Imperia Online България  
Март 28, 2024, 15:09:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: статистика малко в снимки  (Прочетена 13477 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
arjenti1
Редник
*

Karma: +2/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #30 -: Юли 09, 2012, 21:05:09 »

балонче,защити си медала като си толкова добър,оп балонче ли написах,може да съм се объркал,ама друг път wassup wassup
Активен
barona111
Лейтенант
***

Karma: +57/-111
Неактивен Неактивен

Публикации: 196



Профил
« Отговор #31 -: Юли 10, 2012, 02:28:03 »

мноооо си т–– Сашееее, от кого да го защитя, от тебе ли?  Ти си на 0 точки.  И като го защитя, друг Саше като тебе ще ми каже "ама като сте такАв велик сАиУз  (не знам дали мога да бъда толкова неграмотен) защитете си титлата пак" ...  Защото такива като Сашето с основно образование, голяма уста и дневна надница от строежа - бол в България.  Според мене ако се въведе тест за интелигентност, за да имаш профил във форума, много проблеми ще бъдат решени. По-малко неграмотни коментари, по-малко злоба и негативизъм, доста по-малко работа за администраторите.
Активен
arjenti1
Редник
*

Karma: +2/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #32 -: Юли 10, 2012, 07:07:04 »

е,няма да липсваш на никои,ако го въведът,а кои как си изкарва хляба не си ти човека които ще кажжеш,че ако ги няма ще живееш при мъжа си армин,на какао *crazy* *crazy*
« Последна редакция: Юли 10, 2012, 19:25:45 от arjenti1 » Активен
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #33 -: Юли 10, 2012, 07:31:13 »

Хахахах Инжинер Баронов нещо пише  Grin Тикво зелена тук говорм за чест но ти я нямаш. Скрий се в миша дупка и си стой там.
Активен
barona111
Лейтенант
***

Karma: +57/-111
Неактивен Неактивен

Публикации: 196



Профил
« Отговор #34 -: Юли 10, 2012, 13:36:35 »

е,няма да липсваш на ники,ако го въведът,а кои как си изкарва хляба не си ти човека които ще кажжеш,че ако ги няма ще живееш при мъжа си армин,на какао *crazy* *crazy*
Мнооо си  ***, САШЕЕЕЕЕЕ, ама ужасно си ***.  Ама аз не ти казвам как да си изкарваш хляба, бе Саше. Бъди си зидар или кофражист, ама чух че много турци имало по тези строителни бригади, а те както знаем не прощават никому Grin:D:D.  Пази се Саше, ама май-вече е късно за теб.   
Активен
arjenti1
Редник
*

Karma: +2/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #35 -: Юли 10, 2012, 18:35:06 »

тука маи и нотки на расизъм се усещат маи в твоите изказвания.велики бароне ,ваше балончество,спри да пишеш вече и да се излагаш.кои какъв е тебе не те засяга.нещо да съм казал за мъжа ти армин.че си простичко момиче вече разбрахме,маи направих грешка някаде,чек да провера-няма грешка.а,да те питам ,това какво били правели турците от собствен опит предполагам го казваш,че иначе аристократ от твоя ранг откъде да го знае.сигур додет са ти правили имението на какао или на бахамите си се възползвал,а, хитрушо тииии....палава ще доидеш маи Shocked
Активен
arjenti1
Редник
*

Karma: +2/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #36 -: Юли 10, 2012, 19:30:33 »

и едно уточнение ако е уместно,че почнах да се възгордявам.немам основно бре,я у наше село само до първо отделение одих.после тате ме изкара с бароните,ох,грешка,с кравите.аиде стига балоне,ше се пръснеш от яд вече.оди почиваи че това среднощно влизане в форума ще те скара с мъжа ти и после аз виновен Shocked
Активен
Zinovi
Сержант
**

Karma: +20/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 65


Профил
« Отговор #37 -: Юли 10, 2012, 22:05:37 »

kak nikoi ot vas ne kaza edna gradivna prikazka , samo gluposti , takava vi beshe i igrata
Активен

k_politov
Редник
*

Karma: +7/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 44


Профил
« Отговор #38 -: Юли 10, 2012, 22:12:05 »

Няма градивни щото се осрахте накрая Grin Grin Grin
Активен
arjenti1
Редник
*

Karma: +2/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #39 -: Юли 10, 2012, 22:26:56 »

зинови,играта ми винаги  е била каквато съм искал. така че недеи и ти почва с глупости,такава ни била играта,онакава.това можем това играем.играем без пари или с мин такива.това че балончето разпалва страстите на мъжете е друг въпрос *hahaha*
Активен
Zinovi
Сержант
**

Karma: +20/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 65


Профил
« Отговор #40 -: Юли 11, 2012, 13:37:14 »

зинови,играта ми винаги  е била каквато съм искал. така че недеи и ти почва с глупости,такава ни била играта,онакава.това можем това играем.играем без пари или с мин такива.това че балончето разпалва страстите на мъжете е друг въпрос *hahaha*

Така и не разбрах ти що пишеш въобще ... Аз обясних на кубрати и имах ясни условия при които щях да им оставя замък, Гого и Самуил ми казаха, че съм бил прав за себе си, но не се навиха така, че не разбирам какъв е тоя спам и за какви осирания ми говорите (хора от други съюзи, които пък почти нищо не са направили)
Активен

dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #41 -: Юли 11, 2012, 17:07:19 »

Ох боже пак се почна всичко сами направихте без никаква помощ. Направете го и тая ера пак.Нещо не се получава гледам
Активен
barona111
Лейтенант
***

Karma: +57/-111
Неактивен Неактивен

Публикации: 196



Профил
« Отговор #42 -: Юли 11, 2012, 17:34:31 »

аз спирам да пиша, за да се види кой е по-интелигентния и умен. Съжалявам само че му паднах до нивото на това злобно човече  Cool
Активен
arjenti1
Редник
*

Karma: +2/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #43 -: Юли 11, 2012, 18:17:10 »

Арженти съюзната ти класация е снимана доста отдавна .. не знам нарочно ли е?  Варвари завършиха с 5 150 000 военни съюзни точки.  Мисля че това е рекорд за свят с нормална скорост....  
цялата работа ти я почна,мис балон,с недоизмисления си въпрос,така че не си паднал на никои до нивото.просто ти си си на това ниво,а аз обичам да се ебавам с балъци дето се връзват на наи малкото.и време беше да спреш да пишеш,достатъчно се изложи вече.особено пък за властелин и аристократ,нас простолюдието кучета ни яли
« Последна редакция: Юли 11, 2012, 18:19:22 от arjenti1 » Активен
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!