Imperia Online България  
Април 26, 2024, 06:04:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Одобрявате ли днешното нововадение ?  (Гласуването приключено: Август 03, 2012, 16:54:29 )
Да, сегашния дизайн е хубав. - 17 (21.3%)
Става. - 4 (5%)
Предишния беше по добре. - 59 (73.8%)
Общ брой гласове: 72

Страници: [1] 2 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Харесва ли ви смяната на дизайна ?  (Прочетена 11150 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Atila_96
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 292


Профил
« -: Юли 27, 2012, 16:54:29 »

.
Активен
alumen67
Сержант
**

Karma: +3/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 55



Профил WWW
« Отговор #1 -: Юли 27, 2012, 17:08:27 »

Личното ми мнение е, че не ми харесва, защото самия дизайн не пасва на картата на селото, по-скоро е натруфено всичко! Хубаво е да има промяна, да се актуализира и променя интерфейса, но тук вместо да се получи това, се наблюдава някаква шарения, която не става! Първо трябваше да се промени графиката на селото и тогава да се помисли за едно допълване с тия шарени знаменца и бутони!!!
 на мен лично  с този интерфейс ми прилича повече на някаква детска ферма, в която можем да си отглеждаме разни животинки!
 Wink

 
« Последна редакция: Юли 27, 2012, 17:14:32 от house83 » Активен

gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #2 -: Юли 27, 2012, 19:04:54 »

Защо изобщо пускате анкети - след малко ще мине някой с права и ще обърне резултата  Grin. Това е форума на ИО, тук и в играта демокрация няма, не е имало, няма и да има  *pardon*
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
v3n0m_95
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Профил
« Отговор #3 -: Юли 27, 2012, 20:18:29 »

Лично на мен не ми хареса ... щеше да е много по-добре ако бяхте подобрили самата графика както и иконките на войските .. в много други онлайн игри 1во подобряват графиката на играта също и подобряват иконите на войските ...  Cool Smiley
Активен
svirapia
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 1



Профил
« Отговор #4 -: Юли 27, 2012, 20:45:25 »

Явно на нас играещите възприятията за грозно и натруфено се разминава със авторите на новия дизайн.Този кич, не е нищо друго освен некадърния опит на някой да се докаже и да бъде забелязан.За последното/забелязан/ е успял.За доказването също успя-пълен некадърник.Такъв кич не може да се види навсякъде.Тук ние сме потърпевшите от грозната и безвкусна творба която ни я натрапвате да и се възхваляваме,съзерцаваме и псуваме от все сърце.

п.п.Кич (МФА: kɪtʃ) е термин от немски или идиш произход, означаващ „боклук“, използван, за да означи изкуство, считано за упадъчен вариант на даден стил. В по-широк смисъл думата се употребява по адрес на всяко претенциозно произведение на изкуството, което представлява проява на лош вкус или е масово фабрикуван банален и груб комерсиален продукт, подражаващ на елитарния оригинален стил.
Активен
Δăþ Ĥěδěĉěн
Капитан
****

Karma: +30/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 377



Профил
« Отговор #5 -: Юли 27, 2012, 20:52:51 »

Ако направят глупостта да го оставят така, то нека си качат часовника със сървърното време пак в горният край

предлагам да намалят бутона ВЗЕМИ диаманти горе вляво и да го сложат там

Активен

Ама иначе любезни бе..
pavkata99
Лейтенант
***

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #6 -: Юли 27, 2012, 20:58:43 »

То точно този бутон е хляба на админите бе - той трябва да изпъква, на коледа ще му сложат и украса според мен Grin
Активен

FRI3NDS R H4RD 2 FIND H4RD3R 2 L34V3 IMPOSSIBL3 2 4GET
Atila_96
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 292


Профил
« Отговор #7 -: Юли 27, 2012, 21:35:00 »

Защо изобщо пускате анкети - след малко ще мине някой с права и ще обърне резултата  Grin. Това е форума на ИО, тук и в играта демокрация няма, не е имало, няма и да има  *pardon*
Повярвай ми разбрах го тва, на предната ми анкета първоначално бяха сменени отговорите, а след това в полунощ някой реши да я мине с голямата бърсалка  Grin
Активен
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #8 -: Юли 27, 2012, 21:52:29 »

Шарения, слабо функционална, криворазбрана модернизация, затормозяване ... все минуси
Не ми харесва
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
cbr
Лейтенант
***

Karma: +21/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 136


Профил
« Отговор #9 -: Юли 27, 2012, 22:50:28 »

Защо изобщо пускате анкети - след малко ще мине някой с права и ще обърне резултата  Grin. Това е форума на ИО, тук и в играта демокрация няма, не е имало, няма и да има  *pardon*
Е  тук съм съгласен абсолютно  си прав Grin:D:D:D:Grin:
Активен
riolov77
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 18



Профил
« Отговор #10 -: Юли 27, 2012, 23:14:01 »

много зле и страшно бавно отваря от мобилен интернет явно тая глупост пречи от където и да го погледнеш!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *ok*

напълно съм съгласен първо трябваше да пипнат омръзналата графика а тук са се престарали в отрицателния смисъл разбира се мнооого зле!!!!!!!!!!!! Grin
Активен
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #11 -: Юли 28, 2012, 00:02:11 »

Според мен това е проявата на един самороден гений.
Ето- старата графика ви е омръзнала. Има два варианта:
1) Да се инвестират време и (АНАТЕМА!!!!!!) пари за заплати, за да се направи нов и качествен дизайн
или
2) Надве-натри да се сътвори нещо толкова лошо, че хората сами да искат връщането на стария дизайн, от който допреди им е било писнало. И не само това, ами дори да са доволни, че пак са със стария дизайн.

Така че изобщо не е глупав тоя, който го е измислил. Браво! *ok*
Активен

Brasileiro
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #12 -: Юли 28, 2012, 00:23:39 »

В Бразилия, никой не харесва новия дизайн. Играта изглежда като карнавал, този колоритен. и изглежда, че средновековната игра. Ако присъдата ми прави, няма смисъл да се обвинява Google Translator.
« Последна редакция: Юли 28, 2012, 00:31:03 от Brasileiro » Активен
alumen67
Сержант
**

Karma: +3/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 55



Профил WWW
« Отговор #13 -: Юли 28, 2012, 01:08:04 »

колкото и да си говорим и обсъждаме всички интерфейса на играта, сами виждате драги ми потребители, че новата визия на играта е вече факт, а като гледам навлиза вече и в почти всички светове, така че тук остава само да ни изтрият постовете, и да си продължат напред с оправданието, че на който не му харесва да не играе, или нещо от този сорт... Wink
Активен

krasi79
Редник
*

Karma: +3/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #14 -: Юли 28, 2012, 09:21:15 »

 Новия дизайн е отвратителен .
Активен
Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!