Imperia Online България  
Юни 16, 2024, 04:53:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: МНОГО ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ!  (Прочетена 4620 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« -: Юни 26, 2012, 21:25:34 »

Извинявам се че отварям нова тема в форума ако имам правописни грешки моля да ме извините с кириллизатора е така....
 явно има проблем които трябва да се реши по някакъв начин...
днес нямах възможност да отговоря на смс които получих от Отон които не ме задоволява именно че неможе да ми се върне армията и следващия ден няма да мога да отговарям на лични съобщения ще съм в движение а от тела не става....за това именно отварям тая тема
но тоя проблем с изчезване на армии и клонирания е от много време и не се решява ...

незнам какъв запис трябва да има но  пуснах атака към тигер на пожар запалих го http://www9a.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/95/2012_6_25/95012697_95012988_3668920
 и на връщане ер ху ме засече  дадох бутон премести но на кончето за местене имаше 0 армии се местят а в доклада няма армия която е ударена. тогава къде е според вас армията като я има на доклада на тигер и вече я няма....как неможете да помогнете? армията ми е изчезнала ,не съм разпускал армия може да видите по населението ми дори не съм губил нетни от седмица не съм падат под 280к и не съм минавал 290к нетни...за какво сам влагал толкова месеци в тоя акаунт пари и време и нерви ?за какво да играя от тук на сетне без армия ?няма никаква логика да не ми върнете армията аз не съм магосник само машините ми останаха... в няколко такива случая ми е изчезвала армия и са ми я връщали а сега неможе?!

....ето извадка от чата
[6/25/2012 20:16:55 ] ˙·ххххх: Атакуващи армии
От  До  Цел на атаката  Бройка  Оставащо време
Провинция 18 Тигер - (9) Опожаряване 223312
0:12:04




 

Атакуващи противникови армии
До  От  Бройка  Цел на атаката  Оставащо време
Провинция 18 ер-ху - (13) 535404 Разграбване
0:12:04

Това е от единия сървър ,и за да не рискувам се наложи да потърся друг сървър в които има разлика секунда (тоя проблем с времето в сървърите и той си седи не решен)
следваща извадка от другия сървър
[25.06.2012 20:25:55] ˙ххххх: лелелелел
[25.06.2012 20:26:13] ˙·ххххх:
Атакуващи армии
От  До  Цел на атаката  Бройка  Оставащо време
Провинция 18 Тигер - (9) Опожаряване 223312
0:02:44




 

Атакуващи противникови армии
До  От  Бройка  Цел на атаката  Оставащо време
Провинция 18 ер-ху - (13) 535404 Разграбване
0:02:45
[25.06.2012 20:29:29] ˙ххххх˙: http://www9a.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/95/2012_6_25/95008828_95012697_3669274
[25.06.2012 20:29:31] ˙·ххххх: (party)
[25.06.2012 20:29:50] ˙·ххххх: (whew)
[25.06.2012 20:33:41] ˙·ххххх: изчезна армията
[25.06.2012 20:33:46] ˙·ххххх: ебаси филма
[25.06.2012 20:41:46] ˙·ххххх: че иписмото изтрих да се еба в тиквата
[25.06.2012 20:41:48] ˙ххххх: лелеле

Моля не ми трийте темата ,аз нямам вина че в играта има бъгове и въпреки ограниченото ми време играя играта която ми харесва но с такива действия сте на път да загубите един сериозен играч(няма да казвам клиен щото играта е безплатна уж )


ще изчакам решението ви в мод ,дано намерите разрешение на проблема че да го спра имам много работа да вършя в тая ера но без армията ми не става

Dein Account ist im Urlaubsmodus.
 Du kannst ihn nicht beenden vor
2012-06-28 21:34:41
« Последна редакция: Юни 26, 2012, 21:43:58 от _P0BeDiTeL_ » Активен

Thunder111
Лейтенант
***

Karma: +12/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


thundery


Профил
« Отговор #1 -: Юни 26, 2012, 22:09:51 »

днеска и на наш играч изчезна част от армията при засичане на противника и така загуби битката момчето толко се ядоса че направо модира, става въпрос за свят13 ника е beliata744 найстина трябва да се проверят такива неща и да се вазтановят армийте на хората
Активен

Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #2 -: Юни 26, 2012, 22:26:42 »

Добър вечер. Въпреки, че не е нужно да повтарям _P0BeDiTeL_  бих казал следното: Какво е нужно на екипа за да поправи и върне на играча загубената армия в следствие на проблем, който не е нещо ново. Смятам , че е много просто.Вижда се класирането от предишния ден, вижда се сега. Ако армията е освобоедна ще има сериозна разлика в нетните точки на играча, ако е изчезнала както той твърди,то няма да има такава разлика и не е нужно да се води каквото и да е разследване. Армията е в размер на 233к което е една сериозна нетна цифра,независимо какви са военните единици.

