Imperia Online България  
Април 25, 2024, 14:34:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 6 часа офлайн ?!  (Прочетена 7295 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kleopatra12
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #15 -: Август 21, 2012, 07:55:47 »

Само аз ли виждам че този 6 часов блок не те защитава а напротив, прави ти 6 часа уязвим? Къде някой е намерил логиката, че те защитава? Няма такава. Единствения начин да те защитава ако този блок от колкото и да е часове да се активира автоматично по едно и също време за всички играчи. Иначе просто е в 100% помощ на атакуващите не на защитаващите се ....
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #16 -: Август 21, 2012, 08:07:55 »

Защитата е от авторефрешъри и ботове. Гарантира се, че абсолютно всеки е уязвим в някакъв момент.
....ако неразбираш това ,кажи да ти го обяснат ...
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
kleopatra12
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #17 -: Август 21, 2012, 16:49:49 »

Съжелявам за моята неинтелигентност, но не виждам логиката такаква генерално функция да е насочена да прецакаме тези авторефрешъри и ботове. За да прецакаме тях прецакваме всички? Гениално Smiley.
Проблем в играта е , че ако някой е с по силна армия от тебе, то той ще те победи, нямаш никакъв шанс за защита, освен разбира се да се опитваш да избягваш конфликта с него. Е с тези 6 часа и тази възможност отпадата ... така че който е по силен просто те разбива и става още по-силен, а слабия става още по-слаб. Ок добър баланс се постига Smiley
Активен
sstteeffaann
Сержант
**

Karma: +1/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Профил
« Отговор #18 -: Август 21, 2012, 16:57:56 »

аз разбирам 6 часовия като начин да може хората да си починат и данеса постояно пред компа и да се вманиачават и да полудяват и да омират като някои американци защото са забравяли да пият ввода и са умрели или подобни .... искам да кажа че тва е направено зад аможе 6 часа човек данеседи пред компа и фда спи или да излезе навънка с приятели или да свърши някви задължения аз теи го разбирам
Активен
unrivalled
Редник
*

Karma: +4/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 41



Профил
« Отговор #19 -: Август 21, 2012, 17:21:29 »

за да не те пребият тези 6 часа, някой умни хора са измислили великото откритие - сеиф на армията!
Активен
sstteeffaann
Сержант
**

Karma: +1/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Профил
« Отговор #20 -: Август 21, 2012, 17:28:25 »

прав си незнам каква заплаха е ако войските се сейфът на 3 часа и половина в едната посока
Активен
kleopatra12
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #21 -: Август 21, 2012, 18:02:03 »

Да наистина по-добре workaround отколкото fix.
Само дето последната игра която играх максимум разстоянието беше 2 часа, т.е. сейф 4 часа, в оставащите 2 часа всяка нощ зануляване (както и на всички в съюза ни) ... е какво може да направиш в своя защита? Какви опции имаш? Еми никакви ...
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #22 -: Август 21, 2012, 18:11:10 »

имаш много опций .... но трябва ли всичко да ти го снесат на готово  .... все пак това е игра и състезание ....размърдайте малко мозъчета .... само да ти споделя - колонийте за какво са ...
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
sstteeffaann
Сержант
**

Karma: +1/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Профил
« Отговор #23 -: Август 21, 2012, 18:24:17 »

Jimmy_the_Hand ощай ги бе човек невиждаш ли че няма мозък в главите си пък ако сте толкова големи слабаци че колония неможе цяла ера да нпраите пращате си войската в някоя провка и от там атакувате и по мързеливите ако ги е мързелд а ва снимат насякаде си остаате непокътнати
Активен
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #24 -: Август 21, 2012, 18:25:38 »

имаш много опций .... но трябва ли всичко да ти го снесат на готово  .... все пак това е игра и състезание ....размърдайте малко мозъчета .... само да ти споделя - колонийте за какво са ...

