Imperia Online България  
Март 29, 2024, 00:34:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Препоръки относно играта  (Прочетена 4924 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« -: Август 01, 2012, 14:51:37 »

 Имам малко въпроси и препоръки към авторите с цел подобряване на играта - ако искат да ме послушат.Ако ли не - има и други игри Smiley

  1 въпрос - Защо имперските крепостти са двойно по малки от номадските при едно и също ниво - Няма никакъв смисъл от това.Импереца нали прави крепостти и градове.Тези 20-30 процента по здрава крепост с нищо не компенсират два пъти по малката крепост.Една номадска крепост пълна догоре със стрелци,ще окаже много по голяма съпротива,отколкото една имперска.

  2 въпрос - Защо има толкова малко опции за защита на крепосттите.Защо ги оставяте толкова слаби.За да ги бутат когато играча не е на линия ли???Може поне да добавите още защитни функции - примерно горещо масло,допълнителни кули за отряди стрелци - примерно централна,лява и дясна.Отделно самите военна архитектура и фортификация трябва да струват далеч по малко.

  3 въпрос - защо при контрашпионаж когато се хванат шпионите те се връщат.Би трябвало всичките да се унищожат.
  
  4.Може да се помисли и за увеличаване на крепостните хранилища.Особено на светове по 4 които добиват много повече ресурси.

 Имам и още идеи за подобряване на играта но ако никой не ги одобрява няма смисъл да ги споделям.



 
« Последна редакция: Август 01, 2012, 14:53:16 от KingMihaylov » Активен

Редовен играч - 6 пъти
pavkata99
Лейтенант
***

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #1 -: Август 01, 2012, 14:59:52 »

Имперската армия е двойно по-силна от номадската - това излиза, че ако се увеличи гарнизона като номадския тя ще е поне 3но по-силна от номадската - много небалансирано!

2. Това за защитата ми харесва, дано се добави. За форта и военната архитектура - аз съм номад не разчитам на крепост да ме пази - харча ресурса или го пръскам по провките и сейфам, без проблеми се бутат номадските крепости, няма никакъв смисъл от това поне лично за мене.
3. Защото така като направиш 100к шпиони и ги внедриш и онзи има 120к и като ти ги залови да не мислиш, че се възстановяват толкова лесно?
4. Това за хранилищата е добре, въпреки, че аз не ги вдигам много, само в столицата вдигам, другаде не.
Това е мое мнение, ако имаш нещо против го обясни внимателно, не като някои нерваци дето тръгват на кавга


Edit: С машините с които бутам имперска 8ца с балисти и малко стрелци (9-10к) Бутам номадска 9ка с балисти и 10-12к стрелци (елитни единици са и в двете крепости) така че не имперците са "потърпевши" Wink
« Последна редакция: Август 01, 2012, 15:03:20 от pavkata99 » Активен

FRI3NDS R H4RD 2 FIND H4RD3R 2 L34V3 IMPOSSIBL3 2 4GET
KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #2 -: Август 01, 2012, 15:08:39 »

 Това е мое мнение, ако имаш нещо против го обясни внимателно, не като някои нерваци дето тръгват на кавга

   Къде виде че съм тръгнал на кавга Huh??


 Относно крепостите - ми тогава армията която е вътре,при номада не плаща нищо.А при импереца е разход.А и тия светове по 4 трябва да имат далеч по големи гарнизони.
Активен

Редовен играч - 6 пъти
pavkata99
Лейтенант
***

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #3 -: Август 01, 2012, 15:15:06 »

Просто казвам, обикновено след такива постове стават такива неща, аз да си предупредя, ако нямаш нищо да казваш недей, а това за разхода - имперците имат по-малко армия, логично е и издръжката да им е по-малко, в момента на мене само катафрактите ми дърпат 100к като са извън крепостите
Активен

FRI3NDS R H4RD 2 FIND H4RD3R 2 L34V3 IMPOSSIBL3 2 4GET
KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #4 -: Август 01, 2012, 16:07:36 »

 А защо мислиш че ще стане кавга Huh? Като имам въпроси и препоръки ги задавам лично.А не си трая.Както споменах - не съм съгласен с някой неща.Продължавам да играя на играта но не се знае докога.Ако се редактират някой неща и се вслушат в моите препоръки - може и повече да играя.Че и диаманти да си купувам.Но в момента не съм съгласен и не си купувам диаманти.

 Как можаха да променят военните точки по 5.Така и крепосттите трябва да се променят.Иначе това не е крепост а е сламена барака.

