Imperia Online България  
Април 19, 2024, 06:57:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: въпрос  (Прочетена 7075 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
krastiu1979
Сержант
**

Karma: +10/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 99


Профил
« Отговор #45 -: Август 03, 2012, 17:41:56 »

Само ще отбележа,че за пореден път развалихте играта на много хора,а и изобщо на цял един свят. Докато едни играеха като за блиц с продължителност 4 месеца,а други като за нормален свят. Нямам думи просто...  *crazy* *crazy* *crazy* Доно поне си вземете поука,от грешките,които бяха допускани във Версия 5 и да поичистите доста неща в новата версия. Ясно е,че доста хора ще спрат с тази версия завинаги. Да видим какво сте ни подготвили в новата...
Активен
Endshpiel
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 38



Профил
« Отговор #46 -: Август 04, 2012, 15:18:03 »

Охооооо, че аз само заради това, че е обявена за БЛИЦ х4 си оставих съюза и се съсредоточих в този Тактикал 129... Това е голяма поразия бе, не е само заради парите, ами спрях да играя в други 2 свята заради това... Попринцип и СМС-та непращам на онлайн игри, а за този х4 съм направил 50 лева сметка !!!! Жена ми проигра империя, пак заради Блиц х 4 и продължителност 1 година... Сега разбирам колко съм се минал....

ТОВА Е ПОДСЪДНО БРЕ !

Правете си машини каквито искате, искам си БЛИЦ х 4 с времетраене 1 година, или си ми връщайте парите дето съм ги дал /и тези на жена ми дето са още толкова/ за вас с мисълта, че ще играя едно, а то седмица преди РИАЛМА ми се сервира друго....
« Последна редакция: Август 04, 2012, 15:26:25 от Endshpiel » Активен
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #47 -: Август 11, 2012, 18:59:17 »

Ами само да попитам кое му беше тактическото в тоя свят!!!"бързите" атаки,бързото развитие или всичко на куп!!!И аз се регнах в тоя свят защото мислех че ще е 1 година а то се оказало блиц свят с бавни атаки!!!Още по голяма шитня!!!Следващия път доуточнявайте кое как ще е!!!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #48 -: Август 27, 2012, 11:36:58 »

Свят 129 е с продължителност 4 месеца.
При това положение Властелините на реалма би трябвало да се активират около 10-тата седмица след началото - 30.05. Което означава - в средата на месец август.

В момента в този свят тече ден 90, който всъщност е предпоследния ден на 13-та севдмица. Това нарочно забавяне ли е или промяна?
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
arodvi
Редник
*

Karma: +2/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #49 -: Октомври 01, 2012, 14:51:09 »

Пуснете един свят за яко битки, нещо като блиц ама с 1 година продължителност, нали целта на този свят е всеки да стане на макс и да се почнат голямите кланета. Все пак бъхтиш 4 месеца и тъкмо направиш мечтаната империя и хоп света вземе че свърши, същото важи и и за нормалните светове 1 година копане и накрая тъкмо стигнеш някакаква що годе добра икономика и е време да почваш всичко отначало. За мен лично много дразнещо нещо. Гледам моето мнение се споделя от доста съфорумници и си заслужава администрацията на играта да се замисли за един такъв кърваво ламерски свят  Grin
Активен
Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!