Imperia Online България  
Април 25, 2024, 19:53:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Блокирани Акаунти  (Прочетена 2049 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
cbr
Лейтенант
***

Karma: +21/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 136


Профил
« -: Август 24, 2012, 14:43:26 »

Имало над 20 пъти съвпадение на IPадреса на двата акаунта.Питам тогава защо другия не е блокиран?2-ри въпрос : Как решихте че точно този от двата акаунта е нарушителя? 3-ти въпрос: Не е ли логично ,че за да разбиеш един акаунт ти трябва само едно влизане , а не 20? 4-ти : Ако vent се беше оплакал че му е влизано в асс , значи ли че щяхте да блокирате само другия асс , което ме връща към 2-рия въпрос? 5-ти въпрос: Наличието на над 20 съвпадения на IPадреса не значи ли доброволно предоставяне на парола за което асс направил това би трябвало да си понесе последствията , но кой на кого кога и защо как разбрахте и отсъдихте във вреда на vent Huh?

Така нито аз  ,нито вент е влизал в на някой от другия акаунта ,отново някой не си е свършил работата ,Венци влиза постоянно от фри интернет работата му е такава че  влиза от различни места ,аз играя от едно ай пи ,когато пътувам ползвам и мобилен интернет ,няма как да има 20 съвпадения  няма ,така че не знам кой е извършил проверката и как  но ако до  понеделник не бъде изършена нова  с съвпадението на МАК адресите на двамата и  не бъде приложено копие  от  разпечатка  на мой или негов мейл аз ще ви съдя за клевета и оронване на престижа  има едно много готино законче попитайте адвокатите които работят за вас,ако няма  такова съвпадение за каквото  говорите ,ще искам публично извинение ,а ако продължавате да твърдите ,че аз или венци лъжем си е за ваша сметка
Активен
-fiher-
Луцифер(Луци)
Лейтенант
***

Karma: +11/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 140



Профил
« Отговор #1 -: Август 24, 2012, 14:47:46 »

Значи ти направи цяла тема как си влизал в подарен акаунт писал си че искаш да се смени имейла после да баннат акаунта и доказваш че си влизал в чужд акаунт и е имало съвпадение на айпи 100% се пак си влизал в твои акаунт и неговия но после се оплакваш че си баннат?Huh? е браво бе човек страхотна логика и вент е писал много теми по този въпрос и неговото айпи не е съвпаднало с твоя а на някакъв друг играч и има много теми където там пише как на другия са му махнали банна в неделя още при почивен ден . Щом вент е бил блокиран с друг играч който не си ти и после има 10 поста с въпрос как другия е бил отблокиран как така ти дойде на акъла че си бан точно заради вент и съвпадение на вашите 2 айпита а не заради влизане в акаунта на лидера ви който бил ''подарен'' и ти сам си го призна и си изпроси един хубав бан Huh??
Активен

Животът - поредното нещо заради което само по себе си не си струва да живееш , но пък заради дребните неща в живота на всеки един като любов,пари или семейство просто не ти стиска да натиснеш спусъка !
cbr
Лейтенант
***

Karma: +21/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 136


Профил
« Отговор #2 -: Август 24, 2012, 14:48:51 »

Така чети внимателно и в тази тема и в онази нито един път не се оплаках за бана ,не пиши глупости
Активен
cbr
Лейтенант
***

Karma: +21/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 136


Профил
« Отговор #3 -: Август 24, 2012, 14:50:26 »

Не съм ти искал мнението м/у другото за да пиша нещо значи съм проверил ,написал съм  точно ясно  какво  и защо
Активен
-fiher-
Луцифер(Луци)
Лейтенант
***

Karma: +11/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 140



Профил
« Отговор #4 -: Август 24, 2012, 14:51:51 »



Така нито аз  ,нито вент е влизал в на някой от другия акаунта ,отново някой не си е свършил работата ,Венци влиза постоянно от фри интернет работата му е такава че  влиза от различни места ,аз играя от едно ай пи ,когато пътувам ползвам и мобилен интернет ,няма как да има 20 съвпадения  няма ,така че не знам кой е извършил проверката и как  но ако до  понеделник не бъде изършена нова  с съвпадението на МАК адресите на двамата и  не бъде приложено копие  от  разпечатка  на мой или негов мейл аз ще ви съдя за клевета и оронване на престижа 

ако не се лъжа тук сравняваш теб и вент и си споменал само теб и вент и казваш ''мак адресите на двамата'' друг ник не си споменал такаче свържеш ли 2 и 2 говориш за себе си :–)

ако не си ти просто си редактирай поста защото когато споменеш 1 име сравиш го с теб и напишеш ''двамата'' най  близкото до ума е че говориш за себе си
Активен

Животът - поредното нещо заради което само по себе си не си струва да живееш , но пък заради дребните неща в живота на всеки един като любов,пари или семейство просто не ти стиска да натиснеш спусъка !
cbr
Лейтенант
***

Karma: +21/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 136


Профил
« Отговор #5 -: Август 24, 2012, 14:54:23 »

Няма какво да ти обеснявам ,а не искам изобщо не ме интересува   как събираш 2+2 ,написал съм каквото е трябвало и определено не си ти човека на който съм искал мнение
Активен
cbr
Лейтенант
***

Karma: +21/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 136


Профил
« Отговор #6 -: Август 24, 2012, 14:58:52 »

Темата я заключвам за да не спамят ,професори като fiher  и очаквам отговор
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #7 -: Август 24, 2012, 15:17:08 »

Обяснения и коментари за наказания - само с наказаните.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!