Imperia Online България  
Април 19, 2024, 02:49:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Блокиран акаунт ( Figil / свят 16)  (Прочетена 2657 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
gabriela0247p
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« -: Август 16, 2012, 18:53:16 »

'' Наказан поради нагласени битка с кilla_81 ! '' - това е и проблемът , дефиницията на нагласени битки е прекалено разтеглива , в случаят става въпрос , за самоубийство и лично решение на играчът killa_81 , a това , че Figil , се е възползвал от възможността , бива наказано...какво да откаже ли или да си премести войските , да не го бие ?
Това просто е комично и води до заключението за поръчков блок , искам да се направи пълно разследване на случаят и виновният администратор да понесе отговорността за своите действия !
« Последна редакция: Август 16, 2012, 19:00:29 от gabriela0247p » Активен
gabriela0247p
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #1 -: Август 16, 2012, 19:03:58 »

Ако един играч ми напише , да си направиме битка и аз се съглася , това не прави ли битката нагласена , ако напиша на някои , че ще му смажа войската ( заплашително ), а той (шеговито) , ми отговори заповядай , не я ли прави пак нагласена ...?
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #2 -: Август 16, 2012, 19:22:12 »

Ако един играч ми напише , да си направиме битка и аз се съглася , това не прави ли битката нагласена , ако напиша на някои , че ще му смажа войската ( заплашително ), а той (шеговито) , ми отговори заповядай , не я ли прави пак нагласена ...?

2 различни неща са !
Активен

gabriela0247p
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #3 -: Август 16, 2012, 19:33:57 »

Според мен  някой хора ги е яд ,че той е най-добрия и просто не са намерили друга причина,за да го блокират:)
Това е толкова жалко..........
Активен
gabriela0247p
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #4 -: Август 16, 2012, 19:36:59 »

Случаят е точно такъв , играч пише на нашият съотборник , ела ме разграби , а са във война (във война правила няма ) , нашият играч , моментално пусна атаки и се възползва максимално от случаят .През цялото време , обаче , следеше атаката и вкарваше шпиони , евентуално да не правят капан ( във война правила няма) .... Да битката е нагласена , но само от страна на играчът KIlla_81 ,Figil се възползва от недоразуменията във вражеският съюз !
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #5 -: Август 16, 2012, 19:40:09 »

Няма едностранно нагласена битка. Той е знаел , че е нагласена и се е съгласил. Сега трябва и ще си понесе наказанието.  *locker*
Активен

Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #6 -: Август 17, 2012, 10:57:02 »

Случаят е точно такъв , играч пише на нашият съотборник , ела ме разграби , а са във война (във война правила няма ) , нашият играч , моментално пусна атаки и се възползва максимално от случаят .През цялото време , обаче , следеше атаката и вкарваше шпиони , евентуално да не правят капан ( във война правила няма) .... Да битката е нагласена , но само от страна на играчът KIlla_81 ,Figil се възползва от недоразуменията във вражеският съюз !

Като човек, който е виждал въпросния разговор, мога да ти заявя, че изобщо не е толкова невинен.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!