Imperia Online България  
Април 19, 2024, 14:50:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Симулатор грешка или?!  (Прочетена 2109 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
meloatan
Редник
*

Karma: +6/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« -: Август 18, 2012, 08:56:12 »

Здравейте, заиграх се с империата за пореден път и сега гледам тази новите Номадите, та днес както си сабрах някое друго войниче реших да нападна този онзи, само дето след зареждане в калкулатора установих нещо което ме притесни доста, силата жизнените точки и всичко останала на Номадско племе ( което щях да нападна) нещо май не се изчисляват правилно а със стойностите на имперски единици малко объркано за обяснение ето 2 картинки да видите:
http://imageshack.us/photo/my-images/96/78763542.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/641/91789073.jpg/

Така е със всички единици. Показва че номадските единици имат стойностите на имперските дали това влияе на изчисленията да не говорим за реална битка .... а на конните стрелци липсва всякаква статистика
« Последна редакция: Август 18, 2012, 09:00:24 от meloatan » Активен
pavkata99
Лейтенант
***

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #1 -: Август 18, 2012, 09:29:09 »

А уж имперските единици са 2но по-скъпи, защото са 2но по-силни...
Активен

FRI3NDS R H4RD 2 FIND H4RD3R 2 L34V3 IMPOSSIBL3 2 4GET
meloatan
Редник
*

Karma: +6/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #2 -: Август 18, 2012, 19:15:33 »

точно за това реших да се обърна към форума, защото не ги знам как са писали кодовете и т.н. и дали има вразка въобще изведената информация с изчисленията и т.н. ама все си мисля че в повечето случаи има ... нз дано излезнат с решение на проблема, че нещо кантар ми се струват нещата днеска една етака напраих калкулатора излезна 30 пъти че бия с 3 пъти повече армия от един номад, а той пък за малко да ме нацепи ...
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #3 -: Август 20, 2012, 17:18:58 »

Бъркат им се картинките, нищо повече.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
meloatan
Редник
*

Karma: +6/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #4 -: Август 21, 2012, 14:26:18 »

да разбирам ли че и статосите им(живот атака и т.н.) не са тези, които пише, смисъл пише че има копиемтеца има 10 атака също като копиеносеца но всъщност има 6 атака както би трябвало да е ?
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #5 -: Август 21, 2012, 17:13:22 »

Да, статусите им в битка са наред.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!