Imperia Online България  
Март 29, 2024, 10:05:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпроси и пак въпроси...  (Прочетена 745 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
-fiher-
Луцифер(Луци)
Лейтенант
***

Karma: +11/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 140



Профил
« -: Август 12, 2012, 04:29:04 »

Искам да попитам защо при 2х свят с продължителност 8 месеца като отида на технологично дърво и ми пресметне от 10то до 40то ниво фортикация ми излиза 1550 дни  (16 ниво университет но дори и с научна академия и 2х по кратко време и макс университет пак са много) и това време значи че за да успееш трябва да започнеш света с макс уни и научна академия  да имаш ресурса постоянно и да бъкаш от диаманти за да правиш мигновенни като ти позволи и тогава може би ще можеш да направиш 40 форт като не правиш нито 1 от другите проучвания ! Е при тази ситуация не се ли обезмисля самият лимит на ниво на фортикация ? Не може ли да се намали времето (цената си е ок ) например от 15 ниво нататък времето да не се овеличава ??
Също ми е интересно как така един човек ме палеше в 3 провки и в 3те по различно време му видях войската (първо на 2 миин после на 3 и нещо накрая на малко след 5 мин ) при 2-3 разлика в нивата без промяна през атаките ( те бяха през 20 минути палежи ) и ми е инт нали е фиксирано времето свзависимост от контра и шпионаж и защо ми го показва през различно време?
При контрашпионаж ти пише с 2 или 3 нива по голямо ниво на контрата не знам точно но ми е инт как така някой реално е с няколко ниван ад теб идва ти с 1000 шпионки а ти на контра като ти показва еднакво ниво неможеш да ги заловиш с 6000 шпионкки Huh?? и вдействителност какво ниво използваш при контрашпионаж и това което се вдига при контрашпионираж изобщо брой ли се ?


П.П - искам само отговори на въпросите бързо ясно и после се трие темата :–)
« Последна редакция: Август 12, 2012, 04:40:42 от -fiher- » Активен

Животът - поредното нещо заради което само по себе си не си струва да живееш , но пък заради дребните неща в живота на всеки един като любов,пари или семейство просто не ти стиска да натиснеш спусъка !
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #1 -: Август 13, 2012, 17:03:09 »

Идеята на ограничението е да предпазва от отделни играчи, които влагат абсолютно всичко за една проучване или сграда и успяват да го счупят. Поради спецификата на формула 1, по която поскъпва проучването, след 35-36то ниво, цената и времето започват да намаляват вместо да се увеличават и това би улеснило неимоверно такъв играч, който иска да експлоатира. Парили сме се в предишни версии на играта с университети 500+ и затова вече ги ограничаваме.

Времето е фиксирано, а и стъпката е 10 мин. Т.е. едно ниво разлика в Шпионаж и Контрашпионаж може да добави или извади 10 мин към времето, не знам какво точно си видял при деление 1 или 2 мин.

За пореден път - шпионажът и контрашпионажът се базират на шанс, на хвърляне на зарче. Т.е. ситуацията да имаш 100% шанс за успеваемост е само при 5 нива разлика. Всичко друго - 100 000 шпиони срещу 10 шпиони си има шанс да се случи и едното и другото. Разбира се шансовете на 10те са нищожни, но ги има. Шансът да се спечели лотарията евромилиони беше 1 към 150 милиона или нещо от сорта, но пък ето миналата седмица един е спечелил. Трите нива ги получаваш когато натискаш копчето Контрашпионаж, те са активен, а не пасивен бонус - т.е. не те пазят автоматично при инфилтриране.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!