Imperia Online България  
Април 19, 2024, 10:35:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: храма  (Прочетена 2288 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Δăþ Ĥěδěĉěн
Капитан
****

Karma: +30/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 377



Профил
« -: Юли 23, 2012, 20:16:16 »

бива ли да се излагате така бе!

разбирам безплатното ковчеже да е празно понякога, но 2 пъти подред ковчег за 5 диаманта да е празен - тъпооо  *crazy* *crazy* *crazy*

вижте не може ли да се направи така поне платените да се пада по нещо - макар и минимално ?

току що купих пакет от 500 диаманта и мисля повече да НЕ спонсорирам - не може ПЛАТЕНА опция да не дава дивиденти - ъпсурт е просто

можете да си ме проверите дали казвам истината
и дано някой изобщо успее да види тази тема преди да бъде евентуално изтрита..
Активен

Ама иначе любезни бе..
pavkata99
Лейтенант
***

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #1 -: Юли 23, 2012, 20:31:45 »

Аз 3 пъти подред по едно време не ми даде нищо в храм за 15 диаманта и от тогава мнооого рядко отварям този от 15 диаманта, иначе от 5 диаманта си ми върви Smiley
Активен

FRI3NDS R H4RD 2 FIND H4RD3R 2 L34V3 IMPOSSIBL3 2 4GET
Δăþ Ĥěδěĉěн
Капитан
****

Karma: +30/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 377



Профил
« Отговор #2 -: Юли 23, 2012, 20:40:29 »

колега, не смяташ ли, че е нередно платена опция да не дава дивиденти а
разбирам за безплатния ковчег - там кахъри няма, но да си платиш и да не видиш нищо отсреща си е подигравка!
Активен

Ама иначе любезни бе..
riolov77
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 18



Профил
« Отговор #3 -: Юли 24, 2012, 07:32:00 »

и на мен 3-ти ден платения ковчег за 5 даймънда е празен ...доста глупаво интересно защо няма отговор от ГОЛЕМИТЕ  *JOB*

"Тук може да отваряте, когато пожелаете, ковчежета със специални бонуси – ресурси и Щастие, получени, след като направите покупка на диаманти с определен платежен метод. Всяко плащане дава по едно ковчеже.""

и тука грънци аре оправете си играта ей изнервяте !!!!!!!!!
Активен
pavkata99
Лейтенант
***

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #4 -: Юли 24, 2012, 07:52:54 »

колега, не смяташ ли, че е нередно платена опция да не дава дивиденти а
разбирам за безплатния ковчег - там кахъри няма, но да си платиш и да не видиш нищо отсреща си е подигравка!
Ами и аз така мисля, но просто вече не отварям.
Активен

FRI3NDS R H4RD 2 FIND H4RD3R 2 L34V3 IMPOSSIBL3 2 4GET
Atila_96
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 292


Профил
« Отговор #5 -: Юли 24, 2012, 10:31:36 »

Момчета няколко пъти когато съм отварял този за 50 диаманта беше празен, само това ще кажа  Smiley
Активен
pavkata99
Лейтенант
***

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #6 -: Юли 24, 2012, 10:40:57 »

На един приятел така му се случи, че всички ковчежета до 50 диаманта (вкл) му бяха празни освен безплатния ( даде щастие  *wall* )
Активен

FRI3NDS R H4RD 2 FIND H4RD3R 2 L34V3 IMPOSSIBL3 2 4GET
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #7 -: Юли 24, 2012, 12:10:41 »

На един приятел така му се случи, че всички ковчежета до 50 диаманта (вкл) му бяха празни освен безплатния ( даде щастие  *wall* )

На това сигурно и той не си вярва.


Ковчежетата работят по един и същ механизъм, независимо дали са платени или безплатни. Плащането на диаманти отключва възможността да пробвате късмета си още веднъж, а не гарантирането на печалба. Храмът е както платена, така и безплатна опция защото всички получавате диаманти всеки ден.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
riolov77
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 18



Профил
« Отговор #8 -: Юли 24, 2012, 15:53:07 »

не е лошо да си коригирате механизма на платените  Shocked
Активен
Δăþ Ĥěδěĉěн
Капитан
****

Karma: +30/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 377



Профил
« Отговор #9 -: Юли 24, 2012, 17:09:27 »

Или по друг начин казано - като сте толкова балами плащайте за оня дето духа хаха

еми няма да плащаме повече  *crazy*
Активен

Ама иначе любезни бе..
alumen67
Сержант
**

Karma: +3/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 55



Профил WWW
« Отговор #10 -: Юли 25, 2012, 16:35:17 »

Кой Ви кара насила да ползвате опциите с диамантите, сами сте си виновни, нали в това е уловката, да си давате парите за този дето клати дърветата... Grin  Grin  ;D
Активен

Δăþ Ĥěδěĉěн
Капитан
****

Karma: +30/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 377



Профил
« Отговор #11 -: Юли 25, 2012, 23:11:19 »

Кой Ви кара насила да ползвате опциите с диамантите, сами сте си виновни, нали в това е уловката, да си давате парите за този дето клати дърветата... Grin  Grin  ;D


значи си съгласен платена опция да не дава дивиденти?
Активен

Ама иначе любезни бе..
-fiher-
Луцифер(Луци)
Лейтенант
***

Karma: +11/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 140



Профил
« Отговор #12 -: Юли 26, 2012, 08:39:38 »

Баси  тема за томболи тема за тва тема за онова абе ти не спираш да се оплакваш като не печелиш  ти сиг като загубиш война оспамваш всички  в трибуната. Даването на диамант отключва възможността да отвориш ковчег по рано и това не значи че за да ти е угодно тря ти се дава нещо . Като искаш нещо ми тегли 10 часов бе човек и са няма се очудя ако направиш тема и за игрите на хазарта  щото си вложил 100к злато или 1м и си взел че си загубил и хайде отновно тема как да печеля повече за да ми е по добре .....КОВЧЕЖЕТО ТИ Е КЪСМЕТ  И ЗА ДА Е РЕАЛНО КАКТО ВСИЧКО СЕ СТРЕМИ ДА Е РЕАЛНО В ТАЗИ ИГРА ТРЯБВА ДА БЪДЕ НЕМАНИПУЛИРАНО !!!!
Активен

Животът - поредното нещо заради което само по себе си не си струва да живееш , но пък заради дребните неща в живота на всеки един като любов,пари или семейство просто не ти стиска да натиснеш спусъка !
alumen67
Сержант
**

Karma: +3/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 55



Профил WWW
« Отговор #13 -: Юли 27, 2012, 14:50:09 »

Не съм съгласен, след като сте вложили пари и средства- логично е да вземете нещо насреща, но опциите им така са направени, че да губите, т.е. по-бързо да си използвате наличните диаманти и пак да си купите, именно тук е уловката, не разбирате ли, да се печели от всеки играч, затова казвам, че си давате напразно парите на вятъра... Smiley
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!