Джими и това не е вариант играя в блиц свят и знам за какво става дума един съюз от 40 човека парцелираме картата и за няколко часа се набелязват с координатите всички колонии на противниковия съюз, противника започва блок съответно пращайки армията на "сейф" във своя колония или като подкрепление от тук следва момента кой ще стигне по напред до колонията нашите мечове които са пуснати да я чупят и пътуват за 1 час или армиите със обсадната техника дето се влачат за по 2 часа и какво се случва с пътуващата армия сам се сети. Лично на мен ми се е случвало да бъдат върнати 6 наши армии който правиха "сейф" по колония и бяха върнати и занулени. Така че за блиц решат ли да те окъпят няма спасение, това не е свят в който може да ги засилиш на разходка за по 7-8 часа в посока и да си гледаш кефа
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #25 -: Август 21, 2012, 18:30:24 »

Играеме заедно Smiley  ....и сме играли заедно  ..... колонията зависи и колко е укрепена  .....я бутни 9-ка само с мечове ....и колко атаки трябва да поеме докато армийте тръгнат наобратно .....и както каза и предния всички ли ще следиш кога тръгва за сейф и от коя провка пуска армията  ..... а ако колонията в която сейфат е на човек който не е в блок ...колко опций има срещу мечовете на противника Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #26 -: Август 21, 2012, 18:37:51 »

Играеме заедно Smiley  ....и сме играли заедно  ..... колонията зависи и колко е укрепена  .....я бутни 9-ка само с мечове ....и колко атаки трябва да поеме докато армийте тръгнат наобратно .....и както каза и предния всички ли ще следиш кога тръгва за сейф и от коя провка пуска армията  ..... а ако колонията в която сейфат е на човек който не е в блок ...колко опций има срещу мечовете на противника Smiley


да не издавам тайни но не знам в 15-ката някой дали е успял да изпълни куеста задръж за 2 седмици колония  Grin Grin Grin Grin колкото до атаките да в състояние съм да бутна 9-ка и не само да я бутна но да срина и самата колония и пак ще имам една свободна атака да тормозя някой, да не говорим че на опонентите ни въобще не им е до укрепяване на колонии по простата причина че след всеки блок се налага да оправят крепостите си в провинциите си ако искат да развиват империята си

п.с. хората в 15-ката се радват ако успеят да вдигнат 7-ца в колонията си и дават банкет за 8-ца  Grin Grin Grin
« Последна редакция: Август 21, 2012, 18:39:27 от banshi » Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
sstteeffaann
Сержант
**

Karma: +1/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Профил
« Отговор #27 -: Август 21, 2012, 18:43:39 »

няма какво да говорим верно е че блиц световете са си блиц светове и като цяло са трудниз а игра трябва да наливаш много дямнти зада може да се пазиш кат хората с дямнти сичко става ема има начини дасе пази армията стига да имаш желание и да мислиш с сивото вещество Smiley пък малко по умните хора се регват след половин месец когато вече си има достатъчно сейфове на по 4:30 минути ако си достатъчно добър и си си еразвил колонията на макс и вече даже няма ко да и развиваш тогава може и да е на расояние 700 от им
Активен
kleopatra12
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #28 -: Август 21, 2012, 18:57:55 »

За какви колонии изобщо говорите Smiley не ми е ясно Smiley.
Колониите са малко на по късен етап в играта. Добрите играчи сигурно стигат до там, но не толкова добрите не успяват. Затова говоря и за баланса на тази игра. 6 часовия прозорец помага на добрите играчи, които така или иначе не им трябва много помощ, нали затова са добри. Проблема е че не толкова добрите играчи, които са 90 процента от хората, прост не могат нищо да направят и се отказват ... трябва просто да се измисли нещо тези играчи да не се откажат. Аз знам много познати, недобри играчи като мене които просто не се задържат в ера повече от 1-2 седмици, защото от един момент нататък просто ставаш ферма за по-добрите и силните. Е губи се интереса ...
Активен
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #29 -: Август 21, 2012, 19:06:30 »

За какви колонии изобщо говорите Smiley не ми е ясно Smiley.
Колониите са малко на по късен етап в играта. Добрите играчи сигурно стигат до там, но не толкова добрите не успяват. Затова говоря и за баланса на тази игра. 6 часовия прозорец помага на добрите играчи, които така или иначе не им трябва много помощ, нали затова са добри. Проблема е че не толкова добрите играчи, които са 90 процента от хората, прост не могат нищо да направят и се отказват ... трябва просто да се измисли нещо тези играчи да не се откажат. Аз знам много познати, недобри играчи като мене които просто не се задържат в ера повече от 1-2 седмици, защото от един момент нататък просто ставаш ферма за по-добрите и силните. Е губи се интереса ...

за такива има светове с нормална скорост където може да пътуваш и по 7-8 часа в посока вярно е че е една година ерата но просто блица не е свят в който може да разучаваш тепърва играта
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!