Imperia Online България  
Април 24, 2024, 10:05:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: новата графика в свят 111  (Прочетена 13300 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mimi
Редник
*

Karma: +2/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« -: Юли 24, 2012, 11:21:27 »

новата графика е толкова хубава,че чак не ми се играе!раздайте,и семенца да си засадиме нещо,и да почваме войни с домати!какво пречеше старата графика?това е най голямата тъпотия до сега!
Активен
pavkata99
Лейтенант
***

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #1 -: Юли 24, 2012, 11:27:59 »

Я направи снимка, любопитно ми е каква е графиката...
Активен

FRI3NDS R H4RD 2 FIND H4RD3R 2 L34V3 IMPOSSIBL3 2 4GET
mimi
Редник
*

Karma: +2/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #2 -: Юли 24, 2012, 11:43:44 »

http://www.prikachi.com/images/460/5050460Z.jpg
Активен
pavkata99
Лейтенант
***

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #3 -: Юли 24, 2012, 12:09:01 »

Егати ужаса... Sad
Активен

FRI3NDS R H4RD 2 FIND H4RD3R 2 L34V3 IMPOSSIBL3 2 4GET
lord4eto
Гост
« Отговор #4 -: Юли 24, 2012, 14:18:01 »

е хайде стига плю ли,това е най-лесно.
по-трудно е да направим предложение,така че да се хареса на всички.
Активен
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #5 -: Юли 24, 2012, 14:28:59 »

новата графика е толкова хубава,че чак не ми се играе!раздайте,и семенца да си засадиме нещо,и да почваме войни с домати!какво пречеше старата графика?това е най голямата тъпотия до сега!
С нищо не ни пречеше старата графика, просто имаме вече възможност да правим цялостни промени по дизайна и интерфейса.
Един програмен продукт, който е в сферата на интернет-развлеченията, трябва непрекъснато да бъде разкрасяван, за да привлича още повече играчи.
Вика му се "В крак с времето".
Всички игри в брашна непрекъснато правят промени по дизайна си, защо и ние да не го правим?
Нима наистина ще Ви харесва да гледате едно и също село 5 години?
Нима Ви харесва да щракате по хипер-линкове, вместо да натискате бутони и иконки във футър менюто?
Подобряването на програмния продукт не се състои само в повишаването на неговата стабилност и функционалност. Той трябва и да изглежда добре, да е удобен и добре оформен като графичен дизайн.

Ще се радвам да чуя конкретни мнения за това какво харесват и какво не харесват играчите.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
lord4eto
Гост
« Отговор #6 -: Юли 24, 2012, 15:16:02 »

на мен ми харесва,как в момента "висят" иконите за текущи мисии,храм и активни войни.възможно ли е,по същия начин да се визуализират и съобщенията,като имам предложение,те да се преместят от лявата страна до Профил,а от дясно да мине Вземи диаманти.по този начин,се обособяват зони,от ляво лична-профил,новини,съобщения-а от дясно,информация за империята,диаманти,щастие и др.
Активен
pavkata99
Лейтенант
***

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #7 -: Юли 24, 2012, 15:22:20 »

На мен не ми е ясно от къде се сменя данъка и какво значи тоя бутон за включване горе в дясно...
Активен

FRI3NDS R H4RD 2 FIND H4RD3R 2 L34V3 IMPOSSIBL3 2 4GET
mimi
Редник
*

Karma: +2/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #8 -: Юли 24, 2012, 16:26:23 »

аз не виждам промени в селото,а само шарени,объркващи,и разместени иконки.да не говорим,че функциите са си същите.само е по-шаренко.
Активен
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #9 -: Юли 24, 2012, 16:31:10 »

Ами, аз написах, че става дума за промени в графичния дизайн и разкрасяване...
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
Δăþ Ĥěδěĉěн
Капитан
****

Karma: +30/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 377



Профил
« Отговор #10 -: Юли 24, 2012, 20:56:21 »

И аз не виждам да е променено селото..
графиката е същата - само бутоните са разместени, уголемени и прекалено шарени. С това се закрива голяма част от екрана и целия става само бутони (особено вдясно). Бутони, които са толкова променени, че ще се налага да се учат наново кой бутон за какво е!
Да, съгласен съм, че трябва да се правят промени, защото играта става скучна, но в този вид тя би била интересна и занимателна единствено за нови играчи, които за първи път се впускат в приключенията.
За мен, един стар играч, би било по-интересно да се променят сградите и изгледа като цяло, а не бутоните. Свикнали сме така и така ни е интересно и по-лесно за игра.
Може след рестарт на свят да се пуска вече новият облик - все пак тогава има повече време да разучаваш новостите и да привикнеш с тях за по нататъшните разпалени стратегии и действия

Лично за мен - НЕ, не е сполучливо и се надявам да се забави с другите светове!
Активен

Ама иначе любезни бе..
pavkata99
Лейтенант
***

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #11 -: Юли 24, 2012, 21:00:40 »

И аз бих искал да се променят текстурите на сградите, знаете ли какво е различното между крепост 8 и крепост 9? Имперската девятка е с позлатени кули а осмицата не, а номадската 9ка е с червен покрив и май става каменна, просто няма разлика, би било хубаво ако стават по-големи и по-пищни, ама не, то сега е зор да се разместят и уголемят бутоните
Активен

FRI3NDS R H4RD 2 FIND H4RD3R 2 L34V3 IMPOSSIBL3 2 4GET
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #12 -: Юли 24, 2012, 21:24:31 »

един тъп въпрос помислено ли е как ще се отваря новата графика от телефон, че и сегашната си товари а със тая шаренийка направо не ми се мисли
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
Atila_96
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 292


Профил
« Отговор #13 -: Юли 24, 2012, 21:32:51 »

И от мене едно въпросче, Вие твърдите че правите всичко с цел да се хареса на нас... въпроса ми е защо не пуснете анкета във всички светове от версия 5 дали новата визия се харесва на нас играчите и нека ние решим дали ''нововъдението'' ви струва или не. Много по добре е отколкото вие да взимате еднолични решения които касаят нас.
Активен
yovcho
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #14 -: Юли 24, 2012, 21:34:26 »

С нищо не ни пречеше старата графика, просто имаме вече възможност да правим цялостни промени по дизайна и интерфейса.
Един програмен продукт, който е в сферата на интернет-развлеченията, трябва непрекъснато да бъде разкрасяван, за да привлича още повече играчи.
Вика му се "В крак с времето".
Всички игри в брашна непрекъснато правят промени по дизайна си, защо и ние да не го правим?
Нима наистина ще Ви харесва да гледате едно и също село 5 години?
Нима Ви харесва да щракате по хипер-линкове, вместо да натискате бутони и иконки във футър менюто?
Подобряването на програмния продукт не се състои само в повишаването на неговата стабилност и функционалност. Той трябва и да изглежда добре, да е удобен и добре оформен като графичен дизайн.

Ще се радвам да чуя конкретни мнения за това какво харесват и какво не харесват играчите.
Ай пуснете анкета в играта да видим на колко хора ще им хареса.."В крак с времето" хах..това вместо да привлече играчи 100% ще накара някой да спрът да играят.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!