Imperia Online България  
Април 24, 2024, 10:03:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СУПЕР СЪПЕР БЪГ  (Прочетена 5243 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
-fiher-
Луцифер(Луци)
Лейтенант
***

Karma: +11/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 140



Профил
« -: Август 04, 2012, 17:01:37 »

обявих във бг 13ти свят 3 войни на imperiaonline  liderite pussy като първите 2 бях сам после добавих 3ма играчи  ЕДИН от тях напусна и то най малкия и ПОДЧЕРТАВАМ като обявих третата война този който напусна дори не е бил в съюза за да го отчита  НЯМАМЕ И 1 МОДИРАН и аз държа 50% от нетните ни точки и сега гледам ВОЙНИТЕ НИ СА ЗАГУБЕНИ  а  и 3те ги водехме. със империя 4500 на 1300 за нас срещу лидерите 3500 на 800 за нас а на пуси 1600 на 500 за нас . как може бе хора първите 2 войни почти аз направих всичко тва са ми 20-30м доход  спрете с тия бъгове скапвате ми играта аз загубих 30% от войската си в тия войни . Никнейм - fiher Свят България 13 Съюз - Wolf_Pack
Активен

Животът - поредното нещо заради което само по себе си не си струва да живееш , но пък заради дребните неща в живота на всеки един като любов,пари или семейство просто не ти стиска да натиснеш спусъка !
-fiher-
Луцифер(Луци)
Лейтенант
***

Karma: +11/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 140



Профил
« Отговор #1 -: Август 04, 2012, 17:05:51 »

#   Вражески Съюз   Начало   Край   Вашите военни точки   Вражеските военни точки   Победители
1   pussy   11:41, 04/08/2012   14:36, 04/08/2012   0   1 924   pussy
2   imperiaonline   21:25, 02/08/2012   14:36, 04/08/2012   0   1 430   imperiaonline
3   liderite   21:21, 01/08/2012   14:36, 04/08/2012   0   788   liderite

никакви военни никакъв доход  и сега 20-30м за враговете да си ме смелят от бой както съм изгубил войската си СУПЕР
Активен

Животът - поредното нещо заради което само по себе си не си струва да живееш , но пък заради дребните неща в живота на всеки един като любов,пари или семейство просто не ти стиска да натиснеш спусъка !
-fiher-
Луцифер(Луци)
Лейтенант
***

Karma: +11/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 140



Профил
« Отговор #2 -: Август 04, 2012, 17:28:12 »

започнах войните преди 1-2 дни със 70к войска като до сега съм направил 20к отгоре и в момента имам 39к  и съм спечелил над 7000 военни което е ресурс за над 35к нетни без да броя моите загуби и си ги искам обратно . войните свършват на 05 в 9 и нещо на 06 в 9 и нещо и на 07 в 14 и нещо или 15 и нещо  което в превод значи че  на 06 сутринта след рефреш на статитиката и на 07 сутринта след рефреш и на 08 след рефреш си искам доходите  защото неможе 1 съюз да е много над моят втори да е средно с малко под моят и 1 вече да е доста под моят и да има основателна причина да заугбим и 3те войни и да е отнася и за 3те при горепосочените условия !!! ИСКАМ СИ ДОХОДА
Активен

Животът - поредното нещо заради което само по себе си не си струва да живееш , но пък заради дребните неща в живота на всеки един като любов,пари или семейство просто не ти стиска да натиснеш спусъка !
gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #3 -: Август 04, 2012, 19:20:34 »

Днеска и утре са почивни дни,нали се сещаш  *BEACH*
Отговор понеделник Smiley
Активен
-fiher-
Луцифер(Луци)
Лейтенант
***

Karma: +11/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 140



Профил
« Отговор #4 -: Август 04, 2012, 22:42:23 »

до понеделник съм свършен  загубил съм 50к армия с нея ссъм избил над 100к значи тия като си вземат дохода и както съм с 39к армия ще ме смелят за закуска
Активен

Животът - поредното нещо заради което само по себе си не си струва да живееш , но пък заради дребните неща в живота на всеки един като любов,пари или семейство просто не ти стиска да натиснеш спусъка !
KAIMAKA
Лейтенант
***

Karma: +7/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 126



Профил WWW
« Отговор #5 -: Август 04, 2012, 22:55:11 »

Пускаш мод до понеделник и си готов
Активен

-fiher-
Луцифер(Луци)
Лейтенант
***

Karma: +11/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 140



Профил
« Отговор #6 -: Август 04, 2012, 22:58:16 »

