Imperia Online България  
Април 27, 2024, 20:07:52 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Небивали новини- новините такива, каквито   (Прочетена 5421 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« -: Юли 29, 2012, 04:34:05 »

Първо издание на вестник "Небивали новини"

Империя Групп набира квалифицирани психолози

"Просто не знам какво се обърка... Така хубаво го бяхме замислили, с толкова много цветове, приятни форми и плавно преливане между нюансите, в пълно съответствие с последната книга за фън-шуи, която си купих от мола. Ето, ако не вярвате, вижте!"
Без изобщо да изчака въпрос, представителят на ИО Групп започва да разказва за своето недоумение от развоя на събитията. Репортерът ни внимателно му помогна да пресекат улицата и да влезят в сградата (както по-късно стана ясно, още щом е видял нашия представител да се задава от другия край на булеварда, главният дизайнер е излетял от офиса си в ИО Групп, стремглаво е слязъл по стълбите - по негови думи "с асансьора щеше да стане по-бавно" - и с риск за живота е прекосил пешеходната пътека без дори да изчака човечето да стане зелено - в пълен резон с политиката на ИО Групп да бъдат максимално открити и отзивчиви, когато някой желае да комуникира с тях).

След като проведохме разговори и с други представители на фирмата, разбрахме че бурният негативен отзив е объркал до голяма степен и други служители. "Абе това е невъзможно, заклевам се! Просто статистиката ни го показва, че докато едва 7% се противопоставят открито на новия дизайн, останалите 93% не са изразили мнение по въпроса, значи приемат нещата такива, каквито са. И то 93% от всички регистрирали се от 97-ма година насам, това никак не са малко хора, заклевам се! Тъй че статистиката ми е напълно вярна и достатъчно красноречива. Не разбирам как при тези числа все още може да има някой, който да е до такава степен против! Направо ще се побъркам, заклевам се!", коментира един от интелектуалните колоси в ИО Групп.
Друг исполин на мисълта продължава: "Положението просто е критично. Мнението на макар и пренебрежима част от общия брой потребители е изключително важно за нас. Въпреки че числата показват съвсем друга реалност, ние не можем да пренебрегнем протеста на който и да е от нашите клиенти. А в случая двете неща са несъвместими и се чувстваме объркани. Ето например двама от най-добрите ни мениджъри - единият постоянно търси носа си по пода, тъй като някой от потребителите преди година беше проявил нетактичност и го излъга, че са му го отрязали. А другият колега от няколко дни насам комуникира с нас единствено в писмена форма ямб-хорей-ямб. Страх го е, че ако си отвори устата някой недобросъвестен клиент ще излее цяла тенджера с пумия върху него. Разберете ни, не можем да намерим изход от кризата, въпреки че работихме без почивка и дори смятаме да продължим и следващия уикенд!"

Положението сред потребителите е подобно. Осведомен източник ни информира, че оплакванията от психично неразположение рязко са се увеличили. Част от случаите са свързани с "tempus degenericus" - особено състояние, при което пациентът се чувства като 5-годишно дете. Други пък са изпаднали в социална криза, докато успеят да разберат че това, което играят, не е "онази досадна игра от фейсбук, но с още по-лоша визия". Една от заблудилите се дори призна, че се е ядосала изключително много, когато в продължение на 25 минути не е намерила "греблото, което Мара ми подари снощи... за малко да ми се развалят ягодите. Малко се зарадвах, че вече мога да паля хора- тва нещо Цукърбърг отдавна трябваше да го вкара, разнообразие да има. Ама после пак се сдухах, щото така и не намерих къде е фермата на оная фльорца, с която излиза бившият ми."