класиране от 25.06.2012


моментно класиране от 26.06.2012


Както казах дори не е нужно каквото и да е разследване за да се види, че армията на играча се е изпарила.
Аз нямам личен интерес от случилото се, но на мен също ми се е случвало да ми изчезва армия и знам колко е неприятно ,особено като знаем колко време ,нерви и не на последно място пари влагаме.Точно по тази причина взимам отношение за случилото се и заставам твърдо зад потърпевшия.
 Редно е да му се възстановят загубите за да покажете, че можете да поемате отговорност за създадеите неудобства от продукта който се предлага. Smiley
Активен

Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #3 -: Юни 26, 2012, 23:10:47 »

Досега екипа винаги е вземал адекватни решения ....както казаха и предните хора по темата няма никакъв проблем да се разбере че играча е жертва на поредния бъг в играта ,който стои от години .....и няма никаква причина да не му се върне изчезналата армия .......още повече ,че има и доклад от последната битка и състава на армията е известен до точност  ..... надявам се най -накрая да се вземе решение за процедура при такива случаи и да се следва от екипа във всички случаи ,а не избирателно .....другото е непрофесионализъм .......ама няма какво повече да говоря  ...
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #4 -: Юни 27, 2012, 09:49:54 »

Като изкарате акаунтите си от мод, пишете ми отново, за да ги проверим по-обстойно.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #5 -: Юни 27, 2012, 11:22:19 »

Когато успееш да преместиш армия в една секунда с пристигаща атака, то тя се клонира - едната се бие, а другата тръгва да се мести. При този сценарий армия НЕ МОЖЕ да изчезне. Изчезването е само когато местеща се армия(към атакуваната провинция) и атака кацнат в една секунда. Или нещо от историята ти липсва, или се опитваш да ни подхлъзнеш да ти дадем армия. Някои хора са си губили акаунтите заради опити за измама с изчезващи армии!
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #6 -: Юни 27, 2012, 11:42:16 »

Точно при този сценарии АРМИЯТА ИЗЧЕЗНА и измама в историята няма, всичко е подплатено с факти - отворете докладите и вижте доклада на силвър към тигър на пожар там я има армията в точна наличност има час на битката може да пресметнете от часа на битката колко време е нужно за връщане, което напълно съвпада с удара на ер-ху. Всичко е проста калкулация и не виждам причина изобщо да се споменава думата измама. Къде е армията: версиите са две изчезва заради дефект във ВАШАТА игра или се разпуска, което е алогично защото нетните не са мръднали.

В 18:27:01  silver_boy атакува Tiger на пожар, армията му се прибира в 21.28.50 часа. /сметнете го по картография и разстояние/  *pardon*
В 21:28:50  er-hu атакува silver_boy, двете армии се движат успоредно и едната изчезва - има го черно на бяло че армия в доклада няма, няма я в империята нетните не са мръднали, къде е ? *stop*
« Последна редакция: Юни 27, 2012, 11:51:18 от viki4 » Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
i1978
Гост
« Отговор #7 -: Юни 27, 2012, 12:26:14 »

Къне ще я върнат. Споко. Що си моднал бре?
Без армия е много яко да се играе. Grin Grin Grin Grin
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #8 -: Юни 27, 2012, 13:03:19 »

Mисля ,че Викич е описала много точно ситуацията  .... и всичко това е възможно да се види и провери от екипа  .... ако има опит за измама ,човека ще си получи наказанието ,но е очевидно ,че такъв липсва  .... и Круме ....не винаги при такава ситуация армията се клонира ...имаше и доста изчезнали армий през годините които връщахте на хората и то по спомени ...сега даже се даде доклада от предходната битка с точния състав на армията .
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #9 -: Юни 27, 2012, 16:33:15 »

Точно при този сценарии АРМИЯТА ИЗЧЕЗНА и измама в историята няма, всичко е подплатено с факти - отворете докладите и вижте доклада на силвър към тигър на пожар там я има армията в точна наличност има час на битката може да пресметнете от часа на битката колко време е нужно за връщане, което напълно съвпада с удара на ер-ху. Всичко е проста калкулация и не виждам причина изобщо да се споменава думата измама. Къде е армията: версиите са две изчезва заради дефект във ВАШАТА игра или се разпуска, което е алогично защото нетните не са мръднали.

В 18:27:01  silver_boy атакува Tiger на пожар, армията му се прибира в 21.28.50 часа. /сметнете го по картография и разстояние/  *pardon*
В 21:28:50  er-hu атакува silver_boy, двете армии се движат успоредно и едната изчезва - има го черно на бяло че армия в доклада няма, няма я в империята нетните не са мръднали, къде е ? *stop*

Прочете ли изобщо какво написах аз? Описала си случая, в който действително изчезва, а според оплакващия се, той я е местил.. Кой прав, кой крив? Това с точките не е никакво доказателство. Точки, засичани веднъж на 24 часа, така пък може да се манипулират.. един Господ знае дали не е имал ресурсите да навакса моментално.