не използвам диаманти
Активен

Животът - поредното нещо заради което само по себе си не си струва да живееш , но пък заради дребните неща в живота на всеки един като любов,пари или семейство просто не ти стиска да натиснеш спусъка !
-fiher-
Луцифер(Луци)
Лейтенант
***

Karma: +11/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 140



Профил
« Отговор #7 -: Август 05, 2012, 12:47:05 »

прегледали сте темата 129  пъти и никой няма да каже нищо егати..
Активен

Животът - поредното нещо заради което само по себе си не си струва да живееш , но пък заради дребните неща в живота на всеки един като любов,пари или семейство просто не ти стиска да натиснеш спусъка !
KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #8 -: Август 05, 2012, 15:42:37 »

 Да те бият бре Smiley кво ти дреме.Нали си голям защитник на правилата на играта.
Активен

Редовен играч - 6 пъти
-fiher-
Луцифер(Луци)
Лейтенант
***

Karma: +11/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 140



Профил
« Отговор #9 -: Август 05, 2012, 15:48:23 »

а това по правилата ли е ?? да спечеля достатъчно ресурс да си пусна елитки ама да го даде на другите да ми разкатаят фамилията въпреки че съм си заслужил ресурса с битки
Активен

Животът - поредното нещо заради което само по себе си не си струва да живееш , но пък заради дребните неща в живота на всеки един като любов,пари или семейство просто не ти стиска да натиснеш спусъка !
pelikana
Капитан
****

Karma: +33/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #10 -: Август 05, 2012, 16:21:49 »

Дори и цял ден да пишеш, сините ще пишат в понеделник. И това май трябва да се премести в "докладване за проблеми свят "Х" " Smiley
Активен
-fiher-
Луцифер(Луци)
Лейтенант
***

Karma: +11/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 140



Профил
« Отговор #11 -: Август 05, 2012, 19:25:21 »

Това си и бъг и въпрос какво ще се прави сега и защо го има така че ако трябва да бъда честен трябва да е и във 2та форума
Активен

Животът - поредното нещо заради което само по себе си не си струва да живееш , но пък заради дребните неща в живота на всеки един като любов,пари или семейство просто не ти стиска да натиснеш спусъка !
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #12 -: Август 05, 2012, 19:29:30 »

Това си и бъг и въпрос какво ще се прави сега и защо го има така че ако трябва да бъда честен трябва да е и във 2та форума

Преди да се направи проверка няма как да се знае със сигурност дали е бъг. Така се получава като се вкарват други членове в съюза и после се гонят.
Активен

-fiher-
Луцифер(Луци)
Лейтенант
***

Karma: +11/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 140



Профил
« Отговор #13 -: Август 06, 2012, 04:26:25 »

напусна сам и този играч не беше във войните дойде и после реши че не е за тук и изобщо не е участвал не се е модирал нито се брой към нетните на съюза при обявяване на война нито нищо ,но загубих войните и тъйкато днес е понеделник вече бих искал както си е по правило да ми бъде даден дохода от първата война която вчера трябваше да свърши в 9 сутринта и днес като се рефрешне класацията да ми се даде дохода а утре да ми се даде и от втората война а в други ден от третата и ще помоля тъйкато третата костваше на съюза ми 6.2м злато а продалжи близо 3 часа да бъде върната 1/2 или поне 1/3 от златото в хазната но и да не се направи няма значение стига да си получа дохода който според правилата на играта съм го спечелил честно с битки и ми се полага .

П.П - без да пиша на емайла на играта без че не може да се направи се пак днес ще дойдат админите със неограничени сили във играта и да ми дадът един доход който ми се полага не би трябвало да им е проблем за да го протакват 10 дни !

Лека вечер за днес Г-н Хаус
Активен

Животът - поредното нещо заради което само по себе си не си струва да живееш , но пък заради дребните неща в живота на всеки един като любов,пари или семейство просто не ти стиска да натиснеш спусъка !
-fiher-
Луцифер(Луци)
Лейтенант
***

Karma: +11/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 140



Профил
« Отговор #14 -: Август 06, 2012, 13:03:27 »

гледах писането по другите теми и видях че в 10 сутринта отон е бил на линия и е могъл да прегледа темата да се извини за бъга да ми даде заслуженият доход а сега е 13 часа ставам си аз влизам в империя и нема доход нема нищо. Някой админ ще ми върне ли заслуженото изобщо или ще се правите че темата я няма?
Активен

Животът - поредното нещо заради което само по себе си не си струва да живееш , но пък заради дребните неща в живота на всеки един като любов,пари или семейство просто не ти стиска да натиснеш спусъка !
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!