Imperia Online България  
Април 19, 2024, 11:15:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 6 часа офлайн ?!  (Прочетена 7277 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
maddoxe
Редник
*

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« -: Юли 23, 2012, 19:32:24 »

Някой може ли да ми обясни по подробно какво ще рече това с 6-те часа офлайн когато надхвърлиш 1000 нетни точки ? Smiley
Активен
pavkata99
Лейтенант
***

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #1 -: Юли 23, 2012, 19:43:11 »

За всеки 24 часа в играта задължително трябва да си 6 часа офлайн без прекъсване. Това е блока

Офлайн блок

    6 последователни часа офлайн след всеки 24 часа онлайн.
    Правилото важи за всички играчи, достигнали 1000 и повече нетни точки, във всички светове на Империя Онлайн.
    Максималният период, в който играч може да е онлайн в играта, е 24 последователни часа. Когато периодът от 24 часа изтече, акаунтът на играча ще бъде автоматично заключен от системата за следващите 6 часа. През тези 6 часа играчът няма да може да влезе в акаунта си.
    Ако играчът завърши 6-часовия период извън играта по-рано(в случай, че е бил извън играта в плануван от самия него 6-часов период), броячът ще започне да отброява нов период от 24 часа.
    За да стартира нов период от 24 часа преди автоматичното рестартиране на брояча от системата, играчът трябва да е бил извън играта в период от 6 или повече непрекъснати часа, плануван по негово желание, преди системното рестартиране. Пример: От 12:37 до 18:38(6 ч.) е валиден 6-часов престой извън играта. От 12:37 до 14:37(2 ч.) и после отново от 14:45 до 18:46(4ч.) е невалиден 6-часов престой извън играта. Не е наложително престоят извън играта да започне в кръгъл час. Може да го започнете по всяко време, но от този момент нататък не трябва да има никаква активност в акаунта в продължение на 6 часа, за да не бъде рестартиран броячът.
    При въвеждане на потребителско име и парола, системата ще уведомява играча относно периода му на престой извън играта и дали 24-часовият брояч е рестартиран.
    Играчът има възможност да следи колко време му остава до следващия задължителен 6-часов престой извън играта посредством брояч в менюто на акаунта му.


Но ти дори и да си излязъл часовника пак ще ти отброява тоест ако имаш 20 часа до блок и ти излезеш от играта за 2 часа и пак влезеш ще ти остават 18 часа блок, като си офф брояча и за блока и за времето позволено да си он тик-такат
Активен

FRI3NDS R H4RD 2 FIND H4RD3R 2 L34V3 IMPOSSIBL3 2 4GET
maddoxe
Редник
*

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #2 -: Юли 23, 2012, 20:42:13 »

и това с каква цел е направено ? да стоя 6 часа подред офф ?
Активен
Δăþ Ĥěδěĉěн
Капитан
****

Karma: +30/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 377



Профил
« Отговор #3 -: Юли 23, 2012, 20:43:55 »

един вид като защита се прави

Активен

Ама иначе любезни бе..
maddoxe
Редник
*

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #4 -: Юли 23, 2012, 20:46:55 »

един вид като защита се прави

защита от какво ?  Grin
Активен
pavkata99
Лейтенант
***

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #5 -: Юли 23, 2012, 20:55:35 »

Не знам, просто е направено, така че да може всеки играч да е офлайн има хора които са по цял ден и цяла нощ на линия, все пак така е по-равностойно Smiley
Активен

FRI3NDS R H4RD 2 FIND H4RD3R 2 L34V3 IMPOSSIBL3 2 4GET
Δăþ Ĥěδěĉěн
Капитан
****

Karma: +30/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 377



Профил
« Отговор #6 -: Юли 23, 2012, 20:56:50 »

на обикновения играч ако щеш - този който не може да стои нон стоп на компа
за теб самия ако щеш - да не умреш пред компа - да имаш време да си починеш
за защита на сървара ако щеш - да няма забивания и спадове

знам ли  - избери си
Активен

Ама иначе любезни бе..
pavkata99
Лейтенант
***

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #7 -: Юли 23, 2012, 21:11:55 »

