Imperia Online България  
Април 23, 2024, 23:28:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 6 часа офлайн ?!  (Прочетена 7286 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kleopatra12
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #30 -: Август 21, 2012, 19:08:58 »

Не съм споменавал блиц, и не съм играл на блиц, говоря за нормална игра ...
Активен
KAIMAKA
Лейтенант
***

Karma: +7/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 126



Профил WWW
« Отговор #31 -: Август 21, 2012, 19:11:28 »

когато започнах да играя ИО в нормален свят в края на ерата разбрах как да играя и сейфа на армията ми беше 8 часа отиване и 8 часа връщане ако това не ти стига незнам кое
Активен

banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #32 -: Август 21, 2012, 19:11:57 »

Играеме заедно Smiley  ....и сме играли заедно  ..... колонията зависи и колко е укрепена  .....я бутни 9-ка само с мечове ....и колко атаки трябва да поеме докато армийте тръгнат наобратно .....и както каза и предния всички ли ще следиш кога тръгва за сейф и от коя провка пуска армията  ..... а ако колонията в която сейфат е на човек който не е в блок ...колко опций има срещу мечовете на противника Smiley


Джими да играем заедно в един свят който се оказа не това за което го бяха обявили първоначално но погледни тези 2 снимки и си представи какво може да се случи с колонията ти въпреки че си онлайн и те захапят 5-6 човека с подобни проучвания





коментара го оставям на тебе
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #33 -: Август 21, 2012, 19:12:26 »

значи имаш много повече възможности да се пазиш .... 6 часовия блок е направен точно за да могат да се спират някои от играчите които ползват помощни програми и седят онлайн денонощно ....те дърпат многп пред всички останали и след това им развалят играта .....а така и те имат едни 6 часа в които са офлайн и могат да бъдат спрени ....помисли над думите ми и ще разбереш защо е направен този блок
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
kleopatra12
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #34 -: Август 21, 2012, 19:15:46 »

Добре го каза Smiley в края на ерата Smiley ...
Всичко което казвате обаче до сега, означава че сте съгласни с моето мнение, че 6-те часа офлайн помага на по-добрите играчи Smiley и аз като по-слаб е нужно да търся някакъв заобиколен път за да се справя с проблема.
Норлано за постигане на баланс в една игра, се подпомагат по слабите играчи за да има някакво равновесие, а не обратното, който е по-силен му се помага да стане още по-силен. Еми хората които правят тази игра (само суперлативи за тях, много добре са я направили) губят пари от хората по-слаби играчи които можеха и да пратят някой СМС ако не им беше толкова трудно Smiley
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #35 -: Август 21, 2012, 19:17:34 »

banshi ....нещо неможах да схвана ....с тези снимки ....
Добре го каза Smiley в края на ерата Smiley ...
Всичко което казвате обаче до сега, означава че сте съгласни с моето мнение, че 6-те часа офлайн помага на по-добрите играчи Smiley и аз като по-слаб е нужно да търся някакъв заобиколен път за да се справя с проблема.
Норлано за постигане на баланс в една игра, се подпомагат по слабите играчи за да има някакво равновесие, а не обратното, който е по-силен му се помага да стане още по-силен. Еми хората които правят тази игра (само суперлативи за тях, много добре са я направили) губят пари от хората по-слаби играчи които можеха и да пратят някой СМС ако не им беше толкова трудно Smiley
напротив ...точно този 6 часов блок помага на по слабите ,защото спира развититето на тези които са по -силни
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
kleopatra12
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #36 -: Август 21, 2012, 19:22:01 »

Jimmy_the_Hand мисля че доста грешиш в част от това което казваш и в частност "по-силните".
6 часовия блок пречи на всички, няма значение дали са силни или слаби, така всеки може да бъде спипан по бели гащи - съгласи се така е нали?
Проблема тука е че добрите играчи което не са толкова много в сравнение с по-слабите играчи, знаят какво да направят, знаят как да го направят, знаят кога да го направят, за разлика от по-слабите играчи. Това означва че въпреки, че пречи на всички, то това пречене е в пъти по силно за по-слабите.
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #37 -: Август 21, 2012, 19:23:42 »

немога да те убедя Smiley .... *beer* *beer* *beer* .... поне повярвай като ти го казват хора с повече опит  .... приеми го като аксиома ...
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #38 -: Август 21, 2012, 19:24:09 »

banshi ....нещо неможах да схвана ....с тези снимки ....