За щастие, проблемните случаи са малко. Все пак всички знаем, че в събота и неделя огромна част от потребителите излиза в почивка от ИО и е малко вероятно да се натъкнат на затруднения заради новия интерфейс. Но дори и да се случи нещо подобно, те могат да разчитат на пълната поддръжка 24/7, гарантирана от ИО Групп. А и освен това мнозина споделиха, че са имали и положителни изживявания, свързани с последните промени: "Разбирате ли, това ми позволи да си прекарам един страхотен уикенд! Малко след като пуснаха новия дизайн, играта спря да отчита диаманти за СМС-ите, които пращам. Разбирате ме, наложи се да спра и спестих пари за неща, които не подозирах, че мога да си купя! От толкова време не бях ял сладолед..." - замечтано си припомни един от пожелалите да говори пред нашия микрофон. Друг доволен клиент ни обясни как според него играта е придобила доста по-интересен характер: "Преди всичко го имаше в упътванията- обяснено на приятен и достъпен език, така че да предвидиш резултата от дадена битка си беше като да събереш две и две. Сега вече е друго- вече имаме един олекотен симулатор. Онези полета само го забавяха, пък и никой не се нуждаеше от толкова точни доклади. Щото така се убива тръпката. А и много се радвам, че никой не промени случайното време за разтоварване на армията в съюзна база, иначе щеше да стане прекалено еднообразно..." Трети дори каза, че въздействието на новия дизайн е чудотворно и способно да накара човек да се чувства подмладен с поне 15 години, но необяснимо как винаги след петата минута получавал главоболие и очите почвали да го смъдят - но ни увери, че "то сигурно е от възрастта, тва да си на 20 си е доста сериозно вече...".
Не можем да опишем всички похвали, затова ще включим само още две от тях: "Аз приветствам решението на ИО Групп! Съпругът ми се принуди да продаде новата си плазма и да си купи един от старите 15-инчови CRT-та благодарение на новия дизайн. Тоя другият монитор просто беше ужасен- толкова много място заемаше, пък и колко ток хабеше!", както и "Отдавна не ми е било толкова интересно! Сякаш играя ИО за първи път- има толкова много нови бъгове за откриване, чувствам се като Колумб, или поне като третия кормчия на кораба на Вашку да Гама!".
« Последна редакция: Юли 29, 2012, 04:41:04 от Sheremetev » Активен

pavkata99
Лейтенант
***

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #1 -: Юли 29, 2012, 08:18:00 »

Хаха, много се смях, искрени поздравления!  *bravo* *bravo* *bravo*
Активен

FRI3NDS R H4RD 2 FIND H4RD3R 2 L34V3 IMPOSSIBL3 2 4GET
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #2 -: Юли 29, 2012, 17:15:08 »

Продължение

Оказа се, че сътрудничеството между ИО Групп и професионалистите от Церова Кория е взаимоизгодно.
Голяма част от стреса, който се породи от негативната реакция на някои потребители, вече е премахната, въпреки че все още някои от по-сериозните последствия не са отстранени . Кризите на човека с "липсващия" нос значително са намалели, като вече писъците му се чуват само в рамките на помещението, в което се намира. Временно му е отделен собствен офис, за да не смущава работата на своите колеги. Дори и текстописецът вече е склонен на истински разговори, въпреки че настоява първо да си сложи любимия си черен шлем, с който се чувства по-уверен в случай че все пак изпод бюрото изскочи някой зъл потребител с цяла тенджера помия.
Положителна роля е изиграл и фактът, че той, както и всички негови колеги, работеха неотлъчно последните 48 часа за благото на потребителите. Положението на текстописеца се е подобрило значително. Признак за това според наблюдаващия го екип е и промяната в изказа му, преминал към доста по-стабилната форма дактил-анапест-анапест. Според някои по-оптимистични прогнози е възможно до утре да се подобри до ниво амфибрахий-ямб-хорей.

