Imperia Online България  
Април 29, 2024, 20:35:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да - на свободните пушачите - не на дискриминацията!!!!  (Прочетена 46731 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #300 -: Март 30, 2013, 16:22:50 »

Ето.А аз се чудя защо все не успявам.Всъщност от близо 2.5 кутии ги намалих на 10 цигари , но опитите ми да спра тотално не се увенчават с успех.Ставам нервен , раздразнителен и съм противен на всички , вкл на мен самия.Еми ще се опитам да поддържам 10 бройки и това е.Четох доста за електронните цигари , но колкото повече чета за тях , толкова повече се обърквам дали е по добре да си остана на нормални или да мина на електронна.

Аз опитах с електронната и има ефект. Номера е , да си вземеш качествена цигара и най-вече качествена никотинова течност. Преди пушех по 25-30 цигари дневно (ако вися нощем на компа скачат и на над 20) С електронната с 1 шишенце течност , което трябва да ми стигне за около 10 дни , аз изкарах 30 дни. Ако се интересуваш от качествена цигара , то мога да ти препоръчам , но на ЛС , за да не правя реклама.
Активен

MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #301 -: Март 30, 2013, 19:19:03 »

Аз опитах с електронната и има ефект. Номера е , да си вземеш качествена цигара и най-вече качествена никотинова течност. Преди пушех по 25-30 цигари дневно (ако вися нощем на компа скачат и на над 20) С електронната с 1 шишенце течност , което трябва да ми стигне за около 10 дни , аз изкарах 30 дни. Ако се интересуваш от качествена цигара , то мога да ти препоръчам , но на ЛС , за да не правя реклама.
Ще си позволя да не се съглася ... ефекта от тази цигара е , че се задръстваш от никотин ..полепва ти по дроба по-зле от обикновената ...да , няма катрани ..така е ...ама колко засмукваш наведнъж , а ?!? ....тази тема е изчерпана от много време ... дано сте се сетили покрай хората дето прокараха закона да си направите магазини за електронни цигари като тях. Не , че аз ще си купя нещо такова , ама доста пара пак направиха момчетата ...хихихи
Активен

Close enough to ...BASTARDS
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #302 -: Март 15, 2014, 00:26:54 »

http://news.ibox.bg/news/id_1087394404
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #303 -: Април 05, 2014, 01:25:31 »

2 години не пуших. /странни екстраординарни семантично-несамосбъдващи-се-екстраполиращи-себе-си явления се случват, независимо от нихилизма (*нямащ нищо общо с никотизма)/. Не ми се появиха двуоки, нито трикраки.
Пак пропуших. Даже не от яд.
« Последна редакция: Април 05, 2014, 01:28:33 от Pavlov » Активен
Hun Axau
Редник
*

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


ПОГРЕБАЛЕН АГЕНТ


Профил
« Отговор #304 -: Април 05, 2014, 13:22:55 »

Kак го виждам аз  Smiley
Демокрация  GrinHuh? Не може една шепа "обратни" да ти казват НЕ на цигарите , и ДА  на леката дрога , проституцията и бла , бла  *pardon*
Неясни лобита ни налагат някакви закони насилствено без да ги е еня, че сме поне 50 %  Smiley
Така че просто се  *suicide*
Активен

Какво значи-ще умрем?Може би в човека има сто сетива и със смъртта загиват само петте,които са ни известни,а останалите остават живи!
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #305 -: Април 05, 2014, 15:42:07 »

Ако наистина мислеха за здравето на хората щяха да забранят и едното и другото ... жалки лицемери са , но то кой и им се връзва де.
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #306 -: Април 05, 2014, 19:28:28 »

За една сериозна дискусия точно по този въпрос, си трябват сериозни аргументи. Ако трябва да дискутираме диктатурата на множеството над малцинството, наречена вкратце демокрация, ще дотрябва съвсем друга тема.
А тук сериозно-дебатиращи люде няма, затова я караме на споделяне на мнения ...  Grin
Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #307 -: Април 05, 2014, 20:23:36 »

За една сериозна дискусия точно по този въпрос, си трябват сериозни аргументи. Ако трябва да дискутираме диктатурата на множеството над малцинството, наречена вкратце демокрация, ще дотрябва съвсем друга тема.
А тук сериозно-дебатиращи люде няма, затова я караме на споделяне на мнения ...  Grin
Абе не съвсем ... доста нерви изхабих в предишни постове да обяснявам , ама то няма смисъл !!!
Активен

Close enough to ...BASTARDS
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #308 -: Април 05, 2014, 20:35:26 »

Никой не може да ми обясни защо трябва да приемам да бъда тровен.
 *pardon*
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #309 -: Април 05, 2014, 20:38:57 »

Никой не може да ми обясни защо трябва да приемам да бъда тровен.
 *pardon*
То за тебе ясно ... ти ми обясни защо аз плащам невероятни акцизи да се "тровя" , което не ти пречи на теб !!! а болнични примерно не съм ползвал никога , нищо че плащам и здравни , които потъват не знам къде ..аре да те видя сега ?!?!
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Hun Axau
Редник
*

