Imperia Online България  
Април 29, 2024, 00:00:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Малко предложения  (Прочетена 1124 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
arodvi
Редник
*

Karma: +2/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« -: Юли 08, 2012, 18:30:32 »

Здравейте,
Имам няколко предложения, които мисля че ще олеснят доста интерфейса на играта ИО версия 5, а именно:
1.Защо не направите така, че като натиснеш бутона за сградите вместо да ти излизат всички пуснати сгради в строеж да направите в самия прозорец които се отваря да има подменюта с номерата на провинците и там като натиснеш да се види какво къде се строи, защото сега ако имаш 15 провки и си напускал по 4 сгради + 4 крепостни съоръжения да се строят и прозореца, които ти се отваря стига незнайно къде надолу в прозореца на браузера Grin
2.За блокираните играчи - доста често случвано е и може ли да се направи така, че ако даден играч е блокиран за по-дълъг период от 1-2 седмици да може да му се нападат колонийте и да му се отнемат, защото сега се получава така, че ценни колоний са взети от блокирани играчи и остават така незнайно докога и не може да се използват от други играчи. Същото се отнася и за модирани играчи, не може няколко играчи да взмеат по 3-4 колоний и да се моднат и после ходи търси колоний да взимаш. Направете някакъв лимит на времето, в което да можеш да си задържиш колонийте при мод или блок.
3.Хубаво би било да смените картинката на крепост 10 в съюзните замъци и за двете раси, защото се влагат толкова много ресурси, за да се пусне да се строи и като стане готова на външен вид изглежда същата като 9.
4.Имперската карта на имперската раса крепост 8 и крепост 9 изглеждат по един и същи начин, при номадите има разлика защо не направите крепост 9 да изглежда по-различно от крепост 8 Smiley

Благодаря ако все пак обърнете внимание на тези предложения. Имам и още предложения, но нека първо с тези да видим дали ще може да се случат Smiley
« Последна редакция: Юли 08, 2012, 19:04:04 от arodvi » Активен
pavkata99
Лейтенант
***

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #1 -: Юли 08, 2012, 19:13:30 »

Аз подкрепям идеята!  *gamer*
Активен

FRI3NDS R H4RD 2 FIND H4RD3R 2 L34V3 IMPOSSIBL3 2 4GET
k_politov
Редник
*

Karma: +7/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 44


Профил
« Отговор #2 -: Юли 09, 2012, 00:14:48 »

За колониите може да се направи така че и на излезлите в дълаг мод да се отнемат, като се определи време според това в какъв свят се играе дали е нормален дали х2 или х4
Активен
pelikana
Капитан
****

Karma: +33/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #3 -: Юли 20, 2012, 22:19:48 »

За колониите може да се направи така че и на излезлите в дълаг мод да се отнемат, като се определи време според това в какъв свят се играе дали е нормален дали х2 или х4
Нали се сещаш, че това няма да се случи за моднатите играчи имам предвид... Поради прости причини: Когато си платиш за мод се очаква като(ако) се върнеш, всичко да е както си го оставил. 2-ро ще сложат лимит и пак нищо няма да се реши: Слагат 2 седмици (примерно) след пуснат мод да ти освободи колониите! Следствие от това дадения играч влиза на 13 ден и РЕактивира мода си и всичко пак си е същото.... Трябва да се помисли по някакъв друг начин, че всички да са доволни (което е малко невъзможно) и да няма ощетени.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!