Imperia Online България  
Април 28, 2024, 23:01:49 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Липса на миграция?  (Прочетена 3694 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Asenevets
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« -: Юли 27, 2012, 19:03:09 »

Днес след промяната на интерфейса, така и не дочаках миграцията на население, а в раздел щастие вече не фигурира броячът за оставащото време до миграция. Някой има ли представа как да разбираме това?
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #1 -: Юли 27, 2012, 19:06:51 »

Има някаква промяна в целия модул с миграцията. Сигурен съм, че има новина с обяснение някъде... остава само някой да я намери в новата каша  Grin
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #2 -: Юли 27, 2012, 19:20:07 »

новините са в горния ляв ъгъл на аватара
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #3 -: Юли 27, 2012, 19:22:08 »

В съобщение от Администратор я търсете. Има я.
Активен

gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #4 -: Юли 27, 2012, 19:27:34 »

В съобщение от Администратор я търсете. Има я.

Адмионистратор отдавна не ми е писал, нещо явно не ме харесва  Wink

новините са в горния ляв ъгъл на аватара

Мерси, точно си мислех че това червено петно е от изгорели пиксели на монитора ми. Отдъхнах си.
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Asenevets
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #5 -: Юли 27, 2012, 19:31:22 »

Намерих я.... Много тъпо! Сега е абсолютно невъзможно играчите да си преценяват кога могат да поддържат висок данък и кога да го намаляват...
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #6 -: Юли 27, 2012, 19:32:50 »

Намерих я.... Много тъпо! Сега е абсолютно невъзможно играчите да си преценяват кога могат да поддържат висок данък и кога да го намаляват...



Можеш да си пусеш фестивал с поетапен ефект. Иначе вече не може да се използва еднократния бонус от крепости, анексиране, колонизиране и т.н. Тъпо е, да.
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Asenevets
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #7 -: Юли 27, 2012, 19:36:23 »

Не ми трябва никакъв фестивал с поетапен ефект... Искам лично да си преценявам кога да си вдигам данъка, кога да си го намалявам и кога да си пускам фестивалите така че да НЕ губя население. Сега това е на практика невъзможно.
Активен
SinnerInc
Редник
*

Karma: +11/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #8 -: Юли 27, 2012, 19:41:36 »

Мани миграцията .... ама *freak* играчите над 8 годишна възраст, как ще свикват с тая шарения  *xxx* *xxx*
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #9 -: Юли 27, 2012, 19:51:16 »

   В предишна тема беше публикувано:
Цитат
Извинете , но грешката е моя. Съвет на първенците ще решава дали населението е щастливо или да вдига метеж , а миграцията се определя на всяка минута . Как ще се отрази това на постиженията ще разберем по-късно.
   В същност това може би е новия вариант на миграцията, като с 10 диаманта ще можем да я изтегляме по-рано
   След като веднъж на ден ще се взема това решение, би трябвало да можем да ползваме бонуса за щастие от анексиране или строеж на крепост, както и да променяме данъците в зависимост от часа на съвета на първенците ( интересно кои са тези първенци - играчи, модератори или програми за автоматично изчисляване)
   Толкова ли е трудно да има писмо от администратора с по-подробни пояснения, за да се избегнат някои недоразумения.
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #10 -: Юли 27, 2012, 19:55:46 »

   В предишна тема беше публикувано:   В същност това може би е новия вариант на миграцията, като с 10 диаманта ще можем да я изтегляме по-рано
   След като веднъж на ден ще се взема това решение, би трябвало да можем да ползваме бонуса за щастие от анексиране или строеж на крепост, както и да променяме данъците в зависимост от часа на съвета на първенците ( интересно кои са тези първенци - играчи, модератори или програми за автоматично изчисляване)
   Толкова ли е трудно да има писмо от администратора с по-подробни пояснения, за да се избегнат някои недоразумения.

Не, срещу 10 диаманта можеш само да промениш часът в който се "преценява" дали провинцията ще вдигне бунт. Ако си с ниско щастие население ще си губиш постоянно, както и ще получаваш постоянно, ако щастието  ти е по-високо от на останалите играчи.
Иначе първенците са "програми", няма кой да преглежда ръчно толкова много светове и акаунти.. ако се преглеждаха ръчно, тоя съвет щеше да е веднъж годишно  Grin
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Asenevets
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #11 -: Юли 27, 2012, 20:02:33 »

А бре, какви са тия глупости!? И къде е тоя съвет на първенци, къде да видим в колко часа се с'бира тоя съвет...!? И каква е базата за "преценяване" на щастието? Аз как да си преценя дали щастието ми е ок в момента, в който се събира тоя съвет!??!?
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #12 -: Юли 27, 2012, 20:03:26 »

В настройки  Wink
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Asenevets
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #13 -: Юли 27, 2012, 20:05:00 »

А за шаренията не знам... Ще ме нападнат без да разбера  Shocked А и да разбера, докато се ориентирам какво къде да цъкна, че да намаля негативния ефект от атаката, всичко вече ще е свършило...  *crazy*
Активен
Asenevets
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #14 -: Юли 27, 2012, 20:15:44 »

Възниква и следният въпрос: след като няма вече бонус на щастие от анексиране и вдигане на крепост, ще има ли загуба на щастие при нападение и разбиване на крепост? Логично е да няма.
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!