Imperia Online България  
Април 25, 2024, 12:45:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложения  (Прочетена 2897 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
-fiher-
Луцифер(Луци)
Лейтенант
***

Karma: +11/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 140



Профил
« -: Август 22, 2012, 22:07:36 »

Няма да пиша мое предложение в тази тема както сигурно сте мислили и затова сте влезли в темата . Темата е за да може който има предложение да го пише тук и да се съберът 1000 предложения на едно място а през това време г-н Отон и Крум в компания с г-н Хаус и някои други с права в форума ще си дават мнението за предложенията които ще е правят тук .

П.П- не спамете и не се карайте темата е за да може да се събере всичко полезно на едно място и да е по лесно за Крум и Отон да пишат кое става и кое не :–)
Активен

Животът - поредното нещо заради което само по себе си не си струва да живееш , но пък заради дребните неща в живота на всеки един като любов,пари или семейство просто не ти стиска да натиснеш спусъка !
Δăþ Ĥěδěĉěн
Капитан
****

Karma: +30/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 377



Профил
« Отговор #1 -: Август 23, 2012, 07:50:09 »

Ако може да се направи така че новият филтър за каси да е по подразбиране на "Всички", а не както е сега на най-малкия диапазон.
Също, ако може на масов шпионски доклад да дава армията в гарнизон ли е или не.. не може да не сте помислили за това и ако е така защо е направено по този начин?  да се налага след масов отново провинция по провинция да се шпионира, за да се разбере тази информация  *xxx*
Активен

Ама иначе любезни бе..
-fiher-
Луцифер(Луци)
Лейтенант
***

Karma: +11/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 140



Профил
« Отговор #2 -: Август 23, 2012, 11:55:36 »

Бях решил да не поствам тук мое предложение , но мисля че това предложение е кратко и ще го кажа възможно най ясно с 1-2 причини :
1. Дохода да се взима на части ,защото когато е голям и ти тря го изхарчиш бързо пускаш 4 проучвания за елита например ако не си готов с тях и пускаш много много войска и ферми и в прочие , но накрая дохода свършва войската трябва да я разбиеш че е много голяма а проучванията не са ти готови всичките и после събираш пак рес за останалите и така като разбиеш войската ти остават 4 проучвания и ферми - много население  а си си спечелил много доход и би било по комфортно .
2.Автоматичното мобилизиране ако може да се равнява на времето за една война (48 часа за 4х 84 за 2х и 168 за бавен свят) за да може да си направиш войска и да дебнеш цяла война а не само половин война и после да правиш наново а накрая втората вълна или първата да не ти трябват да са ти в много .

Та това е не са взимани от други игри (не играя в момента такива) само от империя и то от личен опит и не мисля скоро да ми хрумнат повече и това е достатъчно !
Активен

Животът - поредното нещо заради което само по себе си не си струва да живееш , но пък заради дребните неща в живота на всеки един като любов,пари или семейство просто не ти стиска да натиснеш спусъка !
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #3 -: Август 23, 2012, 17:31:13 »

Дохода няма срок за взимане - ще го вземеш тогава , когато прецениш че ти трябва.
Активен

unrivalled
Редник
*

Karma: +4/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 41



Профил
« Отговор #4 -: Септември 02, 2012, 22:40:17 »

Предлагам:
Да се въведе опция която дава право на лидера или зам. лидера на забранява на даден играч да пише на трибуната за определен период от време, например 15 мин. Всички знаем, че има доста спамери в тази игра, който я пълнят с глупости и се изпускат важните неща покрай техния спам, а в същото време са добри и някак си не върви да се изгонят от съюза.
« Последна редакция: Септември 02, 2012, 22:44:07 от unrivalled » Активен
CanuoPa
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #5 -: Септември 09, 2012, 00:07:30 »

