Imperia Online България  
Март 28, 2024, 14:08:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложение във връзка : модирани доживотно играчи  (Прочетена 6319 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Latona
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« -: Юни 02, 2012, 10:42:44 »

Здравейте,
Не знам дали е пускана подобна тема. Потърсих, но не намерих. Ако е пускана - моля да бъда извинена за спама. Моето предложение е колониите на играчи, които са в продължителен мод - примерно над 30 дни (това е ясно, че е доживотен) да могат да бъдат превземани. Няма да коментирам ползата за всички ресурси, но за ограничени ресурси като коприна и скъпоценни камъни е от особено значение. По принцип за мода - мисля, че е добре да има някакъв лимит за този мод. Примерно - след 60 дни неактивност да бъдат обявени за каси да могат да бъдат превземани и ограбвани. Това ще реши проблема и с колониите. Ако някой иска да си запази акаунта - да влиза преди края на мода и да го активира наново.
« Последна редакция: Юни 02, 2012, 20:12:44 от Latona » Активен
Zinovi
Сержант
**

Karma: +20/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 65


Профил
« Отговор #1 -: Юни 02, 2012, 10:53:06 »

вече се превърна в стратегия, преди да мод-нат доживотно, акаунти да вземат 4 колонии ... Като го направят това 10 човека и ви става ясно какво се случва.
Активен

k_politov
Редник
*

Karma: +7/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 44


Профил
« Отговор #2 -: Юни 02, 2012, 13:07:08 »

Абсолютно подкрепям идеята!!! Може би не да се напада провинциите, но поне колониите трябва да могат да се взимат!!!
Активен
valti
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #3 -: Юли 11, 2012, 19:35:04 »

Глас в пустиня този форум и като цяло хората, които се занимават с поддръжката на играта.... Всички си бъркат в носа и се правят на ударени, ако дадена тема не им изнася като тази тук.
Играя в международен свят в момента и поне 6-7 колонии скъпоценни камъни са моднати. За какво си говорим...
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #4 -: Юли 11, 2012, 20:16:22 »

Вместо да давате идей да могат да се нападат модирани акаунти , то помислете за по-добро решение. Атакуването на владение на модиран акаунт никога не е било възможно и няма и да бъде.

Ако питате мен , бих пуснал предложение като например :
 Мода , както си има минимално време за махане (48 часа) да има и максимално - например 168 часа, или да може да модира и за по-дълго , но това да струва повече. Накратко казано , цената на Ваканционния мод да се определя според срока , за който искаш да модираш.
 Това има 2 хубави и 1 лоша страни:
- Няма да има играчи във "вечен" мод;
- повече активни играчи по картата;
- по-скъп Ваканционен мод;
Активен

Zinovi
Сержант
**

Karma: +20/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 65


Профил
« Отговор #5 -: Юли 11, 2012, 22:51:44 »

Вместо да давате идей да могат да се нападат модирани акаунти , то помислете за по-добро решение. Атакуването на владение на модиран акаунт никога не е било възможно и няма и да бъде.

Ако питате мен , бих пуснал предложение като например :
 Мода , както си има минимално време за махане (48 часа) да има и максимално - например 168 часа, или да може да модира и за по-дълго , но това да струва повече. Накратко казано , цената на Ваканционния мод да се определя според срока , за който искаш да модираш.
 Това има 2 хубави и 1 лоша страни:
- Няма да има играчи във "вечен" мод;
- повече активни играчи по картата;
- по-скъп Ваканционен мод;

това, че е по скъп не означава, че няма да има отново играчи във вечен мод ...Както казах това си е стратегия и това, че ще се дадат малко повече диаманти е нищо. Представете си какви са щетите, ако се вземат всички вълни и памуци по картата, това ще има огромен ефект върху съюзните армии
Активен

house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #6 -: Юли 11, 2012, 22:55:50 »

това, че е по скъп не означава, че няма да има отново играчи във вечен мод ...Както казах това си е стратегия и това, че ще се дадат малко повече диаманти е нищо. Представете си какви са щетите, ако се вземат всички вълни и памуци по картата, това ще има огромен ефект върху съюзните армии

Ако мода струва по 2-3 диаманта за 24 часа ще се позамислят дали да излизат за 2-3 и повече месеци в мод. Няма да има смисъл - по-добре ще е да дарят армията и да махнат населението от мините.
Активен

valti
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #7 -: Юли 12, 2012, 00:58:38 »

Съвсем по-лесно е след 30 дни колониите на модираните играчи сами да изчезват. Но е безкрайно глупаво да се блокират тези важни колонии като коприна и скъпоценни камъкни, защото са много ограничени. Вече 5-6 колонии намирам и все на модирани играчи, които са така от над месец. Просто се спъва развитието на останалите играчи по този начин.
Активен
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #8 -: Юли 12, 2012, 09:58:47 »

Няма как да знаем дали играчите, които са излезли в мод, няма да се завърнат.
Да лимитираме мода до 30 дни, след което да освобождаваме системно колониите им, ако не се появят, означава намеса в акаунта на играча. Все пак - той е платил 10 диаманта за ваканционен мод и решението е негово колко да отсъства от играта.

