Imperia Online България  
Март 28, 2024, 20:21:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мемориал за един достоен съюз  (Прочетена 5259 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
pavkata99
Лейтенант
***

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« -: Юли 22, 2012, 20:11:36 »

Знам, че няма много хора да го прочетат, но все пак ще го напиша... Това е мемориал за съюз Otmustitelite свят бг 15 х2

    И така историята започва с мен и една приятелка rosincety2. След като бях предаден от стария ми съюз в бг 14 реших с нея да започна начисто в нов свят с нов съюз и така го свормирахме. Почнахме да набираме членове и да катерим всички класации, докато накрая се събрахме активни и излязохме начело по всички категории за около седмица, докато Alliance - едни достойни противници ни изместиха. По едно време почнаха интриги с къртици и предатели, почнахме да изчистваме съюза, докато накрая станаха няколко грешки и кавги в офицерското крило, изведнъж rosincety2 - Първия офицер напусна и отиде за минута в Alliance, тогава разбрахме кой е предателя. И тъй продължихме, дойде ден, в който се комбинирахме със съюз DIKTATOR и направих nasko_nasko първи офицер, за да имат представител. Той се справяше много добре, докато не реших да го оставя за седмица сам. По едно време почна да заплашва членовете и да иска големи дарения за война, или щял да гони. Тогава се намесих и аз в опит да го спра, но той продължи. Бяха настанали големи спорове и двама от най-добрите и доверени играчи напуснаха. Споровете продължиха и същата вечер, докато накрая не издържах и го изгоних. Тогава повечето от нас взехме решение да се преместим при нашите съюзници PriestS.
    И така съюза се разпадна като последно беше 2ри по нетни точки, 3ти по стойност и 2ри по военни точки.

http://prikachi.com/images.php?images/720/4821720R.jpg снимка още от началото на ерата други нямам ще помоля играчите да пратят ако имат

Надявам се да ви е харесало, ако се сетя други интересни моменти ще добавя, за тази вечер е това, моля коментирайте го и ако има грешки казвайте  Smiley
« Последна редакция: Юли 22, 2012, 20:14:38 от pavkata99 » Активен

FRI3NDS R H4RD 2 FIND H4RD3R 2 L34V3 IMPOSSIBL3 2 4GET
4o4kin
Редник
*

Karma: +3/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 21


Профил
« Отговор #1 -: Август 28, 2012, 14:11:37 »

2   Otmustitelite   06:54, 20/06/2012   18:54, 23/06/2012   40 085   8 788   Alliance

много силен съперник просто нямам думи. за цялата война нямаха и една атака. поклон пред паметта им  Cry

а това е прясно  *ok*


http://clip2net.com/s/2gzRw
« Последна редакция: Септември 04, 2012, 00:10:22 от 4o4kin » Активен
rosincety2
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #2 -: Септември 30, 2012, 18:01:57 »

Да когато бяхме във война с вас, можеше да нямаме атаки, но тази беше единствената ни загубена война  Wink
Все пак браво и "поповете" за малко време успяха да вземат доста замъци и да спечелят ерата Smiley Поздравления от мен Smiley   *cocktail*
Активен

don't play games it'll be dangerous!!!
rosincety2
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #3 -: Септември 30, 2012, 18:12:43 »

малко се поразрових и намерих това
http://prikachi.com/images.php?images/106/4923106M.jpg
 *beer* хайде наздраве Smiley и късмет
Активен

don't play games it'll be dangerous!!!
ferrari1
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #4 -: Септември 30, 2012, 23:03:20 »

Да когато бяхме във война с вас, можеше да нямаме атаки, но тази беше единствената ни загубена война  Wink
Все пак браво и "поповете" за малко време успяха да вземат доста замъци и да спечелят ерата Smiley Поздравления от мен Smiley   *cocktail*
Браво росе и имаш очи да пишеш мойто момиче.Пиша ти името с малка буква просто защото не заслужаваш уважение.Приехме те като равна,а ти  подмолната душица  взе да портиш съюза.Честит медал на Номадите в последния момент си го извоюваха.За първенците  изразявам само съжалението си ,че в България  само такива долни и подмолни душици  като тях има.С честна игра щяха само да си тупкат килимявките. wassup

