Imperia Online България  
Март 29, 2024, 17:22:09 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дворецът на зората  (Прочетена 6632 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
BlackMagic
Сержант
**

Karma: +9/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 93



Профил
« -: Август 23, 2012, 22:01:10 »

ето снимка на Дворецът на зората
Активен
zLaGaD
Сержант
**

Karma: +82/-99
Неактивен Неактивен

Публикации: 76



Профил
« Отговор #1 -: Август 23, 2012, 22:08:23 »

Чудя се... и не само аз . Защо не създадоха нова игра ? А съсипаха една за да експериментират с друга ! *hmm*

П.П. Нямам си на идея каква е тая колосална сграда . Половината от противниковата армия обезателно ще се само разпусне , в момента в които я види  *freak*
« Последна редакция: Август 23, 2012, 22:14:08 от zLaGaD » Активен

KAIMAKA
Лейтенант
***

Karma: +7/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 126



Профил WWW
« Отговор #2 -: Август 23, 2012, 22:34:30 »

Тази снимка е от свят 111BETA нали?
Активен

BlackMagic
Сержант
**

Karma: +9/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 93



Профил
« Отговор #3 -: Август 23, 2012, 22:36:47 »

да  Shocked
Активен
BlackMagic
Сержант
**

Karma: +9/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 93



Профил
« Отговор #4 -: Август 23, 2012, 22:38:24 »

ето и Тайнственият Обелиск
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #5 -: Август 23, 2012, 22:44:49 »

Чудя се... и не само аз . Защо не създадоха нова игра ? А съсипаха една за да експериментират с друга ! *hmm*

П.П. Нямам си на идея каква е тая колосална сграда . Половината от противниковата армия обезателно ще се само разпусне , в момента в които я види  *freak*

или ще бъде унищожена от лазерните лъчи, бликащи във всички посоки между колоните (тези на първия етаж, на втория явно няма диско-топка Grin). За съжаление явно снимките не ги ловят, щото кой знае от коя част на спектъра са, ама на живо си се виждат Grin
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
lord4eto
Гост
« Отговор #6 -: Август 23, 2012, 22:48:52 »

да  Shocked
За сега е само в свят 111.
На вас ви е смешно,ама Дворецът на зората наистина свети. Grin
Активен
KAIMAKA
Лейтенант
***

Karma: +7/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 126



Профил WWW
« Отговор #7 -: Август 23, 2012, 22:51:07 »

7 на брой са и всяко дава бонус
Активен

.vess.
Лейтенант
***

Karma: +29/-96
Неактивен Неактивен

Публикации: 200



Профил
« Отговор #8 -: Август 23, 2012, 23:22:17 »

Чудя се... и не само аз . Защо не създадоха нова игра ? А съсипаха една за да експериментират с друга ! *hmm*
Какво само се оплакваш от версия 5 във форума? След като не ти харесва не я играй. Какво са съсипали не ми е ясно. Защо да развиват класиките и в4 след като няма икономическа изгода ( а и ако го направят нали ще ревете , че не било същата игра). Това че тм има стотици пъти по-малко играчи не е вина на екипа, а на играчите.
« Последна редакция: Август 24, 2012, 10:16:14 от .vess. » Активен
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #9 -: Август 23, 2012, 23:53:04 »

Преди повече от година направих забележка на екипа по повод начина, по който правят нововъведения. Тогава за пример им дадох как хората от ЕА Phenomic си вършат работата... Сега, като гледам тези картинки, почват пак да ми изплуват спомени Grin
Активен

zLaGaD
Сержант
**

Karma: +82/-99
Неактивен Неактивен

Публикации: 76



Профил
« Отговор #10 -: Август 24, 2012, 00:50:55 »

Какво само се оплакваш от версия 5 във форума? След като не ти харесва не я играй. Какво са съсипали не ми е ясно. Защо да развиват класиките и в4 след като няма икономическа изгода ( а и ако го направят нали ще ревете , че не било същата игра). Това че тм има стотици пъти по-малко играчи не е вина на потребителите, а на играчите.
Пак ни свършиха хаповете , а ?
Активен

-fiher-
Луцифер(Луци)
Лейтенант
***

Karma: +11/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 140



Профил
« Отговор #11 -: Август 24, 2012, 02:41:39 »

Какво само се оплакваш от версия 5 във форума? След като не ти харесва не я играй. Какво са съсипали не ми е ясно. Защо да развиват класиките и в4 след като няма икономическа изгода ( а и ако го направят нали ще ревете , че не било същата игра). Това че тм има стотици пъти по-малко играчи не е вина на потребителите, а на играчите.

Не е вина на ПОТРЕБИТЕЛИТЕ а на ИГРАЧИТЕ?? ммм както казва ники пънчев от пълна лудница - добра логика а относно тези хубави нещица които са въведени мисля че са страхотни само кво става ако 2 империи са една до друга и двете с такива чудеса на света коя ще се закрие от чудото на другата? И с голямо желанеи чакам 6та версия  *freak* *freak*
Активен

Животът - поредното нещо заради което само по себе си не си струва да живееш , но пък заради дребните неща в живота на всеки един като любов,пари или семейство просто не ти стиска да натиснеш спусъка !
.vess.
Лейтенант
***

Karma: +29/-96
Неактивен Неактивен

Публикации: 200



Профил
« Отговор #12 -: Август 24, 2012, 07:55:13 »

Не е вина на ПОТРЕБИТЕЛИТЕ а на ИГРАЧИТЕ??
ами използвах го в същия смисъл. ако бях повторила някоя от двете щеше да стане тафталогия...
Активен
.vess.
Лейтенант
***

Karma: +29/-96
Неактивен Неактивен

Публикации: 200



Профил
« Отговор #13 -: Август 24, 2012, 07:57:02 »

Пак ни свършиха хаповете , а ?
ми вземи си нови след като са ти свършили  *crazy*
Активен
-fiher-
Луцифер(Луци)
Лейтенант
***

Karma: +11/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 140



Профил
« Отговор #14 -: Август 24, 2012, 09:23:09 »

ами използвах го в същия смисъл. ако бях повторила някоя от двете щеше да стане тафталогия...

ама аз логиката не можах да разбера без значение какви синоними ще напишеш аз пак не го разбрах  как така потребителите (играчи) не са виновни а са виновни играчите(потребители)  много ми е чудно в крайна сметка кой е виновен ?
Активен

Животът - поредното нещо заради което само по себе си не си струва да живееш , но пък заради дребните неща в живота на всеки един като любов,пари или семейство просто не ти стиска да натиснеш спусъка !
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!