Imperia Online България  
Април 19, 2024, 23:55:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Свят 1 Ера 19  (Прочетена 2407 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Miti7
Редник
*

Karma: +4/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 21


Профил
« -: Юни 08, 2012, 15:57:30 »

Привет на всички.Бих искал да споделия едно мое мнение по въпроса,как модераторите успяват по някакъв начин да задържат играчите в свят 1 и въобще в империята.Винаги,когато съм се разминава с по 2-3 сек. ,когато атакувам противник,съм се обвинявал себе си.Винаги съм търсил вината в мен,защото смятах че модераторите следят игрите и се намесват само когато възникнат проблеми или,когато се появят нечестни играчи.Дааа,ама не.Днес за пореден път се разминах с атака към GIALLUC.Е да,но този път беше различно.На 1000 % съм сигурен в сметките и понеже веднага ще се появи някой,който да почне да ме убеждава,как времената в империята и реалното се разминават или пък ,как трябва постоянно да обновявам за да уцеля точното време и какво ли още не.На всички тези ще кажа,че прекрасно знам какво да правя и го правя и въпреки това се получи пак разминаване.От няколко дни се опитвам чрез писамца до Крум да насоча вниманието на всички,че съюза XLEGION играят нечестно,но останах разочарован.Последно му пратих на Крум снимки на времената на влизане на всеки играч от съюза ,но какво от това!!!Отговора на Крум беше :Здравейте,това, че активността им съвпада не е доказателство за мултиакаунтинг, дори и да влизат 30 поредни дни по едно и също време.

Поздрави,
Крум, Екипът на ИО

Пращах му снимки от различни дни и различни часове да види ,очевадното,ноооо  Sad .Таааа,нека оставим това лирично отклонение и се върнем на днешния случай.Следях GIALLUC от привечер,вчера до тази сутрин и когато си изпрати цялата армия на битка заедно с обсадните,много се изкефих.Той е с 8 картография и времето му над 2000 растояние е точно регламентирано,а именно 3:26:40 ч. Аз ходя до него за ,забележете империята ми дава две времена (2:13:13 ч. и 2:13:12 ч. ) .Затова аз предпочетох по-дългото време за да не го ударя преди да се е прибрал.Неговата атака се проведе в 6:57:40,като е възмойно да е било и една сек. по рано,защото обновяването ми е 2 сек.Естествено му сложих по-късното време,пак за да не го изпреваря.Та какво стана до тук?Ако съм сгрешил ,то максимума е с 2 сек. и то в повече.Нали така?Е да,но не е така.......Слагам по-голямото време на неговия удар и какво се получава : 6:57:40 + 3:26:40 9времето когато трябва да се прибере и получаваме 10:24:20 ч.Нали така?За да стигна на време при него аз трябваше да трягна в 8:11:07 ч. Пак вземам по-голямото време за да не мина преди него.Та значи 8:11:07 +2:13:13 прави точно 10:24:20 ч. Аз ги поснах моите войничета в 8:11:08 ч. за да го ударя с 1 сек. разлика,ако все пак съм прав за малките времена.И,какво получаваме, 8:11:08 + 2:13:13 = 10:24:21 ч. Това значеше че или ще го ударя с една секунда след като се прибере или ще е с 3 сек. До тук бяхме с точната наука,МАТЕМАТИКА.Ето го действителното време ,което моята армия удари  10:24:18ч.А неговата армия се прибра в 10:24:21ч. От всичкото това аз си правя извода,че или тези италианци наливат много пари в играта и за това Крум неиска да ги пипа или пък самите модератори се представят за играчи в лицето на така наречените италианци за да дигат напрежението,родолюбието,патриотизма и какво ли не у нас за да продължаваме да играем.До тук добре,но поне когато някой наистина си е направил труда да не спи толкова нощи ,следил и смятал и в крайна сметка го уцелил,то поне го оставете да се израдва на труда си!!!!!!
Това беше от мен.Оставям на вас да прецените,прав ли съм или не!Ако някой от вас държи да публикувам всички снимки,които съм пратил на Крум,ще го направя!
Желая приятна игра на всички и дано аз да се окажа ,че несъм прав,защото ако не е така,то какъв е смисъла тогава да се играе,когато самите модератори нарушават правилата !!! bgflag
Активен
BloodyMerry
Редник
*

Karma: +3/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


В тъмнината е страхът,а когато си сам аз идвам....


Профил
« Отговор #1 -: Юни 20, 2012, 16:42:31 »

Мога да ти кажа само,че последните пъти когато завързах разговор с тези така наречени "Италианци",на въпроса от къде са чаках разумен отговор между 5 часа и 2 дни. В крайна сметка излизат с едно Милано и като питам за квартал или нещо от сорта,вече не получавам отговор. И аз като теб изпусках Randalthor на 3-4 пъти при положение че го следя а аз пътувам до него за 1:26мин приблизително. Абсолютно съм съгласен с теб и с мултиакаунтерството на дадените хора
Активен

Когато страхът завладее душите и сърцата ви,единственото хубаво нещо е Денят,но след него идва Мрак и там са всички ваши страхове, там съм  Аз и идвам за Вас....
Gutite
Лейтенант
***

Karma: +20/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Профил
« Отговор #2 -: Юли 14, 2012, 11:05:04 »

здравейте , RANDALTOR е един много добър играч , и съм респектиран от него Smiley , бяхме приятели в ерата ,когато сритах задниците на блатото  , и само мога да кажа, че това момче играе много точно, пращаше войските точно на секундата !!! Почти винаги целеше каквото му трябваше , наистина много добър играч !!! .Не знам точно в този случай какво е станало, може би си прав, не мога да кажа , но повярвай, той играе добре . Разбира се ако играе нечестно е редно да се накаже !!!
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!