Imperia Online България  
Април 25, 2024, 07:34:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: новата графика в свят 111  (Прочетена 13302 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
SinnerInc
Редник
*

Karma: +11/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #75 -: Юли 27, 2012, 19:53:54 »

Аз, понеже осмият ми рожден ден беше преди повече от 2 десетилетия, шаренията ми идва малко в повече ....

Отоне - конкретно ми е много трудно да кажа, кое не ми харесва, но цялостното ми впечатление за новата Ви графичен дизайн е изключително лошо - с такава графика никога нямаше да ме зарибите, когато започнах да играя.
Един продукт конкретно или ти хресва или не - това което сте създали е меко казано БОКЛУК ! А ако имате проблем с потребителската маса може би няма да е лошо да се замислите, колко то промените, направени през последните 2 години бяха коментирани с КЛИЕНТИТЕ ВИ /защото ние сме такива, колкото и да повтаряте, че играта е безплатна/.


Ако някой от нас имаше нужда от подобна цветна мацаница, щяхме да се регистрираме да бием глигани - доста рекламирана в замундата или просто щяхме да орем нивички и да развъждане на разноцветни овчици !
Активен
nikolaipka
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #76 -: Юли 27, 2012, 20:26:27 »

на 1440x900 има ли представа админа как изглеждат нещата не са от лични настройки, с ctrl се размазва. Последна игра за мен е това ако не върнат старата визия. Супер е все едно играя windowed мод. И какво е общото между средновековна игра и тия розиви балончета. http://imageshack.us/photo/my-images/819/1440z.jpg/
« Последна редакция: Юли 27, 2012, 20:28:59 от nikolaipka » Активен
cbr
Лейтенант
***

Karma: +21/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 136


Профил
« Отговор #77 -: Юли 27, 2012, 21:27:56 »

В началото още като отвориха темата ви написах . Кога някой CM  е дошъл във форума и е разговарял за някой проблем ,а да не говорим за сега когато 99.9 процента са недоволни от новата визия на играта ,но поне тези които играят са във крак с времето SmileySmileySmiley
Активен
Asenevets
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #78 -: Юли 28, 2012, 18:50:08 »

На мен ми харесва само това, че на профил се вижда аватара  *hihi*
Активен
greedy
Лейтенант
***

Karma: +28/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 111


the most distrusted member


Профил
« Отговор #79 -: Юли 29, 2012, 12:01:41 »

Аре сега някой да ми каже,моля Ви,след като сменихте интерфейса,каде по дяволите ми изчезна подаръка от сандъчето.Няма нищо горе в ляво до текущите войни,където и е мястото на иконата,както и ако кликна на храма се вижда какво прозорче ми се отваря.И докторе не ми отговаряй с фрази подобни на - пиши на супорта.
http://prikachi.com/images.php?images/35/5070035t.png
Активен
Δăþ Ĥěδěĉěн
Капитан
****

Karma: +30/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 377



Профил
« Отговор #80 -: Юли 29, 2012, 22:11:44 »

 Grin

супер - имаме си три бутона които водят до закупуването на диаманти
и няма кой да качи часовника горе  Embarrassed

супер супер супер

почивката Ви свърши - айде разгледайте какво сме писали тук и не само тук относно тия нововъведения
Активен

Ама иначе любезни бе..
belial
Редник
*

Karma: +14/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #81 -: Юли 30, 2012, 16:53:35 »

явно няма да има отговор на нашите молитви...
Активен
alumen67
Сержант
**

Karma: +3/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 55



Профил WWW
« Отговор #82 -: Юли 31, 2012, 18:45:45 »

Това е положението, и да не ни харесва новия дизайн, той вече е актуализиран в Световете, ще трябва или да се нагаждаме към промените, или да спираме да играем, нашето мнение виждате, че не е от особено значение за екипа на Империя Онлайн, имаше една поговорка: "...кучетата лаят, но кервана си върви!" или "Всяко чудо за три дни!"
Сами виждате, че не искат да си признаят най-голямата "издънка", която успяха да сътворят дизайнерите на играта! ЕВАЛА! Продължавайте в същия дух!  Tongue Tongue Tongue Lips Sealed Wink
Активен

Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #83 -: Юли 31, 2012, 20:21:35 »

... най-голямата "издънка", която успяха да сътворят дизайнерите на играта!

Ако си говорим за чисто визуалния стил - да. Ако става въпрос за дизайна на играта като цяло (икономически/търговски/съюзен/военен модел и джурканицата между тях), си е незабележимо спрямо други "нововъведения" от преди време.
Активен

Страници: 1 ... 4 5 [6]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!