Imperia Online България  
Април 19, 2024, 22:40:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Не мога да нападам определени хора  (Прочетена 5063 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
cyberboss
Редник
*

Karma: +4/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« -: Юли 30, 2012, 16:30:16 »

Акаунт CYBERBOSS, не мога да нападна OHOBOHO и zLaGaD, заради втория направих 1370 требучета, тъкмо станаха, пускам атаката - споделяте един адрес, ала-бала. Не споделяме никакъв общ адрес, аз съм от Сливен, влизам от залата си, ако някой от тея хора случайно е минавал през залата ми ... не знам, аз нямам нищо общо с тях. Моля спешно да се разгледа проблема, става въпрос за спечелването на блица, не са някакви битки на малко точки.
Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #1 -: Юли 30, 2012, 18:22:49 »

Пиши на съпорта и ще ти разрешат проблема.  Wink
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
cyberboss
Редник
*

Karma: +4/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #2 -: Юли 31, 2012, 11:15:57 »

Писах, многократно, никакъв отговор.
Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #3 -: Юли 31, 2012, 13:25:14 »

И аз съм имал подобни случки. Писал съм и са се оправяли нещата.
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #4 -: Юли 31, 2012, 15:19:07 »

Играта не си е измислила съвпаденията, там са и атаките не се позволяват.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
cyberboss
Редник
*

Karma: +4/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #5 -: Август 02, 2012, 16:44:13 »

Със ЗлаГад оправихте нещата, сега ще може ли същата процедура и с OHOBOHO. Пак казвам - нямам нищо общо с него, ни съм го виждал, ни го знам кой е, па камо ли да сме един и същи човек. Това дето няколко човека живеят в една глава му викат шизофрения Smiley Да чукам на дърво, такова мисля че нямам. Поздрави на екипа, Николай.

Да, играта не си измисля съвпаденията, бъгавия софтуер май го прави Smiley
Активен
cyberboss
Редник
*

Karma: +4/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #6 -: Август 05, 2012, 17:40:39 »

Нещо по моя въпрос?
Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #7 -: Септември 02, 2012, 19:31:12 »

Относно проблема със атаките към даден играч, дойде ред и аз да се включа. Та значи, реших да поиграя блиц ера, регистрирах се преди 20 дни и с никой не съм разменял IP или парола. Днес реших да нападна 2-ма играчи обаче играта не ми позволи. Разбирам да съм играл преди в блица и да имам стар акаунт и да не ми позволява, ако някога с еди кой си сме си разменяли пароли и т.н., но нямам...  Cool
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #8 -: Септември 02, 2012, 21:19:11 »

Относно проблема със атаките към даден играч, дойде ред и аз да се включа. Та значи, реших да поиграя блиц ера, регистрирах се преди 20 дни и с никой не съм разменял IP или парола. Днес реших да нападна 2-ма играчи обаче играта не ми позволи. Разбирам да съм играл преди в блица и да имам стар акаунт и да не ми позволява, ако някога с еди кой си сме си разменяли пароли и т.н., но нямам...  Cool

Любо , само от последното ИП , което си ползвал имаш съвпадения с 24 други акаунта. Реално ИП е спасението за сериозна игра. Нет доставчика е задължен да ти го предостави при поискване. Аз съм с реално ИП и ако не влизам от друг комп или безплатен нет по кафетата нямам такива проблеми.
Активен

_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #9 -: Септември 02, 2012, 22:41:23 »

Аз мога да нападам всички,значи и мен можете ,а не идвате  *hihi*
Активен

lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #10 -: Септември 03, 2012, 03:37:34 »

Любо , само от последното ИП , което си ползвал имаш съвпадения с 24 други акаунта. Реално ИП е спасението за сериозна игра. Нет доставчика е задължен да ти го предостави при поискване. Аз съм с реално ИП и ако не влизам от друг комп или безплатен нет по кафетата нямам такива проблеми.


Влизам от вкъщи, където съм на бтк, а като не съм в нас съм с флашка.
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #11 -: Септември 03, 2012, 03:44:49 »


Влизам от вкъщи, където съм на бтк, а като не съм в нас съм с флашка.
Да и аз влизам само от стационарен  и няма проблем ,кат се логнах с флашката  един път два пъти и стана манджа с  грозде в свят 2 и свят 4 има по 20 човека аз неможех ги нападам добре че ми махнаха забраните на повечето  *hihi*
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!