Imperia Online България  
Април 28, 2024, 02:42:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Малко разяснение относно битка???  (Прочетена 2524 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
holly avenger
Редник
*

Karma: +3/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


Protect the weak


Профил
« -: Юли 19, 2012, 07:17:02 »

Моля за проверка на една битка от тази нощ на акаунт kokyto - съюз БГНация със акаунт volodiovski -съюз Чумовци,
Нещо не мога да я разбера, т.е. не мога да разбера поведението на обсадната техника - по-точно на требушетите.
Активен
pavkata99
Лейтенант
***

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #1 -: Юли 19, 2012, 08:57:01 »

Те стрелят в полевата битка преди крепостната обсада и след това стрелят заедно със стрелците
Активен

FRI3NDS R H4RD 2 FIND H4RD3R 2 L34V3 IMPOSSIBL3 2 4GET
holly avenger
Редник
*

Karma: +3/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


Protect the weak


Профил
« Отговор #2 -: Юли 19, 2012, 10:17:34 »

т.е. - имат ограничение на брой изстрели ли ??
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #3 -: Юли 19, 2012, 10:36:02 »

Не, обсадните машини нямат ограничение на изстрелите. Кое не можеш да разбереш от поведението им?
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
holly avenger
Редник
*

Karma: +3/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


Protect the weak


Профил
« Отговор #4 -: Юли 19, 2012, 11:23:13 »

Много просто - битката я проследих много добре - на 54 морал ми дава че са унищожени, докато долу на картинките ми ги дава че са все още около 300 броя, за тараните го разбирам, - липсата на останала пехота със тях може да обяснява защо спират да бият по стената, но не мога да си обясня липсата на стрелба на трибушетите при положение че ми ги дава като съществуващи бройки по време на битката. Всичката обсадна техника изчезва при положение че на по време на рундовете тя си намалява заради обстрела на балистите, после изведнъж - пуф и я няма ???Ей това не мога да си обясня?
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #5 -: Юли 19, 2012, 11:53:59 »

На картинката не са изчезнали, но са избягали заради нисък морал. Вижда се и на самата анимация как се разпръскват. Не на 54, но на 47 морал, т.е. в следващия рунд.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
holly avenger
Редник
*

Karma: +3/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


Protect the weak


Профил
« Отговор #6 -: Юли 19, 2012, 12:06:52 »

Странното за мен е че нито 54 нито 47 е нисък морал, при положение че съм имал битки при които са стояли до под 40 морал - малко ми е странно това
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #7 -: Юли 19, 2012, 13:13:12 »

Границата е 50. Над 50 морал армията не може да избяга, под 50 може да избяга по всяко време. Вече зависи колко късмет имаш, може да избягат още на 49, а може и да се бият до 1.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
shahbaraz
Сержант
**

Karma: +3/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 70


Профил
« Отговор #8 -: Септември 18, 2012, 11:09:44 »

Късмет му е майката - едни имат, други не  Grin В линейна зависимост от диамантите може би  Cool
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!