Допълнителна помощ оказва и широката подкрепа, която всички верни фенове на ИО решиха да засвидетелстват. В офиса постоянно пристигат писма, пощенски пратки и преписи. Един от официте дори е временно преустроен за склад, където да се съхраняват пристигащите постоянно краставици, домати и кауфландски дини. Една от най-големите награди за труда на екипа обаче е 30-литровата дамаджана с кюстендилска ракия, пристигнала преди броени часове. А във FaceBook се организира група от потребители, които изпратиха официално писмо до екипа, с молбата всички плакети и други наградни материали от последните турнири да им бъдат изпратени с новата графика на играта. Има и други играчи, които се поинтересуваха дали наградите им могат да бъдат подменени. "Надяваме се това няма да представлява трудност, тъй като ние сме само петима човека, които си получиха наградите от турнира за 2003-та преди четири месеца... Жалко, че екипът работи с такава светкавична бързина - ако се бяха забавили малко повече, може би нямаше да имаме тези усложнения сега."
От офиса увериха, че молбата ще бъде удовлетворена, въпреки че това ще внесе известно забавяне в доставките. Като причина за това посочиха тясната специализация на централно-африканските специалисти, които ще имат нужда от няколкомесечно обучение и преквалификация, за да свикнат с новите настройки на машините. "Съжаляваме, но да прехвърлим производството на друг изпълнител и дума не може да стане... Знаете ли колко пари ни поискаха тия от Китай и Индия?", коментира възмутен от цените на висококвалифицирания труд в азиатските страни представител на ИО Групп.

Екипът от психолози обаче също се оказаха доволни от нововъведенията. "Знаете ли, имахме един случай на дете с много тежка апатия. В продължение на месеци се опитвахме да открием нещо, към което ще прояви интерес. Нищо не помагаше. Но вчера един колега случайно забрави снимка на новата графика от играта в стаята на пациента. След 5 минути просто не можеше да го укротим, толкова силна беше реакцията му към творбата на екипа от ИО Групп! Може би беше малко объркан, защото се сблъскваше с емоции за първи път, но все пак беше малко странно, че искаше да изхвърчи от стаята при първата удобна възможност. Мисля, че му беше станало и малко лошо и му се виеше свят, не съм сигурен... Но определено реагира на тази картина!", разпалено ни обясни един от психиатрите.
В БАН междувременно стартира и съвместен проект с цел да установи до колко нюанса на сивото могат да различат кучетата. За целта ще бъдат ползвани снимки от новата глобална карта. А един от благодарните потребители, работещ в голяма продуцентска компания, дори посвети на Екипа с главно "Е" встъпителната част на един голям хит за 2010-та година, вдъхновен от безкористния труд на експертите от ИО Групп:
http://www.youtube.com/watch?v=Mk0hw5IiZu8
« Последна редакция: Юли 29, 2012, 17:34:55 от Sheremetev » Активен

svirapia
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 1



Профил
« Отговор #3 -: Юли 29, 2012, 21:54:47 »

Първо издание на вестник "Небивали новини"

Империя Групп набира квалифицирани психолози

"Просто не знам какво се обърка... Така хубаво го бяхме замислили, с толкова много цветове, приятни форми и плавно преливане между нюансите, в пълно съответствие с последната книга за фън-шуи, която си купих от мола.
 Просто статистиката ни го показва, че докато едва 7% се противопоставят открито на новия дизайн, останалите 93% не са изразили мнение по въпроса, значи приемат нещата такива, каквито са. И то 93% от всички регистрирали се от 97-ма година насам, това никак не са малко хора, заклевам се! Тъй че статистиката ми е напълно вярна и достатъчно красноречива. Не разбирам как при тези числа все още може да има някой, който да е до такава степен против! Направо ще се побъркам, заклевам се!
Жалко,много жалко,тъжно и доста нагло искате по този начин да ни убедите нас /7% според теб/да приемаме тази ваша "творба"за гениално творение.Не зная как изчислихте и останалите 93%останали "доволни",но само бих добавил ,че от тези 93% поне 92% въобще не са влизали във този форум.Ако прегледате анкетата ще разберете и приблизителния процент от доволните за новия дизайн.Ще добавя само че поне 90% от тези които са гласували положително са гласове на екипа сътворил това творение наречено от вас гениално.Наистина много жалко Cry
Активен
4o4kin
Редник
*