Можем, обаче, да помислим за алтернативни варианти относно колониите, както и да освобождаваме системно играчи от колониите им, ако те са блокирани от администрацията поради някакви нарушения.

Определено ще се помисли за някакъв компромисен вариант, защото има резон в това, че определени колонии се ограничават за останалите активни играчи.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
-fiher-
Луцифер(Луци)
Лейтенант
***

Karma: +11/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 140



Профил
« Отговор #9 -: Юли 13, 2012, 06:34:52 »

Човек си плаща значи има право да си е в мод колкото иска . Аз лично предлагам ако някой във мод повече от 336 часа (2 седмици) автоматично колонията която е взел да се клонира т.е. взимаш коприна пускаш си модчето нема те 2 седмици и на произволни места в радиус от 200 полета (защото си взел колония която би била нужна именно само на хора от този радиус) да се пускат 2 такива колонии и да са 2 защото се пак 2 седмици си заемал една колония редно е да се върне колонията и още 1 като компенсация ,но ако затова ръководството иска също да печели нещо може да се добави това да взимаш такива колонии (клонирани) да става само за Премиум акаундите .Човек си е платил може да си я ползва а тези дето я искат ще имат 2 на разположение и тъйкато човека си е платил да я запази колонията то е редно ако взимате клонирани и вие да платите да ги имате като си плащате Премиума.
Активен

Животът - поредното нещо заради което само по себе си не си струва да живееш , но пък заради дребните неща в живота на всеки един като любов,пари или семейство просто не ти стиска да натиснеш спусъка !
arjenti1
Редник
*

Karma: +2/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #10 -: Юли 13, 2012, 07:08:10 »

е те тука загуби всички с това предложение Grin
Активен
Precakaniq
Сержант
**

Karma: +6/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Профил
« Отговор #11 -: Юли 13, 2012, 11:30:10 »

Може би не съм разбрал правилно ... но виновен ли е някой, че се е развил по бързо от вас и си е взел колония!? Сигурен съм, че в световете където играете може да "освободите" някой активен играч от колонията му, но ... страх лозе пази / искате по неактивни, защото Ви е страх /.
Няма такова нещо като 2 седмици и да му се маха ... може човека да иде за 1-2 месеца на почивка в Дубай :d Сигурно е виновен и за това, че може да си позволи .... а касиерите се набират на клавиатурите Smiley


Може и да не си "плати" за мода ... все пак всеки ден системата му генерира по 1 диамант и може да се натрупват Smiley
Активен
pavkata99
Лейтенант
***

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #12 -: Юли 13, 2012, 11:38:41 »

Може би не съм разбрал правилно ... но виновен ли е някой, че се е развил по бързо от вас и си е взел колония!? Сигурен съм, че в световете където играете може да "освободите" някой активен играч от колонията му, но ... страх лозе пази / искате по неактивни, защото Ви е страх /.
Няма такова нещо като 2 седмици и да му се маха ... може човека да иде за 1-2 месеца на почивка в Дубай :d Сигурно е виновен и за това, че може да си позволи .... а касиерите се набират на клавиатурите Smiley


Може и да не си "плати" за мода ... все пак всеки ден системата му генерира по 1 диамант и може да се натрупват Smiley
И аз съм на това мнение, имам колония и сега ще ходя на море за малко повече от седмица, но ако някой друг реши за повече да замине нанякъде и се модира? Като се върне след месец от почивката си, какво да открие? Някакво съобщение:
"Вие бяхте във мод повече от 2 седмици, всичките ви колонии са освободени и т.н..." Пълна безмислица, айде ако е повече от 2 месеца е ясно, че скоро време няма да се върне, може, ама за по-малко от месец и половина мод аз не съм съгласен да се махат колониите
Активен

FRI3NDS R H4RD 2 FIND H4RD3R 2 L34V3 IMPOSSIBL3 2 4GET
valti
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #13 -: Юли 23, 2012, 14:12:18 »

Ей дървен философ, щом си толкова "заможен" да киснеш в Дубай 1-2 месеца, все ще имаш средства да си влезнеш в империята за 5 минути, махаш си мода и го пускаш отново. Моля хората с ограничени умствени възможности да не се напрягат излишно.  *xxx*
Активен
pavkata99
Лейтенант
***

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #14 -: Юли 23, 2012, 14:16:54 »

Ей дървен философ, щом си толкова "заможен" да киснеш в Дубай 1-2 месеца, все ще имаш средства да си влезнеш в империята за 5 минути, махаш си мода и го пускаш отново. Моля хората с ограничени умствени възможности да не се напрягат излишно.  *xxx*
Кой е дървен философ бе? Ти да не си пиян? Това, че някои могат да си позволят по-дълга ваканция, а ти не, не значи, че трябва да ги дискриминираме в империя, ако се модне и се върне той също губи голяма част от развитието си, така че като един играч е моднат 1 месец и един играч играе 1 месец сравни и виж какво губи моднатия...
Активен

FRI3NDS R H4RD 2 FIND H4RD3R 2 L34V3 IMPOSSIBL3 2 4GET
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!