Imperia Online България  
Април 28, 2024, 15:45:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Попитай играч"....  (Прочетена 7606 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #15 -: Юли 07, 2012, 08:46:00 »

А ако сложат и бутон "докладвай малумни въпроси" ще е още по-добре Wink
Активен
sstteeffaann
Сержант
**

Karma: +1/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Профил
« Отговор #16 -: Юли 07, 2012, 12:42:45 »

Вище какво админите тес хора дето земат димнти земат на въпрос по 3-5 дямнта зависимост от въпроса и отговора Smiley ако искате напрейте същото нещо самоче нещо като турнирче в форума пак с избиране ще изберете 10 човека на които ще задавате отделно въпроси секи ден по 20 въпросда Smiley остнощно играта и ние ще ви отговаряме личнoа зще ви отговаря на секи един апсолуютно и 1 няма да немога да отогворя Smiley тея тъпи въпроси ги задават хора дето за 1 месец дигат 10к нето от типа на: какво стане като анексиракм провинция ИЛИ какво значи квота ИЛИ кога свършва еедин свят или по точно една ера ТОВА СА ТЪПИ ВЪПРОСИ КОЙТО МОЖЕ ДА ОТОГОВРИ СЕКИ ЕДИН чОВЕК С СТАш 1 ГОДИНА В ИГРАТА АЗ ЛИчНО ИГРАЯ ОТ 6 ГОДИНИ Smiley И съм нека непрозвочи егоидстично но съм един от най добрите номади Smiley и тва което е с даването на дямнти за отговори на въпроси е много глупаво и няма никакъв смисъл от него та занога неска ще отоговря на 20 въпроса и за секи въпрос по 2 дямнта 40 дямнта ми че аз тея 40 дямнта ще си ги напрая на 1 10 часов на 2 кавчега и 10 000 тешки коне ще си ги мобилизирам мигновено Smiley къв е смисъла да се натпреварваме с тези хора като те бес да си купуват дямнти си напредват като с дямнти Smiley




пак казвам АДМИНИТЕ НАПРАВЕТЕ ЕДНА ЕРА С КОЯТО ХОРАТА ДА ИГРАЯТ БЕЗ ГРАМ ДИАМАНТ КЪДЕТО ДАЖЕ PREMIUM ОТ 1 ДЯМНТ НА ДЕН ДА НЕСЕ дава 1 ще видите там ще се регнат 40 000 човека само за 4 дни и 7ще видите как вместо 10-15M точки хората ще стигнат маскимум до 5-6М точки Smiley
Активен
-fiher-
Луцифер(Луци)
Лейтенант
***

Karma: +11/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 140



Профил
« Отговор #17 -: Юли 07, 2012, 12:58:00 »

пич аз не съм си купувал диаманти никога на 15 съм харча си парите за друго обаче за 1 седмица във един 2х свят (българия 13) се развих със 23к нетни със 15к армия (ако видите военните точки ще видите че съм изгубил 12к) като е тежка не лека и имам 1500 военни точки без нито една загуба само вчера точно докато писах се гонехме с 1 би ме 1 път в столицата 2 в провки но армия не хвана така че може и без диаманти да се играе обаче аз искам да помагам и без диаманти
Активен

Животът - поредното нещо заради което само по себе си не си струва да живееш , но пък заради дребните неща в живота на всеки един като любов,пари или семейство просто не ти стиска да натиснеш спусъка !
cbr
Лейтенант
***

Karma: +21/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 136


Профил
« Отговор #18 -: Юли 07, 2012, 13:19:12 »

пич аз не съм си купувал диаманти никога на 15 съм харча си парите за друго обаче за 1 седмица във един 2х свят (българия 13) се развих със 23к нетни със 15к армия (ако видите военните точки ще видите че съм изгубил 12к) като е тежка не лека и имам 1500 военни точки без нито една загуба само вчера точно докато писах се гонехме с 1 би ме 1 път в столицата 2 в провки но армия не хвана така че може и без диаманти да се играе обаче аз искам да помагам и без диаманти
Оставили са те просто ,за това се развиваш,значи помислете малко ти не ползваш диаманти аз примерно ползвам ,само от десет часовия аз изскачам едни гърди напред ,ако пускам и проучванията с диаманти просто за десет дена ще си ми извън 5 обхвата ,тоси който те гонил или е слаб или не си е поставил за цел да те хване ,варианти винаги има ,а колкото до помощта на играчите 95 процента отговарят глупости ,даже последно тук имаше дълъг спор за  това кое е фактора за виждане състава на армията  когато те нападат изчетох хиляди глупости при положение че точно това е описано в как да играем ИО,само че на повечето е по лесно да не четат а да питат ,а там колко адекватни са  отговорите божа работа
Активен
-fiher-
Луцифер(Луци)
Лейтенант
***

Karma: +11/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 140



Профил
« Отговор #19 -: Юли 07, 2012, 13:44:43 »

вижда се 10 минути преди да пристигне в възможно и по бързо в зависимост от шпионажа и относно това което казваш 5 атаки имам 2 съм победил 1 не съм хванал а 2 са били в провинци армията ми не е хваната защото съм активен и добър играч и нема значение колко те ще вземат от 10часов аз взимам повече от каси в момента летя към каса която има 1.2м злато 1м дърво 200к желязо 500к камък и ще я обера за около 2 часа и после друга и друга а тия с 10 часов кога ще ме стигнат???
Активен