Mисля ,че Викич е описала много точно ситуацията  .... и всичко това е възможно да се види и провери от екипа  .... ако има опит за измама ,човека ще си получи наказанието ,но е очевидно ,че такъв липсва  .... и Круме ....не винаги при такава ситуация армията се клонира ...имаше и доста изчезнали армий през годините които връщахте на хората и то по спомени ...сега даже се даде доклада от предходната битка с точния състав на армията .

При местене в една секунда с битката абсолютно винаги се е клонирала, при пристигане в една секунда абсолютно винаги е изчезвала. Няма други случаи.

И защо изобщо 3ти лица идват да се занимават с чужди бакии?
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #10 -: Юни 27, 2012, 17:14:58 »



И защо изобщо 3ти лица идват да се занимават с чужди бакии?
Защото човека е на работа и почти никога няма възможност да ви пише и обясни какво е станало ,когато вие сте на линия .... /защото няма денонощен съпорт на играта/ ...
Прочете ли изобщо какво написах аз? Описала си случая, в който действително изчезва, а според оплакващия се, той я е местил.. Кой прав, кой крив? Това с точките не е никакво доказателство. Точки, засичани веднъж на 24 часа, така пък може да се манипулират.. един Господ знае дали не е имал ресурсите да навакса моментално.

При местене в една секунда с битката абсолютно винаги се е клонирала, при пристигане в една секунда абсолютно винаги е изчезвала. Няма други случаи.

И защо изобщо 3ти лица идват да се занимават с чужди бакии?
А обясни каква е логиката да се оплаква ,ако армията му се е клонирала и станала двойно по голяма  ..... още повече ,че когато армията се клонира едната част се мести а другата се бие с армията на противника ..... тука това нещо липсва  .Кажи каква е логиката да му се клонира армията и той да я разпусне и след това да навакса точките и да се оплаква ,че армията му е изчезнала  .... не се вкарвай в подобни филми ,няма такъв екземпляр на земята .... и последно Кънчо казва ,че се опитал да премести армията ,а не че я е местил ....незнам дали си пробал да опиташ подобно нещо в такава ситуация...
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #11 -: Юни 27, 2012, 17:16:22 »

 Това с точките не е никакво доказателство. Точки, засичани веднъж на 24 часа, така пък може да се манипулират.. един Господ знае дали не е имал ресурсите да навакса моментално.




За измама дума не може да става от къде налични ресурси да компенсират нетните на 223312 войника на които състава е следния :
леки копия -28456
фаланги -     38096
ел.стрелец -24135
гвардеец-82859
паладини-47258
мечоносец-1591
стрелец-186
тей.мечоносец -731
тая армия на око като гледам е между 85000 и 100000 нетни точки...не ми е ясно какво трябва да се пусне да се наваксат точките??? казармите в момента са празни няма войници ....от момента на изчезване сам пуснал три проучвания военни на стойност около 3м злато общо които са сам произвел и сам мобилизирал 5-6000 войника да направя една две битки за парлама да не усетят че ми я няма армията

а и предния ден преди изчезване на армията ми запалиха 6-7 провинции които не горяха и в момента на изчезване горях целия ...това е населението ми в момента :
8  230023 Равнинен  Слухтене Внедряване Атакуване
4  196933 Равнинно-горист  Слухтене Внедряване Атакуване
23  222211 Равнинен  Слухтене Внедряване Атакуване
3  205087 Равнинен  Слухтене Внедряване Атакуване
9  227796 Равнинен  Слухтене Внедряване Атакуване
18  179833 Планински  Слухтене Внедряване Атакуване
11  204646 Равнинен  Слухтене Внедряване Атакуване
19  168118 Планински  Слухтене Внедряване Атакуване
13  134114 Планинско-горист  Слухтене Внедряване Атакуване
17  77238 Планинско-горист  Слухтене Внедряване Атакуване

няма нито една пълна ферма къде са тия 223000 селянина
Активен

_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #12 -: Юни 27, 2012, 17:20:00 »

Като изкарате акаунтите си от мод, пишете ми отново, за да ги проверим по-обстойно.
в четвъртък вечер изтича мода ,в петък сутринта го спирам ...Вижте каквото е нужно...незнам дали ще мога да пиша през деня ,но мода го спирам в петък сутрин около 9 бг време
Активен

Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #13 -: Юни 28, 2012, 17:05:04 »

Добре, след като спреш мода ще разгледам съобщенията за върнала се армия.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!