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


ПОГРЕБАЛЕН АГЕНТ


Профил
« Отговор #310 -: Април 05, 2014, 20:53:37 »

То за тебе ясно ... ти ми обясни защо аз плащам невероятни акцизи да се "тровя" , което не ти пречи на теб !!! а болнични примерно не съм ползвал никога , нищо че плащам и здравни , които потъват не знам къде ..аре да те видя сега ?!?!
Прав си Абсо  Smiley Поне за за това !!! Аз не плащам здравни , нито каквито и да е други осигуровки .....Няма да дам на едната шепа боклуци да станат милионери от въздуха  *freak* на цигарения дим !!!
По простата причина , че вече шибаняците няма от какво да крадат . Крадат от данъците и евро линиите
Активен

Какво значи-ще умрем?Може би в човека има сто сетива и със смъртта загиват само петте,които са ни известни,а останалите остават живи!
Hun Axau
Редник
*

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


ПОГРЕБАЛЕН АГЕНТ


Профил
« Отговор #311 -: Април 05, 2014, 20:58:59 »

Никой не може да ми обясни защо трябва да приемам да бъда тровен.
 *pardon*
Ще се пробвам  Smiley, като за 1-ви клас !!!!
Ако не го разбереш и тогава значи - *suicide*
Аз си правя Заведение да речем , и е МОЕ не общинско или някакво ........
И искам да напиша отпред : За БЕЛИ ПУШАЧИ !!!!
Тези , черните , цветните отиват в "ТЕХНИТЕ" заведения и не дишат цигарен дим  wassup
Активен

Какво значи-ще умрем?Може би в човека има сто сетива и със смъртта загиват само петте,които са ни известни,а останалите остават живи!
Hun Axau
Редник
*

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


ПОГРЕБАЛЕН АГЕНТ


Профил
« Отговор #312 -: Април 05, 2014, 21:04:39 »

За една сериозна дискусия точно по този въпрос, си трябват сериозни аргументи. Ако трябва да дискутираме диктатурата на множеството над малцинството, наречена вкратце демокрация, ще дотрябва съвсем друга тема.
А тук сериозно-дебатиращи люде няма, затова я караме на споделяне на мнения ...  Grin
Това не е ДИКТАТУРА  Smiley френд ....А правото да живееш , и да си свободен , и да решаваш за себе си  Smiley и приятелите ти , и близките ти , и тия дето споделят мисленето ТИ !!!
п.с. Демокрацията , "демокрацията" в която живеем по правило изисква пппппппоне 2-3 ти мнозинсво за да наложи накакво правило  Smiley
Имат ли го НЕПУШАЧИТЕ , м Huh?
« Последна редакция: Април 05, 2014, 21:10:28 от Hun Axau » Активен

Какво значи-ще умрем?Може би в човека има сто сетива и със смъртта загиват само петте,които са ни известни,а останалите остават живи!
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #313 -: Април 05, 2014, 21:21:14 »

Ще се пробвам  Smiley, като за 1-ви клас !!!!
Ако не го разбереш и тогава значи - *suicide*
Аз си правя Заведение да речем , и е МОЕ не общинско или някакво ........
И искам да напиша отпред : За БЕЛИ ПУШАЧИ !!!!
Тези , черните , цветните отиват в "ТЕХНИТЕ" заведения и не дишат цигарен дим  wassup

Не го разбирам. Що трябва да е заведение? Ми пуши си у вас, у приятели, в мазата, в някоя канавка... там, където няма да ми пречиш. Законът за здравето дефинира понятието „обществени места” като места, които са обществено достъпни и/или предназначени за обществено ползване, без оглед на собствеността или правото на достъп. Заведението е обществено място. Можеш да си пушиш някъде другаде, никой не ти отнема правото да пушиш. А според мен би трябвало, но това е друга тема.

А защо някой плаща невероятни акцизи за да се трови, трябва да отговори сам на себе си!
 Grin
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #314 -: Април 05, 2014, 21:23:59 »

Това не е ДИКТАТУРА  Smiley френд ....А правото да живееш , и да си свободен , и да решаваш за себе си  Smiley и приятелите ти , и близките ти , и тия дето споделят мисленето ТИ !!!
п.с. Демокрацията , "демокрацията" в която живеем по правило изисква пппппппоне 2-3 ти мнозинсво за да наложи накакво правило  Smiley
Имат ли го НЕПУШАЧИТЕ , м Huh?

Е те ти още малко ще искаш всичко да е разрешено! То и при демокрацията има правила, шъ знайш!
Естествено, че имаме мнозинство, нали забраната мина през парламента, това да не ти е някакво еднолично решение на някой?!?! Мнозинство сме ние, малцинство сте вие!
 *pardon*
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!