Животът - поредното нещо заради което само по себе си не си струва да живееш , но пък заради дребните неща в живота на всеки един като любов,пари или семейство просто не ти стиска да натиснеш спусъка !
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #20 -: Юли 07, 2012, 15:25:19 »


Щастие в колония 17 % [Въпрос]
01:43 11-05-12
0 Отговор

tsetkata:
Ако вдигнат бунт и ми се откаже достъпа до колонията, как да си отзова войската която е там и подкрепата от съюзници ще могат ли да си върнат
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
Precakaniq
Сержант
**

Karma: +6/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Профил
« Отговор #21 -: Юли 07, 2012, 16:31:56 »

хубава тема хора и като се върши много работа не може ли и аз да се включа изявявам желание но темата да се запишеш е затворена ай аз не искам диаманти за това аз не играя с диаманти по принцип развивам се без диаманти толкова бързо че в един сървар 2х със 23к нетни съм още на 44к население защото съм ги вдигнал за няма седмица без диаманти и не ми трябват за тази работа аз просто искам да го правя да убия времето докато чакам нещо ай се дават грешни отговори например че не можело да се мести население от една провинция в друга а то може като наемаш най евтината единица и я разпускаш на друго място но човекът който отговаряше не го беше казал и сигурно ако се замисля ще видя и още такива случай и просто искам да помогна да убия време а дали ще получа диамант или не то е голяма работа за мен и без тва не се дават кой знае колко диаманти обаче въпреки моето безкористно желание няма къде да дам заявка няма кой да ме одобри и просто е тва е то организация одобряват се такива дет го правят за диаманти а други безкористно дори не могат да се запишат а ако някой чете и иска заявка давам от сега fiher Свят България 13

Много си силен Smiley От къде толкова мощ в тебе.  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Ако беше толкова грамотен, колкото си "силен", щеше да си моят Кумир в играта  Undecided
И ако обичаш престани да се хвалиш колко си силен Smiley Стани маршал, спечели реалм или нещо "значимо" в тази игра ... качи една снимка У форума и тогава, ще ти се възхищаваме  *freak* ... може би!?
« Последна редакция: Юли 07, 2012, 16:38:23 от Precakaniq » Активен
-fiher-
Луцифер(Луци)
Лейтенант
***

Karma: +11/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 140



Профил
« Отговор #22 -: Юли 07, 2012, 16:41:49 »

като пуснат нов свят пиши ми да се регнем един до друг и да видим колко ще издържиш Smiley
Активен

Животът - поредното нещо заради което само по себе си не си струва да живееш , но пък заради дребните неща в живота на всеки един като любов,пари или семейство просто не ти стиска да натиснеш спусъка !
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #23 -: Юли 08, 2012, 03:40:00 »

А ако сложат и бутон "докладвай малумни въпроси" ще е още по-добре Wink

Ти да не си втория акаунт на доктора или ...
Някой ще отговори ли на един от въпросите ми, макар и фатално късно ?
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
cbr
Лейтенант
***

Karma: +21/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 136


Профил
« Отговор #24 -: Юли 08, 2012, 09:44:14 »

вижда се 10 минути преди да пристигне в възможно и по бързо в зависимост от шпионажа и относно това което казваш 5 атаки имам 2 съм победил 1 не съм хванал а 2 са били в провинци армията ми не е хваната защото съм активен и добър играч и нема значение колко те ще вземат от 10часов аз взимам повече от каси в момента летя към каса която има 1.2м злато 1м дърво 200к желязо 500к камък и ще я обера за около 2 часа и после друга и друга а тия с 10 часов кога ще ме стигнат???
А ,тези с диамантите няма да бият каси..............
Активен
arjenti1
Редник
*

Karma: +2/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #25 -: Юли 08, 2012, 10:58:44 »

фихерчо,ти си се научил да играеш ли вече бре Grin
Активен
gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #26 -: Юли 08, 2012, 11:04:45 »

Ти да не си втория акаунт на доктора или ...
Някой ще отговори ли на един от въпросите ми, макар и фатално късно ?

Аз съм другото АЗ на доктора   *freak*
Активен
-fiher-
Луцифер(Луци)
Лейтенант
***

Karma: +11/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 140



Профил
« Отговор #27 -: Юли 08, 2012, 12:55:42 »

фихерчо,ти си се научил да играеш ли вече бре Grin

в блиц света веднъж те натупах ама май бързо забравяш арженти
Активен

Животът - поредното нещо заради което само по себе си не си струва да живееш , но пък заради дребните неща в живота на всеки един като любов,пари или семейство просто не ти стиска да натиснеш спусъка !
-fiher-
Луцифер(Луци)
Лейтенант
***

Karma: +11/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 140



Профил
« Отговор #28 -: Юли 08, 2012, 12:57:32 »

А ,тези с диамантите няма да бият каси..............


ми няма да бият щото касата ми костваше половината армия трябваше да загубя битка по морал да се върна на втора атака и чак тогава да го бия за да му взема огромния рес а тия фермери кога ще го сторят?
Активен

Животът - поредното нещо заради което само по себе си не си струва да живееш , но пък заради дребните неща в живота на всеки един като любов,пари или семейство просто не ти стиска да натиснеш спусъка !
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #29 -: Юли 08, 2012, 13:19:45 »

Темата на човека бе оспамена прекрасно добре. Част от нещата са за Общи приказки, иначе наистина няма да получи отговор на въпросите си.
Активен

Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!