Предлагам създаването на нов свят "Skills and Strategies", където диамантите НЕ съществуват. Разбирам, че ИО нямат интерес от нещо подобно, но съм сигурен, че всички играчи копнеят за свят, в който диамантите не оказват влияние на играта, а единствено и само уменията и стратегиите !  
- Интернационален свят, с ограничение на регистрациите, понеже със сигурност всички ще имат желание да се регистрират.
            -ограничение като брой регистрирани играчи
            - само играчи от топ250 на всеки свят да имат право да се регистрират в този нов за да се избегнат регистрации на несериозни играчи
            ИЛИ този свят може да е подарък за всички играчи допренесли за развитието на ИО (закупили диаманти в последните 12 месеца)
Лично аз смятам, че това е една прекрасна идея, чрез която най-накрая може да се докажат НАИСТИНА ДОБРИТЕ играчи !
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #6 -: Септември 09, 2012, 00:30:21 »

Предлагам създаването на нов свят "Skills and Strategies", където диамантите НЕ съществуват. Разбирам, че ИО нямат интерес от нещо подобно, но съм сигурен, че всички играчи копнеят за свят, в който диамантите не оказват влияние на играта, а единствено и само уменията и стратегиите ! 
- Интернационален свят, с ограничение на регистрациите, понеже със сигурност всички ще имат желание да се регистрират.
            -ограничение като брой регистрирани играчи
            - само играчи от топ250 на всеки свят да имат право да се регистрират в този нов за да се избегнат регистрации на несериозни играчи
            ИЛИ този свят може да е подарък за всички играчи допренесли за развитието на ИО (закупили диаманти в последните 12 месеца)
Лично аз смятам, че това е една прекрасна идея, чрез която най-накрая може да се докажат НАИСТИНА ДОБРИТЕ играчи !

Това няма как да стане. За да се направи , то трябва коренно да се променя играта , и то само за 1 свят , от който ИО няма да има прихода , а разходи за него ще има. Трябва да се променят много неща , като например:
- храма - да се махнат платените подаръци;
- 10 часовия доход;
- мигновенните строежи , проучвания, обучения и транспорт;
- ваканционния мод;
- и т.н.

Всичко това е работа на екипа , а те и сега са заети. Да не говорим , че колкото повече промени - толкова по-вероятно да се появи нов бъг.


П.П. Коя онлайн игра няма платени екстри. Дори и игрите във фейса , за които говорите , че са безплатни си имат платени екстри. Коя е играта , която ще има подръжка , а няма да има приходи ?
Активен

gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #7 -: Септември 09, 2012, 00:42:00 »

Защо трябва да се променят всички тези неща. След като не можеш да си закупиш диаманти за профила в такъв свят няма нужда да се маха каквото и да било, просто ще бъде неизползваемо, макар и налично.

Иначе темата е адски дълга... нека имат приходи, нека има такса за всяка ера.. но съществуването на на практика (или дори и да само на теория) на безкрайни платени опции, влияещи пряко върху геймплея и даващи огромно предимство пред масата от играчи, отказва хората. Защото те не си обясняват своето изоставане със собствените си грешки а с идеята, че другите пред тях ползват повече диаманти...
Та пак казвам - нека е платена с такса играта. Още по-добре за играчите. Защото една такса ще означава 24 часов съпорт, адекватно реагиране на бъгове, липса на мултиакаунти и т.н. и т.н... все неща свързани с много работа за екипа Smiley
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
.vess.
Лейтенант
***

Karma: +29/-96
Неактивен Неактивен

Публикации: 200



Профил
« Отговор #8 -: Септември 09, 2012, 00:53:27 »

Предлагам създаването на нов свят "Skills and Strategies", където диамантите НЕ съществуват. Разбирам, че ИО нямат интерес от нещо подобно, но съм сигурен, че всички играчи копнеят за свят, в който диамантите не оказват влияние на играта, а единствено и само уменията и стратегиите !  
- Интернационален свят, с ограничение на регистрациите, понеже със сигурност всички ще имат желание да се регистрират.
            -ограничение като брой регистрирани играчи
            - само играчи от топ250 на всеки свят да имат право да се регистрират в този нов за да се избегнат регистрации на несериозни играчи
            ИЛИ този свят може да е подарък за всички играчи допренесли за развитието на ИО (закупили диаманти в последните 12 месеца)
Лично аз смятам, че това е една прекрасна идея, чрез която най-накрая може да се докажат НАИСТИНА ДОБРИТЕ играчи !

