Imperia Online България  
Април 29, 2024, 00:44:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Лекичко така препоръчвам :)  (Прочетена 3450 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Endshpiel
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 38



Профил
« -: Август 04, 2012, 14:41:45 »

Бих искал да се направи следното нещо. Когато се прави първоначална РЕГИСТРАЦИЯ за игра да не сме ограничени откъм избор на свят, а да се сложи списък на свободните места за попълнения във всеки такъв макар да е стартирал много преди това. Това същото да важи и за всеки вече регистрирал се. Когато се логне човек да знае в кой свят колко място има и ако желае да се регне и там. И не на последно място Предлагам да се направи ако вече няма де СВЯТ в който всичко е х4 /блиц свят/, но ера с продължителност от 1-2 години, колкото е максимума. Т.е максимално ускорен от към развитие и максимално удължен откъм времетраене.

Ако това се случи определено мисля да го пробвам, а и доста Диаманти може да си купя Smiley

Моля да не ми спамят темата деца с глупости. Даже най-добре да се измъдри някой със синя табела и да каже ДА може и ще направим или НЕ неможе няма да направим и да се аргументира за това. Smiley
« Последна редакция: Август 04, 2012, 14:43:50 от Endshpiel » Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #1 -: Август 04, 2012, 14:52:10 »

Няма как да бъде ерата 1 година, защото продължителността на една ера се определя от скоростта, с която се раздават ресурсите.
Няма как да раздаваме ресурси x4 цяла година.
След 5-ия месец няма да остане човек, който да не е максирал всичко.
Представете си 7 месеца игра, в която всички имат всичко, а армиите са като валутата в Зимбабве - гледаш само с коя цифра започват, а 9-те нули след нея не ги броиш за нищо.
Активен

KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #2 -: Август 04, 2012, 14:53:31 »

Много е това две години за бърз свят.Не че в реалния свят не стават така нещата но все пак.
Активен

Редовен играч - 6 пъти
Endshpiel
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 38



Профил
« Отговор #3 -: Август 04, 2012, 14:57:13 »



Добре, но пробвано ли е въобще някога ?
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #4 -: Август 04, 2012, 14:59:03 »

Добре, но пробвано ли е въобще някога ?
Не.Съмнявам се , някой да издържи повече от 4 месеца със скорост х4
Активен

Endshpiel
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 38



Профил
« Отговор #5 -: Август 04, 2012, 15:03:12 »

Не разбирам тогава защо да не се пробва? Нито потребителите ще си загубите, нито нищо... Може пък да стане добре с новите баланси, които уж ще ги има, бързо ще си стигнем лимитите и ще се разбере коя раса как ще се справи при мнозинство от максаджии... Мисля пък че ще е интересно, бих играл там... За реалма ще има много обрати по този начин, голям бой ще пада.
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #6 -: Август 04, 2012, 15:16:51 »

Съгласен съм с теб , че с максимално развити акаунти ще е голямо клане , но 1 година е много. Мисля , че 6 месеца ще е по-разумно - това си е 50% увеличение на продължителността.
Активен

Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #7 -: Август 04, 2012, 15:18:59 »

Подозирам, че само графиката е "в крак с времето". За разлика от железата, на които върви играта. Т.е при първото по-сериозно натоварване ще се сгънат.

Другата причина е златното (по-скоро "диамантеното") правило. От една страна, разтегляйки играта максимално като продължителност, се печелят диаманти от премиум на играчи, които по една или друга повече няма да играят след края на ерата. От друга страна падат много диаманти и от "новите". Има хора, за които да налееш много екстри в началото на играта е условие за победа и гаранция за един по-добър живот. От привържениците на тази стратегия също се печели. Особено ако ерата е достатъчно кратка, за да не им писне и решат да повторят.

Обаче средно положение няма. Хем ще е скъпо, хем ще изгубят пари от ентусиастите, давайки им достатъчно време да се насладят на новата графика.
Активен

Endshpiel
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 38



Профил
« Отговор #8 -: Август 04, 2012, 15:19:13 »

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=62013.45
Активен
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #9 -: Август 04, 2012, 15:22:29 »


Най-лошото е, че дори не съм изненадан от това. Sad
Активен

Endshpiel
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 38



Профил
« Отговор #10 -: Август 04, 2012, 15:23:28 »

Последният ПОСТ прочете ли ?
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #11 -: Август 04, 2012, 15:25:25 »


Грешката е моя. Отон е обяснил подробно , че ерата си е блиц х4 и максимално 4 месеца.
Активен

Endshpiel
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 38



Профил
« Отговор #12 -: Август 04, 2012, 15:29:15 »

Обяснил го е кога.... Я виж датата.... Ееее ставам от компа, че много се изнервих и правя тука предложения аз, как да си подобрят баланса, да ми е кеф да играя, а тия ще лъжат тука... Грешка негрешка, извинил се или не се тая, СМС-тата са пратени, времето загубено, прецаках си 2 други акаунта.... Кво да се извинява след дъжд качулка, а мислех днеска да набия още 2 смс-та... ще набия айде да неказвам кое къде, че ще ме баннете....
« Последна редакция: Август 04, 2012, 15:30:50 от Endshpiel » Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #13 -: Август 04, 2012, 15:33:57 »


Докторе прав си, ще е голямо клане... но колячите ще са пак малко на брой Smiley
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Endshpiel
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 38



Профил
« Отговор #14 -: Август 04, 2012, 15:38:33 »

Не се знае колко коляча ще са, не е пробвано още... да няма екстрасенси вече тука Grin
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!