Imperia Online България  
Май 02, 2024, 12:31:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Капитулация  (Прочетена 5438 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ddavidov
Сержант
**

Karma: +3/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 61


Профил
« -: Август 09, 2012, 13:25:51 »

 Здравейте!!!
Въпросът ми е към компетентните защото е доста сериозен според мен !!!
Кога точно пада капитулацията от играч когато е обявена война Huh??
Активен
BlackMagic
Сержант
**

Karma: +9/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 93



Профил
« Отговор #1 -: Август 09, 2012, 13:33:00 »

тя не пада но не въжи Smiley
Активен
ddavidov
Сержант
**

Karma: +3/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 61


Профил
« Отговор #2 -: Август 09, 2012, 13:36:01 »

не е ли същото Huh?? ако не съм се изразил правилно извинете !!!!
От кога спира да въжи капитулацията?Huh??
Активен
BlackMagic
Сержант
**

Karma: +9/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 93



Профил
« Отговор #3 -: Август 09, 2012, 13:38:26 »

спира да въжи след 1вата секунда след като почне войната
щом си във война капитулацията не въжи
а кога пада то си пише Smiley
Активен
ddavidov
Сержант
**

Karma: +3/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 61


Профил
« Отговор #4 -: Август 09, 2012, 13:45:46 »

Ще изчакам отговор и от админите и тогава ще поясня , иначе ще излезе че сам съм си отговорил ?
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #5 -: Август 09, 2012, 15:23:04 »

предполагам,че искаш да пуснеш атака по капитулирал от теб ,която да влезе малко след началото на войната .... няма да стане -атаката ще можеш да я пуснеш след като войната стане активна
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
ddavidov
Сержант
**

Karma: +3/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 61


Профил
« Отговор #6 -: Август 09, 2012, 17:22:15 »

Тогава искам да ми обясните как така след като съм развял бяло знаме и ни обявяват война ме удря 1 час преди да е активна войната Huh??
и ако е възможно искам въстановяване !!!!не играя цяла ера и накрая прецакан заради бъгове и незнам си кви неща Sad
Активен
ddavidov
Сержант
**

Karma: +3/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 61


Профил
« Отговор #7 -: Август 09, 2012, 17:23:35 »

и ако искате мога да постна всичко до секунда !!!!или можете да влезете и да си проверите вие !!!!
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #8 -: Август 09, 2012, 17:25:44 »

 аз немога да влизам никъде ....казах моето мнение ,но то може и да не е вярно .... трябва да си кажат админите ....но логиката би трябвало да бъде тази която споменах
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
ddavidov
Сержант
**

Karma: +3/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 61


Профил
« Отговор #9 -: Август 09, 2012, 17:38:02 »

еми трябва да има обяснение !!!то така фаида от този флаг !!!а и трябва да има промени във правилото при войните !!!!неможе някой си да обяви доина да напражи 2-3 атаки и когато му идва блока и 6те изяде боя да излезе от съюза и краи със всичко !!!!можеби такива неща се пишат за ен-ти път но оправете малко тия работи !!!малко ентосиасти останахме в блица
Активен
-fiher-
Луцифер(Луци)
Лейтенант
***

Karma: +11/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 140



Профил
« Отговор #10 -: Август 09, 2012, 17:47:39 »

Като напусне губи дохода който е направил дори да влезе преди края на войната  и да го направи кео файда че е обявил война изобщо  и приятел колкото повече модирани има толкова е по голям % на модирани в съюза и ако немодирани напускат съюза то пак % модирани се овеличава така че те не могат да напуснат всички и има кого да хванете и това стига за да не се оплакваш ! аз как съм водил 4 войни в блица? 24 часа онлайн първи ден биеш всеки  я в 6 часов я не и на контри и с немобилизирани после след 24 часа пускаш блок през което време всички останали от съюза ти нападат всички от противниковия съюз и те прикриват че не си на линия или пращаш по 400 леки копия на изоставени провки така постоянно ти се смалят точките и правиш симулацията че си на линия и нападаш някого и така не те нападат . Ето ти достатъчно хитрости за да не се оплакваш а да водиш достойни войни в блиц световете
Активен

Животът - поредното нещо заради което само по себе си не си струва да живееш , но пък заради дребните неща в живота на всеки един като любов,пари или семейство просто не ти стиска да натиснеш спусъка !
ddavidov
Сержант
**

Karma: +3/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 61


Профил
« Отговор #11 -: Август 09, 2012, 17:58:59 »

хахахах !!!!колко лесно звучи само !!! мисълта ми е съвсем различна но ще се отклоня и щи обясня че не съвсем така както го представяш, а и не една ера съм печелил съюзната класация че да незнам хитрости SmileySmileySmiley та да се върна да ти поясня за какво иде реч !!!!има един които цяла ера си траеше и леко полеко си събираше армия и постоянно развяваше от един от нашите зада неможе да го събори !!!!след като натрупа солидно количество армия зада отрепе 3-ма от на6ите които бяха развяли от него тои сабира отбор мишоци без армия които преди това бяхме занулили неколкократно пъти и обяви воина, която започва във 3.18 през ноща !!!! аз също бях с бялото знаме от него и си правех сметка да вляза рано зада избегна удара но уви !!!влизам и гледам че във 3.15 вече ме отнесъл !!!последват още 2 атаки към нашите и когато му доиде времето за блока напусна съюза и останаха само 4 4овека вътре на които трябва 2 дена да троша крепости като побаркан зада върна точките !!!!ето това ми обясни редно ли е и тогава ми кажи че се оплаквам
Активен
-fiher-
Луцифер(Луци)
Лейтенант
***

Karma: +11/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 140



Профил
« Отговор #12 -: Август 09, 2012, 18:12:53 »

като напусне съюза ти казах че не взима доход значи може да те напада колкото си иска и да напусне и доход няма да види и той като вземе другите 4 и вие ги съсипете от атаки и им пишете че доход няма давидят и по добре да напуснат и те го сторят или просто ги принудите и се разпадне съюза вие печелите но и да не се разпадне нищо не губите защото оня умник не взима доход а  относно това за капитулацията аз никога не съм капитулирал за да знам правилата на капитулация
Активен

Животът - поредното нещо заради което само по себе си не си струва да живееш , но пък заради дребните неща в живота на всеки един като любов,пари или семейство просто не ти стиска да натиснеш спусъка !
ddavidov
Сержант
**

Karma: +3/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 61


Профил
« Отговор #13 -: Август 09, 2012, 18:18:35 »

баце спри се с тоя доход !!!никои него грее дохода!!!а начина на игра!!!каква война да  обявя като си е самичак !!!!казах ти куца яко това с излизането и влизането по време на война в съюз особено когато той е агресора!!!!малко правилата да бутнат 4е така е адски тъпо !!!!а и всички знаем че турчетата като видят големия и бягат през глава
Активен
ddavidov
Сержант
**

Karma: +3/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 61


Профил
« Отговор #14 -: Август 09, 2012, 18:22:22 »

и хаиде малко админите да се намешат и да дадат малко инфо не да си клопаме клавиатурите само напразно Smiley
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!