            Е как така ще набира потрбители сваляики ограничения (липса на платени екстри) и също така ще поставя нови - лимит на регистрациите? И това че не си в топ 250 прави ли те несериозен играч.. И хем ще е безплатен , хем ще е за тези който са купували диаманти?
             А как стой въпросът за ваканционния мод? Ако и той е без пари ще се злоупотребява със сигурност, а няма да е честно спрямо тези , които наистина имат нужда от такъв, да бъде премахнат.
« Последна редакция: Септември 09, 2012, 00:55:25 от .vess. » Активен
CanuoPa
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #9 -: Септември 09, 2012, 02:49:26 »

1. Хаус, не оспорвам, че играта не трябва да бъде платена (т.е. да няма платени опции), напротив - вложени са пари в нея, ИО имат голям екип, на който плаща заплати и т.н, и т.н.
2. Говоря само за един свят, едно изключение, една ера. И както вече предложих, това би могло да бъде подарък към играчите, наливали пари през последната година или друг период от време. Поне това заслужаваме Huh?
3. Щом правя това предложение, НЕ означава, че играя без диаманти ! В такъв свят можем да разберем веднъж за винаги кой е най-добрият съюз от всички светове и кои играчи се отличават с особено задълбочени стратегии.
4. Премахването на вече готови функции няма да отнеме на екипа програмисти повече от няколко часа и много добре знаете това Smiley
5. Относно ваканционния мод ... наистина това е единствената пречка, но бързо може да се измисли стига да има желание !

Разбирам, че такъв свят ще нанесе големи загуби за ИО, но смятам, че биха били поносими.
Става въпрос  само и единствено за една ера!
Активен
macman90
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #10 -: Септември 24, 2012, 11:40:02 »

При опожаряване, да падат нетните точки на атакувания.
Играя с Имперец.
Да, има протекция от 80+ часа, за да се възстановиш, но е едно на ръка, че не е достатъчно. Пример - аз съм със 100,000 нетни точки и по време на война ме опожарява някой с 200,000+ нетни точки със сила на опожаряване 60,000. Да кажем, че средно изгубя 80,000 население общо в цялата империя. Това население няма как да се възстанови за тези часове и при следваща война, човек със същите нетни точки, но който са го опожарявали по-малко, има повече злато за издръжка на армията и повече ресурс като цяло, защото е с повече население от мен... и така 3-4 войни наред, с моите вече 120,000 нетни точки съм силен колкото друг играч със 100,000, ако не и по-малко.
Решението да строя по-високо ниво на убежища, не е такова, защото вече следващата война се прави с по-силни играчи, а аз все още не съм се възстановил от предната (във формата на население), за да мога да построя следващо ниво Крепост и с нея Убежища.

Лично на мен от тази гледна точка, играта ми се струва небалансирана, но може и да изпускам нещо или просто да се оплаква един "ламер", защото са го опожарявали достатъчно много вече  :Smiley
Активен
nickalas
Редник
*

Karma: +2/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 27



Профил
« Отговор #11 -: Септември 28, 2012, 15:55:44 »

Предлагам, при регистрация на нов акаунт да има падащо меню на отворените светове за да може да се избира , а не да те хвърля където му падне
Активен

Не е луд този, който яде баницата , а този, който му я дава
bayTasho
Редник
*

Karma: +7/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 31


Профил
« Отговор #12 -: Септември 28, 2012, 18:43:21 »

Аз предлагам Предсрочното погасяване на кредит да може и да е частично, а не както е сега само с цялата сума.
Във връзка с горното, под атака да не може да се погасява.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!