Imperia Online България  
Април 26, 2024, 23:11:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Глобален акаунд  (Прочетена 1712 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
-fiher-
Луцифер(Луци)
Лейтенант
***

Karma: +11/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 140



Профил
« -: Август 09, 2012, 16:48:37 »

Преди можех да откача дадена моя регистрация от глобален акаунд а сега не го намирам в настройките затова искам да питам как да откача акаунд от глобален акаунд например искам да дам мой акаунд в свят дет не играя но той не може да се регне (през годините съм играл в 10 свята и в 10те ми се подновявват регистрации ) обаче дам ли му този акаунд той с паролата може да влезе навсякъде а ако го откача ще сменя паролата само за този свят и ще му дам новата така в останалите светове ще си играя само аз  , но не намирам този бутон  и ако го няма админите могат ли да откачат даден акаунд собственоръчно при молба ?
Активен

Животът - поредното нещо заради което само по себе си не си струва да живееш , но пък заради дребните неща в живота на всеки един като любов,пари или семейство просто не ти стиска да натиснеш спусъка !
-fiher-
Луцифер(Луци)
Лейтенант
***

Karma: +11/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 140



Профил
« Отговор #1 -: Август 09, 2012, 16:53:19 »

лично аз имам акаунди в 56 елитен блиц ,свят 99, 111 бета свят,българия 7 , българия 13 ,българия 14,свят 85 ,свят 50,свят 105 , българия 12 , свят 125 и свят 15  ,така че схващате че имам нужда да откача някой от тези акаунди и не играя на всякъде (то е невъзможно) и някой светове  са заключени за рег или просто нема линквое за регистрация при тях и ако искам да си дам акаунда на някого трябва да го откача от глобалния и ще помоля за бърз отговор
« Последна редакция: Август 09, 2012, 16:54:56 от -fiher- » Активен

Животът - поредното нещо заради което само по себе си не си струва да живееш , но пък заради дребните неща в живота на всеки един като любов,пари или семейство просто не ти стиска да натиснеш спусъка !
lord4eto
Гост
« Отговор #2 -: Август 09, 2012, 17:20:09 »

Смени паролата,на тези,с които не играеш.
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #3 -: Август 09, 2012, 17:33:24 »

лично аз имам акаунди в 56 елитен блиц ,свят 99, 111 бета свят,българия 7 , българия 13 ,българия 14,свят 85 ,свят 50,свят 105 , българия 12 , свят 125 и свят 15  ,така че схващате че имам нужда да откача някой от тези акаунди и не играя на всякъде (то е невъзможно) и някой светове  са заключени за рег или просто нема линквое за регистрация при тях и ако искам да си дам акаунда на някого трябва да го откача от глобалния и ще помоля за бърз отговор

Ето ти отговор. Ти нямаш право да си раздаваш акаунтите. Те са собственост на ИО , а не твоя. Акаунтите се скриват при дълга неактивност и не ти пречат при логване.
Активен

-fiher-
Луцифер(Луци)
Лейтенант
***

Karma: +11/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 140



Профил
« Отговор #4 -: Август 09, 2012, 17:52:28 »

сменя ли паролата сменя се глобално затова ми трябва отделение на акаундите и хаус те са на ИО ок няма проблем , но си представи че в 1 от световете имам фр който иска рег в друг свят в който не играя и защо да не мога да отделя този акаунд и човека да влезе  се пак не се нарушават правилата защото този човек не играе в света в който ще влезе в моя акаунд и няма да има мултиакаунди защото той втори ацц там няма . И искаш да ми кажеш че от 10 неактивни акаунди (играя в 2 свята имам 12 акаунда) ако ги раздам на хора които ще играят ще си купуват диаманти и НЯМАТ РЕГ В ТЕЗИ СВЕТОВЕ ЗА КОИТО ЩЕ СИ ДАМ АКАУНДА   това всичкото ще е проблем за администраторите се едно не искат повече пари защото от 10 акаунда за 1 ера 2-3 смс ще се пуснат и това са 180 кинта за нищо работа  и не виждам какъв е проблема . И хаус да те питам ти ако искаш да играеш в 1 от 12те свята които посочих но са затворени за регистрация не би ли искал да си направиш рег като вземеш моя като има предвит че не съм играл изобщо започваш с триал или ако съм играл започваш със 300 000 население на столицата ? Акаундите са на ИО и като такива не виждам проблем да се играят от играчи на ИО
Активен

Животът - поредното нещо заради което само по себе си не си струва да живееш , но пък заради дребните неща в живота на всеки един като любов,пари или семейство просто не ти стиска да натиснеш спусъка !
-fiher-
Луцифер(Луци)
Лейтенант
***

Karma: +11/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 140



Профил
« Отговор #5 -: Август 09, 2012, 17:56:00 »

Акаунтите се скриват при дълга неактивност и не ти пречат при логване.

проблемът е че ако си дам  10те свята на 10 играчи те постоянно ще са активни акаундите и ще се сменя последователността ще се сменят съюзите и всичко и ще се бъркаме ще си разваляме блокове ще влизаме в активен в момента акаунд и ще разваляме например засада или хващане на някого може да се прецака всичко затова преди да откача акаунт парола не давам  и не мисля да давам за да не ме прецакат ( в една игра друга си дадох парола и ме изгониха после от клана там заради неразбирателство и тия чрез пазара си раздали ресурсите ми  пратили войската ми на самоубийствена мисия като там след 20 сек на пращане нема връщане и са ме нападали яко като там акаунт може да се разруши с катапулти като те срине целият град )
Активен

Животът - поредното нещо заради което само по себе си не си струва да живееш , но пък заради дребните неща в живота на всеки един като любов,пари или семейство просто не ти стиска да натиснеш спусъка !
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #6 -: Август 09, 2012, 17:59:58 »

хората са си казали "чукча не читател , чукча писател" *write*
Активен

Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #7 -: Август 09, 2012, 18:03:48 »

Не, никога не е имало възможност да откачиш от глобалния акаунт. Има възможност само да закачиш към него и то става въпрос за акаунти от старата версия на играта.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
-fiher-
Луцифер(Луци)
Лейтенант
***

Karma: +11/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 140



Профил
« Отговор #8 -: Август 09, 2012, 18:04:33 »

значи съм видял нещо в старата версия и да попитам щом в 5та няма такова нещо можете ли вие да го направите ръчно ?
Активен

Животът - поредното нещо заради което само по себе си не си струва да живееш , но пък заради дребните неща в живота на всеки един като любов,пари или семейство просто не ти стиска да натиснеш спусъка !
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #9 -: Август 09, 2012, 18:13:51 »

Не, няма как, новата версия не допуска такова нещо.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
-fiher-
Луцифер(Луци)
Лейтенант
***

Karma: +11/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 140



Профил
« Отговор #10 -: Август 09, 2012, 18:23:09 »

Последен въпрос и махайте темата , в 6та версия ще може ли ?
Активен

Животът - поредното нещо заради което само по себе си не си струва да живееш , но пък заради дребните неща в живота на всеки един като любов,пари или семейство просто не ти стиска да натиснеш спусъка !
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #11 -: Август 13, 2012, 16:45:10 »

Най-вероятно не, няма логика да се допусне създаването на 2 акаунта с еднакво име, които да могат да играят в един свят.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!