Ай сполай ви .
Активен
rosincety2
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #5 -: Октомври 01, 2012, 09:57:24 »

щом така мислите ок ... жалко че не разбрахте кой найстина е портил Wink
Активен

don't play games it'll be dangerous!!!
4o4kin
Редник
*

Karma: +3/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 21


Профил
« Отговор #6 -: Октомври 12, 2012, 08:57:15 »

аз сега не знам кой пише тук павката99 или ти росенце  *scratch*
Активен
ScreamoCore
Сержант
**

Karma: +7/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Профил
« Отговор #7 -: Ноември 25, 2012, 17:18:51 »

Еми то къртицата си е част от играта щто пък не? И едно време в реалноста е имало такива
Активен
pavkata99
Лейтенант
***

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #8 -: Януари 05, 2013, 14:05:39 »

Вижте, не ние давахме както thewarriornomad каза веднъж по 500 евро, не ние използвахме играчите си да се изръсят до шушка и да ги изгоним, да аз исках да й помогна след всичко и тя разбра кои са приятелите... моля да не спорите... всеки който му стиска ще си признае какви Alliance бяха и как аз, човек който не е довършвал ера вдигнах съюз до величие, въпреки, че не спечелихме ерата с него, пак имаме достойството и честта да сме сред първите! Всички играчи, които някога са били в Otmustitelite заслужават уважение! И мисля, че от много играчи в този и други светове го получихме! Това е победата не златния медал който имаме да ни краси профилите, не 100-те придобити диаманта за спечелена ера, а уважението и одобрението на другите хора

Николо Макиавели - The best fortress which a prince can possess is the affection of his people. Иначе преведено Най-добрата крепост, която принц може да притежава, е обичта на народа си.
« Последна редакция: Януари 05, 2013, 14:10:53 от pavkata99 » Активен

FRI3NDS R H4RD 2 FIND H4RD3R 2 L34V3 IMPOSSIBL3 2 4GET
pavkata99
Лейтенант
***

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #9 -: Януари 07, 2013, 16:38:07 »

Браво росе и имаш очи да пишеш мойто момиче.Пиша ти името с малка буква просто защото не заслужаваш уважение.Приехме те като равна,а ти  подмолната душица  взе да портиш съюза.Честит медал на Номадите в последния момент си го извоюваха.За първенците  изразявам само съжалението си ,че в България  само такива долни и подмолни душици  като тях има.С честна игра щяха само да си тупкат килимявките. wassup

Ай сполай ви .
Или го пишеш с малка буква, защото си забравил да натиснеш shift и те е мързяло да се върнеш, нали полицайче Smiley Вместо да дежуриш ти империя играеш по нощите Smiley
« Последна редакция: Януари 07, 2013, 16:40:40 от pavkata99 » Активен

FRI3NDS R H4RD 2 FIND H4RD3R 2 L34V3 IMPOSSIBL3 2 4GET
4o4kin
Редник
*

Karma: +3/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 21


Профил
« Отговор #10 -: Януари 10, 2013, 02:20:37 »

павка точно ти да говориш за достойнство  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* . по добре замълчи и си припомни колко се молеше на тоз и на ония да те оставят на мира за да сабереш войска достатъчна да си обираш провките  Shocked . и си припомни войната с алианс. колко атаки имахте във войната?
Активен
pavkata99
Лейтенант
***

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #11 -: Януари 11, 2013, 20:12:03 »

Ние срещу вас нямахме атаки, да, но интересно ми е, защо нито един човек на линия, а те не бяха малко не се оплака, че го атакуват, а все хората влизат и казват, че са разбити? А и накрая се видя кой е силния... устата ти е голяма колкото кола, ама не казваш много...

Edit: Като толкова знаеш... научи се да пишеш правилно, не те ли е срам... малко ми остава да навърша 14, а пиша по-грамотно от тебе
Edit 2: Оставям темата до тук! Това трябваше да стои като спомен за съюза, не някаква си трибуна за глупави кавги!
« Последна редакция: Януари 11, 2013, 20:19:01 от pavkata99 » Активен

FRI3NDS R H4RD 2 FIND H4RD3R 2 L34V3 IMPOSSIBL3 2 4GET
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!