Imperia Online България  
Април 27, 2024, 19:15:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: подобни лсучаи  (Прочетена 1359 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
sstteeffaann
Сержант
**

Karma: +1/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Профил
« -: Август 25, 2012, 15:11:18 »

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=62000.0 точно тази тема ме заинтригува и според мен тва е напълно възможно тъй като предната ера когато съюза ми местеше съюзните войски понякога имперската ни войска изписваше при местенето че преместваме 0 войска Smiley има и много подобни случаи които са били лично при мене пак свързано с войска ..затова аз съм склонен да вярвам ДОНЯКЪДЕ !! чЕ той казва истината янче би било глупаво да си остави армията Smiley освен ако ...е имал малко повече като бройка тогава съм склонен на вярвам че лъже
Активен
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #1 -: Септември 01, 2012, 13:21:54 »

Примери за това, че "по подразбиране" вината е в играча, има колкото си искаш. Ето един от любимите ми, разгледай темата.
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=62067.msg500973#msg500973

П.П: Този път обаче колегата ме води по точки. Едно е да ти кажат, че не знаеш какво говориш... съвсем друго си е да те убеждават, че 10 пъти не си видял една нула  *hahaha*
Дано този път някой поне вземе да му се извини.
Активен

pavkata99
Лейтенант
***

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #2 -: Септември 02, 2012, 23:34:13 »

Може да е един трик който аз ползвам - пращам например  15к армия и тя пътува за определено време, виждат че ще ме бият и събират всичко и във война като останат 10 мин пращам втора армия 150к коне например и връщам моментално другата, няколко пъти е действало, но не съм виждал други играчи да го използват, не знам може и това да е, може и той да се объркал, може и бъг да е
Активен

FRI3NDS R H4RD 2 FIND H4RD3R 2 L34V3 IMPOSSIBL3 2 4GET
hahawiq
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 23


Профил
« Отговор #3 -: Септември 05, 2012, 17:49:00 »

Това което ползваш не е бъг а недоглеждане от страна на другия играч нормално е да изгърми като зяпа в тавана довоелен че му идва армиика за мезе Smiley
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!