Imperia Online България  
Април 27, 2024, 22:40:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Попитай играч"....  (Прочетена 7603 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« -: Юли 03, 2012, 08:34:49 »

Имам предложение към тази опция в ииграта  .... то е следното :
- Нека екипа преглежда въпросите там веднъж седмично и акоможе да отговаря на тези въпроси на които играчите не са могли да отговорят там..... иначе сега стоят отворени въпроси от началото на миналия месец  ....явно е ,че щом не е отговорено една седмица на даден въпрос ,явно играчите нямат решение за него.
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #1 -: Юли 03, 2012, 09:57:03 »

Много по-добре би било играчите, които отговарят на въпросите, да попитат екипа, ако не могат да отговорят на някой въпрос и след това да отговорят, за да може отговорът да им се отчете в системата.
Екипът не получава диаманти за отговорени въпроси, но пък играчите, на които сме дали тези права, имат интерес да отговорят на колко е възможно повече въпроси.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #2 -: Юли 03, 2012, 10:20:27 »

и това е вариянт ,но не винаги може да се направи ....още повече ,че в повечето случаи когато тръгне да се отговаря е след работно време ,когато връзката с екипа е невъзможна
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #3 -: Юли 03, 2012, 10:48:20 »

и това е вариянт ,но не винаги може да се направи ....още повече ,че в повечето случаи когато тръгне да се отговаря е след работно време ,когато връзката с екипа е невъзможна
Е, въпросът нали си стои отворен?
Дори и Екипът да го няма на линия, на следващия ден ще се отзове и ще се отговори на въпроса.
Нужна е просто инициатива, това е.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #4 -: Юли 03, 2012, 16:21:46 »

Преди хората поемаха инициативата за какво ли не. Без да искат диаманти насреща. Жалко, че нещата се промениха.
Активен

Precakaniq
Сержант
**

Karma: +6/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Профил
« Отговор #5 -: Юли 03, 2012, 16:56:43 »

Лично аз не одобрявам даването на диаманти на играчите, които отговарят на така наречените въпроси. Всеки играч / който играе редовно тази игра от поне 1 година / би успял да отговори на тези толкова простички въпроси. Няма смисъл да се наливат на определени играчи, които отговарят на 4-5 въпроса дневно по 1000 диаманта.
Това все пак е лично мое мнение  Smiley

p.s. Към екипа едно въпросче. Защо не пуснете една анкета дали играчите / потребителите ви /, одобряват даването на диаманти за отговаряне на въпроси.
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #6 -: Юли 03, 2012, 17:15:19 »

За 5 , 10 , 50 или 100 отговора не се дават 1000 диаманта. Има си начин , по който се смятат кой колко да получи и повярвай ми , никой не взима 1000 на месец.

П.П. Дори и да има такъв , то значи си ги е заслужил.
« Последна редакция: Юли 03, 2012, 17:17:44 от house83 » Активен

Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #7 -: Юли 03, 2012, 17:16:21 »

Лично аз не одобрявам даването на диаманти на играчите, които отговарят на така наречените въпроси. Всеки играч / който играе редовно тази игра от поне 1 година / би успял да отговори на тези толкова простички въпроси. Няма смисъл да се наливат на определени играчи, които отговарят на 4-5 въпроса дневно по 1000 диаманта.
Това все пак е лично мое мнение  Smiley

p.s. Към екипа едно въпросче. Защо не пуснете една анкета дали играчите / потребителите ви /, одобряват даването на диаманти за отговаряне на въпроси.
Моля, недейте да разпространявате грешна информация.
Хората, които отговарят на въпроси, са изключително съвестни и вършат много добра работа.
Само един от тях е отговорил на повече от 400 въпроса миналия месец.
По-миналият месец цифрите са още по-големи.

Не мога да разбера защо има хора, които не одобряват желанието на играчи да отделят от личното си време, за да помагат на другите?
Вие не го ли правите?
Диамантите, които им даваме, са най-малкото нещо, което можем да направим за помощта, която те ни дават.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
Precakaniq
Сержант
**

Karma: +6/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Профил
« Отговор #8 -: Юли 03, 2012, 20:05:34 »

Моля, недейте да разпространявате грешна информация.
Хората, които отговарят на въпроси, са изключително съвестни и вършат много добра работа.
Само един от тях е отговорил на повече от 400 въпроса миналия месец.
По-миналият месец цифрите са още по-големи.

Не мога да разбера защо има хора, които не одобряват желанието на играчи да отделят от личното си време, за да помагат на другите?
Вие не го ли правите?
Диамантите, които им даваме, са най-малкото нещо, което можем да направим за помощта, която те ни дават.

