Imperia Online България  
Март 29, 2024, 10:22:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем с преместване на ресурси към столицата + изчезнала армия  (Прочетена 2753 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Alekseybg
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« -: Септември 10, 2012, 04:04:30 »

Видях, че вече поне 3 теми има по тоя въпрос, но ми се случи току що и на мен (а в две от другите теми пише, че бъга е оправен и са заключени).
Та какво точно направих: влезнах си в империята, цъкнах на бутончето за всички ресурси да се преместят в столицата и нищо не пристигна. Отворих си транстпортната станция - уж са на път - отдолу има бутон за разтоварване, който не работи и отстрани на ресурсите има бутони "Назад", които също не работят. Реших, че нещо от браузъра има проблем. Излезнах и пак влезнах - проблема си беше там. Реших да си прибера армията в гарнизоните и тръгнах да я местя - изчезна ми цялата армия! Погледнах си златото на час - печеля по толкова колкото бих печелил, ако нямам армия извън гарнизоните. Тоест самата игра не ми отчита армията, че съществува!
В момента съм така Shocked
акаунта ми е Alekseybg
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #1 -: Септември 10, 2012, 07:11:43 »

В този свят всичко свързано с движение е забило - атаки, местещи се армии, транспорт...
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
binek
Редник
*

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #2 -: Септември 10, 2012, 07:20:37 »

А тези армии и ресурси които са отишли някаде ще ни се върнат ли
Активен
k_politov
Редник
*

Karma: +7/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 44


Профил
« Отговор #3 -: Септември 10, 2012, 07:35:56 »

Проблема е в момента че доста хора плащат безсмислена издръжка на армиите
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #4 -: Септември 10, 2012, 09:50:11 »

А още по-веселият проблем, е че никой не влиза във този форум. Единият CM е с последна активност от 20 Август, другият от 5 септември, а единственият оцелял модератор - от 5:30 тази сутрин (той човека помага на добровни начала, така е че нормално). Та така.. ще се чака някой да забележи проблема  *pardon*. През това време всичко ще си виси забило, издръжките ще си текат и т.н. и т.н. Типичен IO style  *heart*
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
marto0o23
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #5 -: Септември 10, 2012, 12:42:32 »

Ще има ли някаква компенсация сега ? Плащахме издръжки и изведнъж всичко тръгна, няколко изгубени часа са това, има хора с по над 3м издръжка, те какво правят ? Събуждат се и хоп, минуса си нараства, а те нищо не могат да направят....
Активен
Alekseybg
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #6 -: Септември 10, 2012, 13:13:53 »

При мен проблема се оправи. Армията ми е възстановена каквато си беше и преместването на армия/ресурси си работи както трябвав.
Благодарности на екипа, които са оправили проблема.
Само да кажа пак - когато ми изчезна армията - на мен НЕ ми начисляваше издръжка... тоест не се чувствам особено ощетен. Щях да се почувствам зле, ако ми беше изчезнала армията безвъзвратно  *pardon*
Активен
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #7 -: Септември 17, 2012, 12:59:38 »

Моля, хората, на които им липсват армии, да пишат на support_bg@imperialsupport.org, като посочат всички нужни подробности.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!