Karma: +3/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 21


Профил
« Отговор #4 -: Юли 30, 2012, 00:14:44 »

ей такава работа искам да имам и аз, правя си каквото искам а да става каквото ще  Cool. много умело работите с процентите. всички знаем световете колко са бедни от към играчи можем да придобием и няква представа колко ви е активен форума ( двадесетина ника драскат в 30-40 теми  *hahaha*). така че ако от форума черпите представа за играта то тогава вашата статистика обхваща много малак % играчи и съответно сте много далеч от истината. мисля че би било по добре да измислите как да направите играта по привлекателна и равностойна отколкото да губите ценно време в оцветяване
Активен
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #5 -: Юли 30, 2012, 00:32:51 »

Жалко,много жалко,тъжно и доста нагло искате по този начин да ни убедите нас /7% според теб/да приемаме тази ваша "творба"за гениално творение.Не зная как изчислихте и останалите 93%останали "доволни",но само бих добавил ,че от тези 93% поне 92% въобще не са влизали във този форум.Ако прегледате анкетата ще разберете и приблизителния процент от доволните за новия дизайн.Ще добавя само че поне 90% от тези които са гласували положително са гласове на екипа сътворил това творение наречено от вас гениално.Наистина много жалко Cry

Господи колко мъка има по този свят, ти май от сарказъм не разбираш. Пази боже ...

Браво Sheremetev

Много добре издържано, адмираций.
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
Atila_96
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 292


Профил
« Отговор #6 -: Юли 30, 2012, 03:57:08 »

http://bg.wiktionary.org/wiki/%D1%81%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D1%8A%D0%BC
Този линк е специално за svirapia, моля те осведоми се за значението на думичката сарказъм.
Активен
pavkata99
Лейтенант
***

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #7 -: Юли 30, 2012, 08:18:37 »

За всички без чувство за хумор - това е шега, виц, бъзик, сарказъм, иронизиране, други думи не се сещам, като не знаете значението прочетете заглавието - НЕБИВАЛИ новини - това значи нереални, лъжливи. Иначе и това много ми хареса, но на първото щях да падна от стола от смях, браво!  *bravo* *bravo* *bravo* Мислил ли си да пишеш книга?
« Последна редакция: Юли 30, 2012, 08:20:37 от pavkata99 » Активен

FRI3NDS R H4RD 2 FIND H4RD3R 2 L34V3 IMPOSSIBL3 2 4GET
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #8 -: Юли 30, 2012, 19:14:55 »

Аз не съм креативна личност. Докато ръководството на ИО Групп притежава тази тинанична сила на волята и решимостта да служи вярно на своите клиенти и да ги гледа като писани яйца без да щади сили и средства, ще успявам да посъбера малко вдъхновение за някоя и друга, па макар и посредствена, ода.
Активен

Evo
Гост
« Отговор #9 -: Юли 30, 2012, 19:31:08 »

Абе задобряваш  Wink, ще взема се регна да видя , какво са сътворили , че до ся само снимки гледам тук там
Активен
svirapia
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 1



Профил
« Отговор #10 -: Юли 30, 2012, 21:07:10 »

Докато ръководството на ИО Групп притежава тази тинанична сила на волята и решимостта да служи вярно на своите клиенти и да ги гледа като писани яйца без да щади сили и средства

Много гръмки и силни думи.Ако това беше истина нямаше да има недоволни и отлив на клиенти/играчи/
Sheremetev,затова ли,ръководството на ИО така безславно приключи със играта GLOBAL WARS? Както вървят нещата, и тук ,много скоро и играещите във Империята ще ги изненадате със такъв край.Причината за това се крие във високомерието на екипа,че не прави нищо от препоръките на играещите.Бъдете сигурни че Те,играещите, знаят най-добре какво да се дооформи,прибави или премахне за да стане играта по-интересна и динамична.Ако това отношение към играещите се промени/да се вслушате във позитивните предложения/ .От всичко това ще са доволни всички.Едните заради печалбата а други заради игра заредена със много емоции и интриги.
Активен
SinnerInc
Редник
*

Karma: +11/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #11 -: Юли 30, 2012, 22:54:37 »

Страхотно !  Страхотно !  Страхотно !