Ния също го правим, помагаме на играчите в съюза в който играем или на тези които познаваме от другите съюзи, но не взимаме диаманти за тази "услуга". Също така щом един е свършил "много" работа като  отговорил на 400 въпроса за 1 месец, а миналия даже на повече, защо не назначите още някои хора, които искат да помагат Smiley
Така и другите хора, които искат да помагат да "припечелват" по малко. Аз преди около 3 седмици писах до съпорта, че искам се включа - отговора бе "за сега няма свободни места". а сега се разбира че вършат много работа.

п.п. Въобще не злобея, ако някой си мисли, че го правя.
Активен
.vess.
Лейтенант
***

Karma: +29/-96
Неактивен Неактивен

Публикации: 200



Профил
« Отговор #9 -: Юли 03, 2012, 20:46:50 »

а какво  стана с опцията за диалог?
в смисъл по рано можеше да се отговаря на отг на въпроса...
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #10 -: Юли 03, 2012, 21:42:16 »

Ния също го правим, помагаме на играчите в съюза в който играем или на тези които познаваме от другите съюзи, но не взимаме диаманти за тази "услуга". Също така щом един е свършил "много" работа като  отговорил на 400 въпроса за 1 месец, а миналия даже на повече, защо не назначите още някои хора, които искат да помагат Smiley
Така и другите хора, които искат да помагат да "припечелват" по малко. Аз преди около 3 седмици писах до съпорта, че искам се включа - отговора бе "за сега няма свободни места". а сега се разбира че вършат много работа.

п.п. Въобще не злобея, ако някой си мисли, че го правя.

Имаше отворена тема за кандидатури , в която имаше много желаещи и екипа определи кои да назначи. Смятам , че за сега се справят повече от добре, след като не оставят въпроси без отговор.

а какво  стана с опцията за диалог?
в смисъл по рано можеше да се отговаря на отг на въпроса...

Отговарящият преценява дали да Ви разреши да продължите диалога или темата е изчерпана.
Активен

.vess.
Лейтенант
***

Karma: +29/-96
Неактивен Неактивен

Публикации: 200



Профил
« Отговор #11 -: Юли 03, 2012, 23:04:46 »

Смятам , че за сега се справят повече от добре, след като не оставят въпроси без отговор.
Не съм получила отговор на:
Какъв е размера на картата и един координат на колко имп мили е равен?
Активен
-fiher-
Луцифер(Луци)
Лейтенант
***

Karma: +11/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 140



Профил
« Отговор #12 -: Юли 07, 2012, 01:23:32 »

Моля, недейте да разпространявате грешна информация.
Хората, които отговарят на въпроси, са изключително съвестни и вършат много добра работа.
Само един от тях е отговорил на повече от 400 въпроса миналия месец.
По-миналият месец цифрите са още по-големи.

Не мога да разбера защо има хора, които не одобряват желанието на играчи да отделят от личното си време, за да помагат на другите?
Вие не го ли правите?
Диамантите, които им даваме, са най-малкото нещо, което можем да направим за помощта, която те ни дават.

хубава тема хора и като се върши много работа не може ли и аз да се включа изявявам желание но темата да се запишеш е затворена ай аз не искам диаманти за това аз не играя с диаманти по принцип развивам се без диаманти толкова бързо че в един сървар 2х със 23к нетни съм още на 44к население защото съм ги вдигнал за няма седмица без диаманти и не ми трябват за тази работа аз просто искам да го правя да убия времето докато чакам нещо ай се дават грешни отговори например че не можело да се мести население от една провинция в друга а то може като наемаш най евтината единица и я разпускаш на друго място но човекът който отговаряше не го беше казал и сигурно ако се замисля ще видя и още такива случай и просто искам да помогна да убия време а дали ще получа диамант или не то е голяма работа за мен и без тва не се дават кой знае колко диаманти обаче въпреки моето безкористно желание няма къде да дам заявка няма кой да ме одобри и просто е тва е то организация одобряват се такива дет го правят за диаманти а други безкористно дори не могат да се запишат а ако някой чете и иска заявка давам от сега fiher Свят България 13
Активен

Животът - поредното нещо заради което само по себе си не си струва да живееш , но пък заради дребните неща в живота на всеки един като любов,пари или семейство просто не ти стиска да натиснеш спусъка !
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #13 -: Юли 07, 2012, 02:47:36 »

Моя въпрос стои отворен

Цитат
Щастие в колония 17 % [Въпрос]
01:43 11-05-12
0 Отговор
Покажи подробности


И общо взето, може да сложите един бутон докладвай неадекватен отговор, че много ги има
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
-fiher-
Луцифер(Луци)
Лейтенант
***

Karma: +11/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 140



Профил
« Отговор #14 -: Юли 07, 2012, 03:27:38 »

Моя въпрос стои отворен
 

И общо взето, може да сложите един бутон докладвай неадекватен отговор, че много ги има

какъв е въпроса?
Активен

Животът - поредното нещо заради което само по себе си не си струва да живееш , но пък заради дребните неща в живота на всеки един като любов,пари или семейство просто не ти стиска да натиснеш спусъка !
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!