Imperia Online България  
Юни 16, 2024, 01:56:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Капитулация  (Прочетена 5521 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
-fiher-
Луцифер(Луци)
Лейтенант
***

Karma: +11/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 140



Профил
« Отговор #15 -: Август 09, 2012, 18:27:03 »

Преди се броеше не модирани играчи а всички тоест ако един съюз има 1м нетни и напуснат 200к от тях то се води 20% и ако това се върне в твоя случай тоя умчо ще загуби войната и проблема явно е в това а не в капитулацията
Активен

Животът - поредното нещо заради което само по себе си не си струва да живееш , но пък заради дребните неща в живота на всеки един като любов,пари или семейство просто не ти стиска да натиснеш спусъка !
ddavidov
Сержант
**

Karma: +3/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 61


Профил
« Отговор #16 -: Август 09, 2012, 18:47:51 »

проблема е там 4е заради неточности страдат определени хора които се стараят да правят нещо !!!ако играя като повечето да си седя на ниски точки и да не се боря за нищо нямаше да пиша сега Sad
Активен
cyberboss
Редник
*

Karma: +4/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #17 -: Август 10, 2012, 09:12:00 »

И аз съм ЗА лидера на съюза обявил война да не може да напуска съюза, докато тече войната. Мишока обявява война, удря някой и то преди да е започнала войната, атакувания е капитулирал от мишока. В следващия момент войната почва, аз ще му сцепя да не казвам какво, и тъкмо ще пращам атаката - играча е капитулирал от вас. Нашия съюз губи една война, защото останалите съюзници на мишока за дребни мишчици и да се скъсаме да палим и бутаме няма как да наваксаме точките.
Активен
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #18 -: Август 11, 2012, 20:47:47 »

Ако си капитулирал преди да е пуснал атаката е възможно това което се е случило или да си объркал името Smiley

Ей кибербосе Smiley драсни на лично кога почва следващата ера да поразцъкаме от miro8512
Активен
ddavidov
Сержант
**

Karma: +3/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 61


Профил
« Отговор #19 -: Август 13, 2012, 10:38:54 »

Админи няма ли тук Huh??? хаиде малко поработете !!! колко време да 4акаме за едно инфо???
Активен
cyberboss
Редник
*

Karma: +4/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #20 -: Август 13, 2012, 14:06:21 »

Няма, май са на моренце  wassup
Активен
zLaGaD
Сержант
**

Karma: +82/-99
Неактивен Неактивен

Публикации: 76



Профил
« Отговор #21 -: Август 13, 2012, 18:18:56 »

Админ не ви трябва . Капитулацията спира да действа в момента на обявяването на война . Много е неприятно докато си спинкате , да ви нападне така гневна ферма капитолирала 3 поредни седмици  Grin

П.П. Чингиз греши . Единствено може да чакаш 8 часа след обявяването на война заради военния приход . Пускаш война и веднага атака по капитолиралия(или ако ти си капитолирал от този който нападаш) . Това с неактивните играчи и %тите дето пишете не важи , подари факта , че масово се активира съюз с аццта на 150 нето след което разпускат армията за да паднат с нетото(за всеки случай) . Идеята на това да сте в съюз е : Като е капитолирал от кибера , някой друг да го цапне . А вие спите . Резнете се като камикадзе и все някой ще го довърши . Мене що не ме нападате . Те такава ера без атака в нападение не бях правил до сега и само 30-40 загуби в защита  Grin
« Последна редакция: Август 13, 2012, 18:41:54 от zLaGaD » Активен

Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #22 -: Август 14, 2012, 11:19:02 »

Да, капитулацията пада с обявяването.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
cyberboss
Редник
*

Karma: +4/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #23 -: Август 14, 2012, 11:37:30 »

Тъпо е, ама не го знаех. Ако знаех Хередота щеше да измучи на умряло, че беше поне два часа айляк след като обяви войната.
Активен
KAIMAKA
Лейтенант
***

Karma: +7/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 126



Профил WWW
« Отговор #24 -: Август 14, 2012, 11:45:51 »

Аз не намерих къде пише че като обявиш война капитулацията пада пише само
 Във война всички капитулации между членовe на враждуващите съюзи падат
Активен

zLaGaD
Сержант
**

Karma: +82/-99
Неактивен Неактивен

Публикации: 76



Профил
« Отговор #25 -: Август 14, 2012, 15:02:16 »

Аз не намерих къде пише че като обявиш война капитулацията пада пише само
 Във война всички капитулации между членовe на враждуващите съюзи падат
Grin Пич , ти си намерил това , което пишеш , че не си намерил  Grin
Активен

Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!