  Относно шпионите че трудно се възстановявали - еми кой го е карал да ги оставя.Шпионира и бяга.Какво значение има колко струват.Хванати са на местопрестъплението .
« Последна редакция: Август 01, 2012, 16:24:59 от KingMihaylov » Активен

Редовен играч - 6 пъти
pavkata99
Лейтенант
***

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #5 -: Август 01, 2012, 16:44:14 »

Аз като засичах един и го шпионирам, веднага щом ги внедря след 3 сек ми ги гони, той ги дебнеше... така че това според мен не е вариант
Активен

FRI3NDS R H4RD 2 FIND H4RD3R 2 L34V3 IMPOSSIBL3 2 4GET
KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #6 -: Август 01, 2012, 16:51:33 »

 Според тебе може да не е вариант но си е точно така - хванат ли ги шпионите на местопрестъплението - всичките в орландовци.Така е в реалния живот.Като ти гепят наркотици на митницата,не те питат колко струват а и задържат всичките.
Активен

Редовен играч - 6 пъти
pelikana
Капитан
****

Karma: +33/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #7 -: Август 01, 2012, 17:01:27 »

Стига, сте сравнявали реалния живот с интернет пространството....Това с шпионите е пълна глупост! И реално щом сравняваш ти давам пример: Може да хванат шпионите, НО винаги има избягали, за това системата е така направена. В реалния живот е абсолютно същото. Хващат шпиони, но винаги има други които или се изнасят, или остават не разкрити....
Активен
KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #8 -: Август 01, 2012, 17:11:02 »

Е добре де а в момента как е - хващат шпиониете и те по живо по здраво си се прибират у дома.Че и торта за изпроводяк.
Активен

Редовен играч - 6 пъти
pelikana
Капитан
****

Karma: +33/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #9 -: Август 01, 2012, 18:10:02 »

Винаги има загинали шпиони в зависимост от бройката им и нивата шпионаж-контрашпионаж Smiley
Активен
Endshpiel
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 38



Профил
« Отговор #10 -: Август 01, 2012, 19:18:50 »

Стига, сте сравнявали реалния живот с интернет пространството....Това с шпионите е пълна глупост! И реално щом сравняваш ти давам пример: Може да хванат шпионите, НО винаги има избягали, за това системата е така направена. В реалния живот е абсолютно същото. Хващат шпиони, но винаги има други които или се изнасят, или остават не разкрити....

Какво предлага играта:

    Без необходимост от инсталация
    Безплатна регистрация
    Възможност за общуване и съревнование с хиляди хора
    Пълен реализъм на военния и икономически модел
    Развитие базирано на ежедневни решения
    Построй своята империя и доминирай над враговете си сега!

НЕ ГИ РАВНИМ НИЕ.... САМИ СЕ ПРИРАВНЯВАТ И ТО НЕВЯРНО С РЕАЛНОСТТА !!!! ЩОМ СА КАЗАЛИ ТАКА ДА ГО НАПРАВЯТ.... НЕ САМО ДА ТВЪРДЯТ И ПОСЛЕ ТАКИВА КАТО ТЕБЕ ДА МИ ПИШАТ ГЛУПОСТИ....
Активен
Endshpiel
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 38



Профил
« Отговор #11 -: Август 01, 2012, 19:20:18 »

Според тебе може да не е вариант но си е точно така - хванат ли ги шпионите на местопрестъплението - всичките в орландовци.Така е в реалния живот.Като ти гепят наркотици на митницата,не те питат колко струват а и задържат всичките.

ХАРЕСА МИ ПИЧ Smiley
Активен
pelikana
Капитан
****

Karma: +33/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #12 -: Август 01, 2012, 21:18:47 »

Какво предлага играта:

    Без необходимост от инсталация
    Безплатна регистрация
    Възможност за общуване и съревнование с хиляди хора
    Пълен реализъм на военния и икономически модел
    Развитие базирано на ежедневни решения
    Построй своята империя и доминирай над враговете си сега!

НЕ ГИ РАВНИМ НИЕ.... САМИ СЕ ПРИРАВНЯВАТ И ТО НЕВЯРНО С РЕАЛНОСТТА !!!! ЩОМ СА КАЗАЛИ ТАКА ДА ГО НАПРАВЯТ.... НЕ САМО ДА ТВЪРДЯТ И ПОСЛЕ ТАКИВА КАТО ТЕБЕ ДА МИ ПИШАТ ГЛУПОСТИ....

Кажи кое е нереално според теб? И ще ти отговоря с удоволствие защо е така...Относно шпионите айде дай пример където някога са били хващани всички шпиони. Неможеш да дадеш такъв защото никой нз колко са, къде се намират и т.н.
Активен
KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #13 -: Август 01, 2012, 21:33:51 »

Е добре де ама все пак - всичките си отиват.Даже и един процент няма хванат.Айде помисли си малко.
Активен

Редовен играч - 6 пъти
Endshpiel
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 38



Профил
« Отговор #14 -: Август 01, 2012, 21:37:04 »

Ами ще ти кажа много неща, ама първо прочети Форума, виж малко по-надолу моята тема и тогава ми говори за реалност... Аз искам Просто "Пълен реализъм на военния и икономически модел" да го има не само на думи. Няма баланс в тая игра... и като говоря за баланс неразбирай между расите, а между двата типа играчи, атакери и фармовете.
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!