Imperia Online България  
Април 29, 2024, 11:59:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Изчезнала армия  (Прочетена 1464 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
getsome
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« -: Август 06, 2012, 10:11:03 »

Проблема е следния... Атакувах 1 провинция, войската ми се върна в пълен състав/според доклада/, и остана като полева армия/ не в крепостта / и при следващото сражение, при което бях нападнат, ми липсваха повече от 70 процента от нея. Прилагам нагледни скрийн шоти...

Армията ми се връща в пълен състав.

Влиза в битка почти изчезнала...

Дата на нападението за да се сравни времето от пристигането, до самото сражение в защита. В остатъка въобще не си бях влизал в акаунта, нито бях предприемал мисии.
Помолих колегата да изпрати неговия доклад на битката, но сигурно не е видял... най-тъпото е, че поради изчезналата ми армия претърпях и загубих още 2 нападения в основната ми провинция.

Бих желал нещата да се изяснат и в най-добрия случай да ми се направи бак-ъп до момента преди "изчезването". С последните 2 битки ми изгоряха доста К ресурс....

С уважение,
getsome.
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #1 -: Август 07, 2012, 17:53:30 »

Бил си нападан между 2те събития. На 04-08-2012 в 18:31:25 те е нападнал ahyl, армията, която се е сражавала в следващата битка срещу shity е била съставена от оцелелите от предишната битка, не са изчезнали.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
getsome
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #2 -: Август 08, 2012, 00:59:28 »

В такъв случай поднасям извиненията си за създадената работа. Благодаря за отговора.


С уважение,
getsome.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!