Imperia Online България  
Април 25, 2024, 15:16:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да - на свободните пушачите - не на дискриминацията!!!!  (Прочетена 46705 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #255 -: Декември 16, 2012, 00:56:34 »

Шамар да е - аванта да е  Grin
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #256 -: Декември 16, 2012, 01:04:50 »

Не , имате си някакви изисквания който се родиха наскоро ... забравихте как бяхте , до него скоро .... казах ви нещо по-нагоре , но естествено не го забелязахте ...евала ви непушачи ... аз ще си пуша ... вие пишете тук и си водете децата по кръчмите .Та да се научат на , каквото трябва ... Grin
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #257 -: Декември 16, 2012, 01:09:27 »

Изискванията са отдавна, една наскоро бяха облечени в закон. А щом ти си там, а аз съм тук - пуши си, не ми пречиш. Важното е дечицата да са в стаята, не забравяй!
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
straho
Гост
« Отговор #258 -: Декември 16, 2012, 01:09:39 »

хм ..... пет пари не давам за бизнеса на заведенията, що се касае до проблема с цигарите! Тук става въпрос за здравето на хората. Дразни ме обаче ЛИЦЕМЕРИЕТО на тази забрана!  Аз обаче бих запитал къде отиват парите от акциза!!? Платил съм през живота си десетки хиляди, а на пръсти мога да преброя посещенията си при доктор /с изключение на разни медицински които ми се е налагало да вадя/ през последните поне 30 години.  Кой е папкал и папка от тях !?Huh?? Защо след като обществото е окуражавало придобиването на тази зависимост дълги години НЕ ЖЕЛАЕ ДА СИ ПЛАТИ!? Обществото в лицето и на непушачите СА ДЛЪЖНИЦИ на пушещата част от него . И защо се "наказва" жертвата а не "насилника" !? Защо ако обществото е загрижено за здравето си не затвори производството със закон!? Та не е ли равносилно това, на това да наказваме наркоманите а да се отнасяме с разбиране към проблемите със стандарта на живот на наркобароните!?
Що се отнася до мен то аз искам просто да посещавам заведения в които със сутрешното кафе да изпуша и цигара! Не искам да вредя на непушачите.  С ръка на сърцето мога да кажа че съм в перфектно здраве на което много от непушачите могат само да завиждат! Поне 60% от тях ще ги бия по всички физически дисциплини Grin !Тия 60% само в техните представи са по здрави. Но всеки да си се представя както му е хубаво и да си пази здравето както намери за добре! Всеки знае себе си. Нека пият кафето си в заведение собственост на непушач и само за непушачи.  Smiley Не ми пречи че ще се гледаме през витрина /ако изобщо се забележим/! Не казвам че пушенето не е порок но си е мой! Винаги съм се чудил на хора които ме канят на гости а ме карат да излизам на терасата да пуша в студа!? Като откажа се обиждат че съм ги избягвал . Ми ....то си е мъчение и за двете страни.  Живи и здрави да сте непушачи! Smiley *beer*
Повтарям: Дразни  само ЛИЦЕМЕРИЕТО на тази забрана и това че дискриминира!
Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #259 -: Декември 16, 2012, 01:10:16 »

Обособяването на зони за пушачи и непушачи в заведенията е нещо като зони за пикаещи и непикаещи в плувен басеин.
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #260 -: Декември 16, 2012, 01:11:42 »

Обособяването на зони за пушачи и непушачи в заведенията е нещо като зони за пикаещи и непикаещи в плувен басеин.
Напротив
Активен

Close enough to ...BASTARDS
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #261 -: Декември 16, 2012, 01:11:52 »

На Мравчу му лепнах едно + само защото е добра опозиция  Grin
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #262 -: Декември 16, 2012, 01:12:52 »

Напротив

Е да, в басейните сега има препарати и се вижда кой пикае вътре.
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #263 -: Декември 16, 2012, 01:13:31 »

Обособяването на зони за пушачи и непушачи в заведенията е нещо като зони за пикаещи и непикаещи в плувен басеин.