колонията е на играч който е до мен и го следя непрекъснато в момента се спасява защото е в празнична защита познай какво ще се случи с тази колония след като падне защитата кой ще стигне първи аз или той, в момента в който усетя че е пратил армията си там да я скрие за блока и пътува с по бавно от мен. а първата снимка просто ти показвам че съм в състояние в момента да счупя колония с 8 ниво крепост и ще ми остане една свободна атака за някой друг, след 12 часа мога да пускам 10 атаки едновременно
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
kleopatra12
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #39 -: Август 21, 2012, 19:27:04 »

Еми ти не си се и опитал да ме убедиш, единствените ти дум са "Вервай ми ... за 800 дни ще ... " опа това беше друго вервай ми Smiley
Искам едно нещо да ми покажеш как това помага на един по-слаб играч? Така или иначе той не може да нападне по-силния просто няма толкова войса за това. Нека има и 20часов офлайн той като има по-силна войска все тая...
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #40 -: Август 21, 2012, 19:48:25 »

а докато е 6 часа офлайн ....с малката си армия неможеш ли да му обереш всички останали провинций и да му прибереш ресурса  ..... след това си сейфаш армията за над 6 часа отиване и връщане и така всеки ден ....
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
kleopatra12
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #41 -: Август 21, 2012, 20:10:28 »

Добра идея по принцип, ама той е глупав да остава ресурс по провинциите ли за да ги обирам?
И както казах последната игра която играх максимум сейфа който имах беше 4 часа, остават едни 2 часа в които, ме отказват да играя Smiley ... така че това което предлагаш не работи винаги ...
Активен
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #42 -: Август 21, 2012, 20:22:07 »

Добра идея по принцип, ама той е глупав да остава ресурс по провинциите ли за да ги обирам?
И както казах последната игра която играх максимум сейфа който имах беше 4 часа, остават едни 2 часа в които, ме отказват да играя Smiley ... така че това което предлагаш не работи винаги ...

за да ти е бил толкова максималния сейф значи си се бил регнал в блиц свят т.е. х4 че поначало там става дума за такива времена, колкото до тактиката която ти предлага джими е много ефикасна направи си 50-60к леки меча и щом по силния излезе в блок почвай да го чупиш в страничните провки дето няма армия, дори и да не вземеш ресурс не е фатално защото оня като си влезе след блока ще се чуди кое по напред да прави да оправя счупените крепости защото в еди коя си провинция трябва да пусне някоя друга зграда или да търси кого да набие а ако при чупенето му вкараш и 4 пожара ще е супер прилагай му такъв тормоз след всяка негова атака и накрая ще те остави намира
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
lord4eto
Гост
« Отговор #43 -: Август 21, 2012, 20:33:05 »

И както казах последната игра която играх максимум сейфа който имах беше 4 часа, остават едни 2 часа в които, ме отказват да играя Smiley ... така че това което предлагаш не работи винаги ...
Картографията,като проучване е нож с две остриета.Необходимо ви е,само 3 ниво,всичко след него отнема от ценното време за сейф.
Активен
kleopatra12
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #44 -: Август 21, 2012, 20:34:08 »

Ок Smiley продължавата всички да говорите от страната на силния Smiley
За какви 50-60к меча говориш ? Smiley
Хората не могат да стигнат до 3-4к ти 50 Smiley
Говорите от страната на силните, където примерно вие сте в топ 20-50, колко хора могат да ви навредят? не чак толкова много. Ами ако си след 1000? или 2000? Трудно стигаш до някъде, доста хора се отказват това е ...
Говорите за стратегии които се използват от по-добрите играчи, след поне първия месец от началото на ерата. Аз ви говоря че след първия месец оцеляват само най много 20% от играчите, другите се октазват понеже нямат как да се защитят ...

п.п. Моя грешка света който визирам не е нормален, но не е блиц - х2 е.
« Последна редакция: Август 21, 2012, 20:35:39 от kleopatra12 » Активен
Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!