много по добър за водещият БГ-отбор край. "

« Последна редакция: Октомври 01, 2012, 21:51:08 от house83 » Активен

Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #4 -: Октомври 01, 2012, 21:46:04 »

Ами той вече завърши,и за съжаление,можеше да бъде с много по добър за водещият БГ-отбор край. За съжаление не стана така,поради много причини,които не ми се иска точно тук да уточнявам.
e той завърши ...ама кога ....и цял ден една дума не обелиха Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
krastiu1979
Сержант
**

Karma: +10/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 99


Профил
« Отговор #5 -: Октомври 01, 2012, 21:54:56 »

Докторе,извинявай за личното обръщение(все пак не се познаваме) ама ти следи ли света през цялото му развитие... Да забеляза случайно,че Тангра държаха 62 % от влиянието??? А си позволявам да направя такъв коментар,защото лично съм помогнал да стане влиянието над 60 %... И просто изказах съжалние,за загубата му,а не съм имал предвид това че е имало забавяне или нещо подобно.
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #6 -: Октомври 01, 2012, 22:00:45 »

Сори , но тази тема е отворена сутринта от Хана и е точно за забавянето. От тук съдех , че имаш предвид , че забавянето е довело до загуба на влияние или промяна в класирането. Темата за хрониките е следващата , в която си писал и там се пишат подобни неща, за да няма объркване.
Активен

krastiu1979
Сержант
**

Karma: +10/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 99


Профил
« Отговор #7 -: Октомври 01, 2012, 22:04:47 »

Да,и аз се разрових и видях че някой е направил вече такава и си писах там след това. Абе знам че можем да се разберем с теб,стига да не бързаш понякога Wink
Активен
gocogocov
Лейтенант
***

Karma: +8/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


Профил
« Отговор #8 -: Октомври 01, 2012, 23:49:41 »

кога ще го рестартират и дали ще е отключен за регистриране ?
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #9 -: Октомври 02, 2012, 00:05:26 »

кога ще го рестартират и дали ще е отключен за регистриране ?

Новата ера , би трябвало да стартира утре (02.10.2012г) в 17:00 , а дали ще бъде отворен за регистрации - това екипа може да каже.
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!