Imperia Online България  
Март 29, 2024, 03:41:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да разбера кога започва нова ера във някой от световете?  (Прочетена 1928 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
BloodyMerry
Редник
*

Karma: +3/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


В тъмнината е страхът,а когато си сам аз идвам....


Профил
« -: Май 31, 2012, 01:24:16 »

Искам да знам,къде мога да проверя кога започва нова ера в дадените светове,за да мога да се регистрирам и съответно да играя в този свят  Huh? Huh?
Активен

Когато страхът завладее душите и сърцата ви,единственото хубаво нещо е Денят,но след него идва Мрак и там са всички ваши страхове, там съм  Аз и идвам за Вас....
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #1 -: Май 31, 2012, 06:44:13 »

Вчера започна нов свят - Tactical 129 ..... едногодишен със скоростите на блиц  ....за рег имаше линкове във всички светове версия5  ....ако нямаш там акаунт пробай от темата за линковете за регистраций на края на линка да смениш света
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
BloodyMerry
Редник
*

Karma: +3/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


В тъмнината е страхът,а когато си сам аз идвам....


Профил
« Отговор #2 -: Май 31, 2012, 12:31:34 »

Благодаря за отговора. А някой от блицовете където са за по 1 месец ще е достъпен ли скоро,понеже лятото няма да имам време да играя и искам да се включа за бързо  Wink А за зимата ще съм тук и с удоволствие,ще се включа някъде  [:-}
Активен

Когато страхът завладее душите и сърцата ви,единственото хубаво нещо е Денят,но след него идва Мрак и там са всички ваши страхове, там съм  Аз и идвам за Вас....
.vess.
Лейтенант
***

Karma: +29/-96
Неактивен Неактивен

Публикации: 200



Профил
« Отговор #3 -: Май 31, 2012, 22:33:15 »

http://www44.imperiaonline.org/imperia/game_v5/game/register.php?realm=XY
само че блицовете версия 5 продължават 3 месеца, а класическия (10) е 1.5 месеца. В него нова ера ще почне някъде към 25.06, а  от другите най-скоро в 53 - след около 3 седмици.
« Последна редакция: Май 31, 2012, 22:35:58 от .vess. » Активен
BloodyMerry
Редник
*

Karma: +3/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


В тъмнината е страхът,а когато си сам аз идвам....


Профил
« Отговор #4 -: Юни 01, 2012, 00:48:28 »

Благодаря Весе Smiley
Активен

Когато страхът завладее душите и сърцата ви,единственото хубаво нещо е Денят,но след него идва Мрак и там са всички ваши страхове, там съм  Аз и идвам за Вас....
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!