на обикновения играч ако щеш - този който не може да стои нон стоп на компа
за теб самия ако щеш - да не умреш пред компа - да имаш време да си починеш
за защита на сървара ако щеш - да няма забивания и спадове

знам ли  - избери си
Точно, има хора които се будят през 30 мин вечерта и не излизат, така беше преди и познавам такива хора, сега е по-добре
Активен

FRI3NDS R H4RD 2 FIND H4RD3R 2 L34V3 IMPOSSIBL3 2 4GET
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #8 -: Юли 24, 2012, 12:29:27 »

Защитата е от авторефрешъри и ботове. Гарантира се, че абсолютно всеки е уязвим в някакъв момент.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
-fiher-
Луцифер(Луци)
Лейтенант
***

Karma: +11/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 140



Профил
« Отговор #9 -: Юли 26, 2012, 08:42:29 »

Крум аз съм съгласен за 6 часовия но не може ли да бъде намален на 4 часов или да не е задължително да е цял да може 2 пъти по 3 часа заото в блицовете няма сейфове и просто е нечестно да вложиш труд и после защото е блиц свят да загубиш а да си добър играч иначе е добре 6 часовият съгласен съм просто да е направен по коректно за блицовете
Активен

Животът - поредното нещо заради което само по себе си не си струва да живееш , но пък заради дребните неща в живота на всеки един като любов,пари или семейство просто не ти стиска да натиснеш спусъка !
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #10 -: Юли 26, 2012, 08:54:46 »

Крум аз съм съгласен за 6 часовия но не може ли да бъде намален на 4 часов или да не е задължително да е цял да може 2 пъти по 3 часа заото в блицовете няма сейфове и просто е нечестно да вложиш труд и после защото е блиц свят да загубиш а да си добър играч иначе е добре 6 часовият съгласен съм просто да е направен по коректно за блицовете

още преди година писахме за 6 часовия блок в блицовете отказаха да го променят
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #11 -: Юли 26, 2012, 10:44:12 »

Крум аз съм съгласен за 6 часовия но не може ли да бъде намален на 4 часов или да не е задължително да е цял да може 2 пъти по 3 часа заото в блицовете няма сейфове и просто е нечестно да вложиш труд и после защото е блиц свят да загубиш а да си добър играч иначе е добре 6 часовият съгласен съм просто да е направен по коректно за блицовете

още преди година писахме за 6 часовия блок в блицовете отказаха да го променят


Естествено, че ще откажат. То остава и блиц без блок или с два блока по 3 часа.

А теб fiheр кой те излъга, че в блица няма сейф? И колко да си добър играч, след като си губиш армията?
Който иска да си цъка нормален свят или този тактическия блиц и да си пуска по 24-часови сейфове, не пипайте нормалния блиц  *HUNTER*
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
-fiher-
Луцифер(Луци)
Лейтенант
***

Karma: +11/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 140



Профил
« Отговор #12 -: Юли 26, 2012, 10:47:24 »

ми лично аз съм имал блиц светове с 2 часа сейф в една посока баси ужаса по време на война и като водехме 4....изкарах я на молитви във блиската църква и дайте линк за рег в тактическия блиц да го видя
Активен

Животът - поредното нещо заради което само по себе си не си струва да живееш , но пък заради дребните неща в живота на всеки един като любов,пари или семейство просто не ти стиска да натиснеш спусъка !
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #13 -: Юли 26, 2012, 11:06:38 »

Пробвай това:

http://www44.imperiaonline.org/imperia/game_v5/game/register.php?realm=129

Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
-fiher-
Луцифер(Луци)
Лейтенант
***

Karma: +11/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 140



Профил
« Отговор #14 -: Юли 26, 2012, 11:27:56 »

вят    85     int     
Свят    Bulgarian 14     bg     


е тва пише като се регна и да аха да вляза ама..
Активен

Животът - поредното нещо заради което само по себе си не си струва да живееш , но пък заради дребните неща в живота на всеки един като любов,пари или семейство просто не ти стиска да натиснеш спусъка !
Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!