Imperia Online България  
Април 28, 2024, 07:55:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложение....  (Прочетена 4744 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Endshpiel
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 38



Профил
« -: Юли 28, 2012, 16:16:24 »

Ако съм разбрал правилно империа претендира, че имала уникален и супер реален модел на военно и икономическо развитие... Може и да е коментирано преди, но не намерих никъде.... Та въпроса ми е свързан с предложението, някак си не се връзва това, че може да се появят играчи и то стотици в един сървър където да атакуват крепости със хиляди обсадна техника... Резултата от това е много НЕРЕАЛЕН, например идват ти 5000 тарана с 5000 требушета да грабят 9-ти левъл крепост... Извинявайте но това е доста тъпо да им отговаряш с умопомрачителните 96 балисти.... Несъм съгласен с това да съществува варианта максималният левъл Крепост 9 и неговият гарнизон да е унищожен още преди стените да паднат което става понякога още на 2-ри рунд преди мелето. Предлагам:

1. Да се вдигне максималният левъл на Крепостта поне с още 9 нива.... съответно кули с балисти и гарнизон

Така както може да се появят хора с непобедима на практика армия, да се даде възможност и да се появят и непревземаеми Крепости... ТОВА драги разработчици е реално... Защото имаче ИМПЕРИЯ онлайн означава, че има само 1 смисъл и само една тактика за игра... Кой какво прави накрая за да е победител трябва да има най-много коне и обсадна техника, което неотговоря на претенцията, че сте РЕАЛНИ.

2. Освен вдигане на Крепостта, може и да въведете ограничение на ОБСАДНАТА ТЕХНИКА - Т.е. Всеки определен левъл Крепост да може да бъде атакувана с определена бройка обсадна техника. Защото в момента е нужно забележете... 2000 тарана да се смъкне крепост 9 и то в планински терен с какъвто и гарнизон да е с фортификация 20-ти и В.А - 20-ти левъл. В истинските битки, Крепости са обсаждани с ГОДИНИ и не са падали, а тук всеки направил 2000 тарана, което не е никак трудно е в състояние да пребие всеки.

И неизлизайте с номера за обхвата по точки... Моя акаунт е развиван примерно на ферми и крепости, ФАРМ да речем и изведнъж некъв ми се явява с точки на 4 000 000 - двойно на моите и то от тях 3 000 000 от армия и те отказва от играта. Не е правилно, не е честно ни най-малко РЕАЛНО. А това драги се случва доста често когато се премине един етап от играта. в ниските части до 500 000 точки е що годе добре, и изведнъж всеки прекрачил 1 000 000 точки става жертва на всеки друг който разполага с 2000 тарана.

Моля обърнете внимание и отговорете поне адекватно на темата ми !
Активен
Endshpiel
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 38



Профил
« Отговор #1 -: Юли 28, 2012, 16:27:56 »

Особенно това важи за БЛИЦ световете с продължителност 1 година, но всичко умножено по 4 както е в Tactical 129
Активен
pavkata99
Лейтенант
***

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #2 -: Юли 28, 2012, 16:31:10 »

Mхм... това до края на ерата един добре развит номад ще има 10к машини от всички и повече даже и 100к тежки меча дори и съюзен замък няма да издържи
Активен

FRI3NDS R H4RD 2 FIND H4RD3R 2 L34V3 IMPOSSIBL3 2 4GET
Endshpiel
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 38



Профил
« Отговор #3 -: Юли 28, 2012, 16:43:06 »

Е тогава за какво си говорим въобще за реалност Huh?
Активен
pavkata99
Лейтенант
***

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #4 -: Юли 28, 2012, 16:55:28 »

Аз съм на милион и нещо нетни със крепост 9 13то ни В.А и 20 ниво форт и има един по-така военно развит имперец в съюза ни на 700к точки и може да ми бутне девятката в 4 рунда, егати, ако някой от големите ме види съм дотам, аз нямам и армия...
Активен

FRI3NDS R H4RD 2 FIND H4RD3R 2 L34V3 IMPOSSIBL3 2 4GET
Endshpiel
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 38



Профил
« Отговор #5 -: Юли 28, 2012, 17:44:22 »

Ама не би трябвало и да ти трябва в крайна сметка, щом има военен модел, би трябвало да направят и съответния, анти военен такъв.... Да изравнят малко нещатата.. Щом като има силни армии, трябва да има и такива Крепости...
Активен
Endshpiel
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 38