 *SARCASTIC* *SARCASTIC* *SARCASTIC*
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #264 -: Декември 16, 2012, 01:14:02 »

хм ..... пет пари не давам за бизнеса на заведенията, що се касае до проблема с цигарите! Тук става въпрос за здравето на хората. Дразни ме обаче ЛИЦЕМЕРИЕТО на тази забрана!  Аз обаче бих запитал къде отиват парите от акциза!!? Платил съм през живота си десетки хиляди, а на пръсти мога да преброя посещенията си при доктор /с изключение на разни медицински които ми се е налагало да вадя/ през последните поне 30 години.  Кой е папкал и папка от тях !?Huh?? Защо след като обществото е окуражавало придобиването на тази зависимост дълги години НЕ ЖЕЛАЕ ДА СИ ПЛАТИ!? Обществото в лицето и на непушачите СА ДЛЪЖНИЦИ на пушещата част от него . И защо се "наказва" жертвата а не "насилника" !? Защо ако обществото е загрижено за здравето си не затвори производството със закон!? Та не е ли равносилно това, на това да наказваме наркоманите а да се отнасяме с разбиране към проблемите със стандарта на живот на наркобароните!?
Що се отнася до мен то аз искам просто да посещавам заведения в които със сутрешното кафе да изпуша и цигара! Не искам да вредя на непушачите.  С ръка на сърцето мога да кажа че съм в перфектно здраве на което много от непушачите могат само да завиждат! Поне 60% от тях ще ги бия по всички физически дисциплини Grin !Тия 60% само в техните представи са по здрави. Но всеки да си се представя както му е хубаво и да си пази здравето както намери за добре! Всеки знае себе си. Нека пият кафето си в заведение собственост на непушач и само за непушачи.  Smiley Не ми пречи че ще се гледаме през витрина /ако изобщо се забележим/! Не казвам че пушенето не е порок но си е мой! Винаги съм се чудил на хора които ме канят на гости а ме карат да излизам на терасата да пуша в студа!? Като откажа се обиждат че съм ги избягвал . Ми ....то си е мъчение и за двете страни.  Живи и здрави да сте непушачи! Smiley *beer*
Повтарям: Дразни  само ЛИЦЕМЕРИЕТО на тази забрана и това че дискриминира!
По питаи  Скелета   тои  ще  ти  каже      каде  отиват  парите   Smiley
Активен

Авторското Право  Grin
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #265 -: Декември 16, 2012, 01:15:41 »

Изискванията са отдавна, една наскоро бяха облечени в закон. А щом ти си там, а аз съм тук - пуши си, не ми пречиш. Важното е дечицата да са в стаята, не забравяй!
Ти отдавна се имаш за нещо като вездесъщ .... добре , но не живееш сам в тази държава . Всеки ден те ебават с
 така наречените ти граждански права ...което позволяваш ... може ли аз да си запаля цигарка далечко от теб , да не ви вмирисвам ваше височество , а ?! Моля , моля ...
Активен

Close enough to ...BASTARDS
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #266 -: Декември 16, 2012, 01:18:06 »

*SARCASTIC* *SARCASTIC* *SARCASTIC*
А необоснованото писане и смеене по подобни коментари е липса на култура
Активен

Close enough to ...BASTARDS
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #267 -: Декември 16, 2012, 01:19:05 »

В  завдение  с маси  за пушачи  и  не пушачи    какво  спасява   не пушачите от  пушачите  един  параван  едно перде или  една врата  МИСЛА яче дима минава на сякаде и  няма  спирка   и дори  ида  се спори  нито  едната страна нито другата  излизат  прави    Grin
Активен

Авторското Право  Grin
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #268 -: Декември 16, 2012, 01:20:49 »

Е да, в басейните сега има препарати и се вижда кой пикае вътре.
Ами да ти кажа честно ..познай кой мисля , че пикае там и вие се плацикате ... Grin
Активен

Close enough to ...BASTARDS
straho
Гост
« Отговор #269 -: Декември 16, 2012, 01:21:59 »



А по въпроса със забраната за пушене на обществени места - поддържам я. От студентските си години съм активен пасивен пушач и с годините съм ограничавала контактите си с приятели само заради непоносимата смрад, която съм дишала нееднократно в заведенията. Време е и пушачите да изпитат леки неудобства в тази връзка. Стига хленч и плач. Крайно време е да престанете да се държите като разглезено малко дете, на което са му взели играчката.

Що се отнася до смрадта, то при интерес мога да изброя редица широко разпространени заболявания на устната кухина и зъбите в нея , които предизвикват ужасна воня при вербално общуване с подобни индивиди. И уверявам те тия заболявания не щадят непушачите !  Някои от тях са и заразни при целувки. Така че ...умната!  WinkGrin
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!