Поне малко да се посмеем, така и така сме обречени или да бъдем потребители на "в крак с времето" нов дизайн или да спрем да играем !
Активен
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #12 -: Август 01, 2012, 23:00:10 »

Фурорът по новия дизайн продължава!

Дизайнът на ИО успя да изуми всички играчи със своята гениалност и елегантност. "Вярно е, че красотата ще спаси света!", възкликна в мерена реч главният писач изпод шлема си и продължи: "За много неща не ми вярваха, но вече жънем прекрасни резултати, за някои от които не сме се и надявали. Ето например, трогнати от нашите усилия да предоставим един радващ окото съвременен дизайн, някои от най-големите мултаци се отказаха от всички свои мултита. Някои бяха толкова засрамени, че дори изоставиха и основните си. Знаете, че при нормални условия това трудно би се случило - толкова са подли, че ползват проксито на Анимес.БГ и не можем да ги уличим в нищо. Всъщност и доста от честните играчи също зарязаха акаунтите си - явно им е било конфузно, защото и те някога са си помислили поне веднъж да си направят нелегален акаунт. Малки мръсници такива! Но аз съм готов да им простя, ако обещаят да не ме заливат с помия! Нито пък да ме пръскат или плискат!"

Президентът Дмитрий Медведев също се е възползвал от новия дизайн на играта. Лично е създал фондация, която да спонсорира най-добрите програмисти в Русия да обновят и поддържат страницата му в twitter в тон с текущия стил на Империя Онлайн. Някои от политическите му противници дори го обвиниха, че ползва парите на данъкоплатците за да купува информация директно от кухнята на ИО Групп. Привържениците на тази теза изтъкнаха факта, че всеки добре осведомен за най-новите тенденции и последните хрумвания на всенародните любимци би имал смазващо предимство на следващите избори. Путин изрази притеснението си, че може би Медведев се опитва да измъкне властта изпод носа му и лично натовари Сергей Лавров с мисия да установи дипломатически контакти с ръковдството на ИО Групп.
Отзивът от новия дизайн в арабския свят също има силно изразена политическа окраска. Ръководителите на сирийското съпротивително движение обявиха, че са готови да започнат нови бунтове в цялата страна, ако до следващия месец сайтът на сирийското министерство не се "ъпдейтне" с тема от Империя Онлайн. Наши източници, които няма да назовем заради собствената им сигурност, ни съобщиха, че по-радикално настроените водачи дори са готови да бойкотират яденето на агнешко месо идната неделя, с което сериозно да разклатят икономическите основи на страната.
Активен

pavkata99
Лейтенант
***

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #13 -: Август 02, 2012, 08:22:16 »

Ей това за не яденето на агнета ме разби  *hahaha* браво  *bravo* *bravo*
Активен

FRI3NDS R H4RD 2 FIND H4RD3R 2 L34V3 IMPOSSIBL3 2 4GET
-fiher-
Луцифер(Луци)
Лейтенант
***

Karma: +11/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 140



Профил
« Отговор #14 -: Август 03, 2012, 22:30:05 »

страшен си пич. когато ни се реве ни караш да се смееме браво
Активен

Животът - поредното нещо заради което само по себе си не си струва да живееш , но пък заради дребните неща в живота на всеки един като любов,пари или семейство просто не ти стиска да натиснеш спусъка !
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!