Imperia Online България  
Април 25, 2024, 04:44:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Откраднати диаманти  (Прочетена 2874 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Urwing
Редник
*

Karma: +5/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 11



Профил
« -: Юни 16, 2012, 22:40:54 »

Здравейте! Преди малко някой ме изхвърли от профила, както и е влизано в профила на лидера ни. Никой външен, освен двамата с него, не си знаем паролите, а се познаваме... не е бил той. Откраднати са ми известно количество диаманти. Къде мога да подам оплакване, защото това вече е криминално престъпление - става дума за ПЛАТЕНИ такива! Искам да се провери IP-то, от което е влизано. В същото време, наскоро се оказа, че имаме общо IP с човек на картата, с който нямаме нищо общо... Моля някой от администраторите да се свърже с мен.
Активен
kama4o
Сержант
**

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 60


Профил
« Отговор #1 -: Юни 17, 2012, 00:21:17 »

общото IP най вероатно  е от новата система която се  въвежда  в цял свят казаха го по  новините IP4 освен ако него знаеш и са праиш на утрепан
Активен
Urwing
Редник
*

Karma: +5/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 11



Профил
« Отговор #2 -: Юни 17, 2012, 02:19:21 »

Ще помоля без такива подмятания и изказвания. Не съм тук, за да се правя на "утрепан", а за да си прекарам добре свободното време! Ако обаче не може да ми се осигури сигурност, още повече когато става въпрос и за платени услуги, то тогава това става доста разочароващо! Някои хора съвсем се самозабравят какъв е смисълът на играта и прекрачват границата... не, не съм чел никакви подобни новини и не смятам, че това ми е проблемът някой да влиза в профила ми!
Активен
pavkata99
Лейтенант
***

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #3 -: Юни 17, 2012, 07:01:31 »

Този човек е в моя съюз, само аз и заместник-лидерката знаят паролата му, когато това нещо стана тя си чатеше спокойно в трибуната, а някой е влизал и в моя и ако се бях забавил щяха да ме ограбят, изгубих 5 диаманта, майната му, не ми трябват, но пък си е писал с Urwing и ми е чел съобщенията, смених си паролата, но не знам какво стана... потребителското ми име е pavkata99 моля проверете тези неща и ако трябва на лично да си кажа IP адреса и да направите някакво ограничение за акаунта, не искам да ме обират при положение, че давам пари за играта!
Активен

FRI3NDS R H4RD 2 FIND H4RD3R 2 L34V3 IMPOSSIBL3 2 4GET
kama4o
Сержант
**

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 60


Профил
« Отговор #4 -: Юни 17, 2012, 09:28:32 »

аз ти казвам за това че имаш общ адрес със  някой друг и ти посочих една от причините хората казаха че такива неща ще се случват потърси в интернет и ще видиш за какво става на въпрос а за диамантите пиши им на пощата не тук но до понеделник не чакай отговор
 
Активен
Urwing
Редник
*

Karma: +5/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 11



Профил
« Отговор #5 -: Юни 21, 2012, 09:56:03 »

 Аз благодаря за експедитивния отговор, който до момента така и не съм получил  Smiley  Разбрах, че е бил някакъв пробив и се е случило масово и в други светове... но пък, като се замисли човек, нямаше да е никак зле едно съобщение да се беше появило в Новини, в които да се обясни какво е станало и последиците от него. Защото така оставаш с впечатлението, че едва ли не някой от админите се възползва от правата си, за да върши глупости..?!
Активен
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #6 -: Юни 21, 2012, 10:02:06 »

Никой ат админите не върши никакви глупости.
Моля, използвайте support_bg@imperialsupport.org за проблеми от този сорт.
Ако бяхте писали там, досега да сте получили задоволителен отговор на проблема си.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!