Imperia Online България  
Април 23, 2024, 21:50:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: класации ера 2  (Прочетена 18780 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
barona111
Лейтенант
***

Karma: +57/-111
Неактивен Неактивен

Публикации: 196



Профил
« Отговор #60 -: Декември 04, 2012, 19:47:17 »

влизаи в некои съюз събирам пари и ви пускам воина,да ти напукам канчето и да разпускаш и да се отказваш за пореден път.а има и нещо друго което ти,..........,не можеш да разбереш,това е моя съюз.и ако искам мога да пусна воина на когото и да е и да им ходя с по 400 воиника докато остана без нито един воиник.и ти си НИКОИ да ми казваш кое,как  и защо.а това че си негоден и си напускаш съюзите никои няма вина,освен спуканата топка дето ти е на раменете.злобеѝ,насираи се ,това е.спирам да се занимавам с тебе че си глъм на пеперуда.от тук натам само с армия ще ти се връзвам на глупостите/.ама набии повече диаманти дано ти се дигне самочувствието и посмееш да ми доидш пак,да те върна пак насран и да напускаш и тоя съюз
    Аз съюз си имам (както разбра след като се насра на засичането), медал си имам (златен при това), война ви взех (сам знаеш кой имаше най много атаки от Варвари по време на войната и най-много военни ви е взел Grin), но да погледнем теб - Орева света - даже на Кебапчето си плакал "ама защо ни бутате колонии  Cry "  - умрях от смях като ти четох писанията .Загуби 3 войни и то от Кингдъм едната  *hahaha* Загуби си най-силните играчи и останахте само пародии - 4ukii, на който като му погледна статистиката ме напушва смях, lefer - не може да сметне една крепостна обсада - 2 пъти влиза на късмет при карамела на по 30 морал, един път се разби, няма грам доблест, ясно с колко развностойни противници се бие, кзп - иска да се бие, направил е някакви копия, но не знае как да го направи, подлага стрели  срещу конете на Борото и не на последно място най-голямата карикатура - ТИ, Панайоте - разбил се в нинджата, но тебе няма как да те опиша с едно изречение, но това не означава че си сложен характер Grin  Напротив, пернишки бек с  основно образование, простоват, наказан от живота, наказан и в играта...  не искам да продължавам повече, че ми писна да ти доказвам колко си зле. Продължавай да си вдигаш контрата и да се криеш зад виоските си съюзни проувания, но това няма да е вечно Grin НИКОГА НИЩО  не си печелил - ни класация, ни ера, единствената ти гордост е посредственото ти представяне миналата ера, когато накрая молеше наляво и надясно да се се разбият в теб абе смешен играч, даже и в писанията си във форума не може да излезе и застане зад името, ами се крие зад други имена...  
« Последна редакция: Декември 04, 2012, 22:10:03 от barona111 » Активен
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #61 -: Декември 17, 2012, 00:06:11 »

хахаха нинджи дето се заканваха сега са с варвари  Grin. Много интересна ера  *hahaha*
Активен
Hukolau
Лейтенант
***

Karma: +3/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 115

malko minusi slagate


Профил
« Отговор #62 -: Декември 18, 2012, 08:29:15 »

хахаха нинджи дето се заканваха сега са с варвари  Grin. Много интересна ера  *hahaha*

подлизурковци навсякъде.но пък най лесно е да се мушнеш някъде,където няма да те бият.и да се правиш на отворен на останалите
Активен
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #63 -: Декември 18, 2012, 19:26:09 »

Тоя забравен от бога свят още го мъчите чудя ви се защо.  Wink
Активен
Hukolau
Лейтенант
***

Karma: +3/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 115

malko minusi slagate


Профил
« Отговор #64 -: Декември 18, 2012, 20:19:38 »

Тоя забравен от бога свят още го мъчите чудя ви се защо.  Wink


много си е добър даже митак.наи ми е кеф,като се разбие баронесата я в мене ,я в някои от съюза  *freak*
Активен
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #65 -: Декември 18, 2012, 21:27:13 »

хахах бавен е това е гадното.  [:-}
Активен
barona111
Лейтенант
***

Karma: +57/-111
Неактивен Неактивен

Публикации: 196



Профил
« Отговор #66 -: Декември 24, 2012, 02:27:36 »

а на мен най ми кеф да гледам "великите" евил как мишкуват и не смеят да нападнат Grin Но повече от всичко ми харесва да ги гледам как падат война след война... a от време на време жънат велики победи срещу...АРГОНАФТИ  *hahaha*  и то с огромния резултат от 1000 военни ...  Но Таналаки ви скъсаха гъза с резултат 42к военни, Варвари с 32к само...  Но изглежда на целия им съюз гордостта е да се разбие барона в някой от тях Grin жалкарчета - да се съревновават с акаунт без никакви съюзни проучвания, аз съм загубил повече шпиони при вас отколкото вие сте ми опожарили селяни, ама това е вашето.. страх лозе пази.   [:-}
Активен
Hukolau
Лейтенант
***

Karma: +3/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 115

malko minusi slagate


Профил
« Отговор #67 -: Декември 24, 2012, 18:04:14 »

мишенце,никои не ти е виновен че нямаш проучвания.аз ли съм виновен че се отказваш и напускаш съюза си след всеки бои които ядеш.нали си великан,златен медалист и аристократ,бии се с тия дет си имаш.а ти в воина не си ме бил така че изобщо не се обаждаи,влез в някои съюз и да те вида как се насираш за пореден път,а шпионите които си загубил са си лично твоя работа,явно не наливаш диаманти като миналата ера,започваѝ wassup,че иначе си головодѝовец,мрънкач и негодник без тях
« Последна редакция: Декември 24, 2012, 18:43:26 от Hukolau » Активен
Hukolau
Лейтенант
***

Karma: +3/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 115

malko minusi slagate


Профил
« Отговор #68 -: Декември 24, 2012, 18:44:44 »

или си вкараѝ някои в твоя,не смешен съюз,че така и воина не може да ви се обяви
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #69 -: Декември 24, 2012, 18:59:35 »

Поради грубия тон в темата прибягвам до  *locker*.
Активен

Страници: 1 ... 3 4 [5]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!