Профил
« Отговор #6 -: Юли 28, 2012, 17:50:47 »

И това важи за всички светове, ери и така нататък  Sad
Активен
Δăþ Ĥěδěĉěн
Капитан
****

Karma: +30/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 377



Профил
« Отговор #7 -: Юли 28, 2012, 18:50:34 »

искате да кажете, че направите ли деветка и играта да приключи ли ?
ще се окопаете и после какво - ще стоите така до края на ерата ли ?
Активен

Ама иначе любезни бе..
Endshpiel
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 38



Профил
« Отговор #8 -: Юли 28, 2012, 19:41:08 »

Не искам да кажа че е добре да имаме избора да направим каквото си искаме... Армията лесно се прави, а ресусрса се опазва по-трудно когато е в повечко... и играта не бива да се прави да олеснява само едните... а какво ще правим след като вдигнем деветката си е лично наша работа... Тогава ще видим колко сте ПРОТА вие с армиите... и топ 200 няма да е пълен с недоразвити и закърнели мозъци, но с огромни армии, а може и тук таме да се намери и някой по-здрав фарм Smiley
Активен
Δăþ Ĥěδěĉěн
Капитан
****

Karma: +30/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 377



Профил
« Отговор #9 -: Юли 28, 2012, 20:15:07 »

добре - решил си да си фермиш
за кого - за съюза ли - няма лошо
тогава защо би правил друго освен ферми крепости мини или пък да проучваш военните
не го прави и ще си оставаш извън обхват на тези с големите армии
само ако помагаш на съюза с ресурс - иначе не виждам смисъл да трупаш точки с проучвания и сгради, които като фермер са ти ненужни

или ти искаш да фермиш до 5м нето и готов с всички проучвания да скочиш в боя
е много ясно няма кой да те остави Smiley битките започват още на по 10-20к нетни
Активен

Ама иначе любезни бе..
Endshpiel
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 38



Профил
« Отговор #10 -: Юли 29, 2012, 00:19:48 »

Да бе няма проблем, но поне да са равни силите... Реално никой него интересува кой ферми, кой не, искам обаче като ще е бой да е бой както трябване 96 балисти срещу 10к обсадна, тва е нереално голяма разлика и казвам че не е РЕАЛНО. Няма ли някой админ да прочете да каже мнение
Активен
pavkata99
Лейтенант
***

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #11 -: Юли 29, 2012, 00:22:01 »

Ако няма да вдигат крепостите да вдигнат нивото на кулите до около 50то поне, да се поизравнят силите даже и 100 ниво направо и ров до 30то и готово Smiley
Активен

FRI3NDS R H4RD 2 FIND H4RD3R 2 L34V3 IMPOSSIBL3 2 4GET
Endshpiel
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 38



Профил
« Отговор #12 -: Юли 29, 2012, 00:41:40 »

незнам ама да измислят нещо... Най-добре да има ограничение според левъла крепост който се атакува броя на обсадната техника, така най-право ми се вижда... Иначе тая игра ще си остане само на правене на армия и атаки и толкос, нема да я има тръпката, че може да се блъсне тежко в некоя стена... И пак казвам не е реално 10к обсадна техника срещу 96 балисти и това на МАКС левъл крепост
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #13 -: Юли 29, 2012, 00:48:33 »

Няма как да стане. Приемайки това предложение ще има безсмъртни играчи. Правиш 9-ка със кули и балисти + яка фортификация и започваш да си трупаш спокойно милиардите ресурс - няма начин. Големите армии се хранят от фермери и всичко е въпрос на стратегия и свободно време . Ако си решил да играеш с огромна армия и да млатиш добре, но ако си решил да фермиш , то в защита и господ няма как да ти помогне.
Активен

4o4kin
Редник
*

Karma: +3/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 21


Профил
« Отговор #14 -: Юли 29, 2012, 01:03:36 »

тя е измислена играта, номада прави коне а импереца прави фаланги а ако чакаш на една гола крепост да те спаси то това и в реалността няма как да стане. ти искаш да сложиш 2 камъка един върху друг и да се фермиш на воля. това може и да стане ама ако сложиш и малко войска отпред защото все пак е военен модел играта не фермерски модел  Wink
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!