Imperia Online България  
Април 25, 2024, 22:44:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем с битка  (Прочетена 7920 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #15 -: Май 24, 2012, 22:41:30 »

Джими на тебе няма какво да обеснявам ти малоумен ли си не знам казва ти се че след крепостната обсада след като са ги били балистите и катапултите в крепостта влизат 559 хил фаланги ти продължаваш
ти малоумен ли си ....като си тръгнал в началото с 559000 фаланга и са те били една камара рундове на крепостната обсада ,няма как след нея да влезеш пак със същия брой фаланга ....вземи размърдай мозъка малко ...
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
sisiena
Сержант
**

Karma: +31/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 94


Профил
« Отговор #16 -: Май 24, 2012, 22:44:00 »

казах ти няма какво да ти отговарям аз вярвам на очите си не на твоите гллупости  ,според анимацията губи по 15-20 войничета на рунд какво да ти обеснявам на твб не знам 
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #17 -: Май 24, 2012, 22:45:31 »

няма какво да ми обясняваш ....питаш и двама човека се опитваме да ти обясним това което питаш ....а ме не ...ми кат неискаш отговори не си чеши пръстите за да питаш
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #18 -: Май 24, 2012, 22:50:04 »

е добре ...щом аз не съм наясно Smiley  ..... няма ти обяснявам  *beer*
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #19 -: Май 24, 2012, 22:51:43 »

Доколкото виждам от битката и въпросния играч ти е извън обхват и имаш наказание в атаката и морала на войската си.........какви чудеса очакваш?
Активен
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #20 -: Май 24, 2012, 22:54:21 »

е добре ...щом аз не съм наясно Smiley  ..... няма ти обяснявам  *beer*

джими и на мен ми обясниха на времето че е много рядко да не казвам невъзможно в един рунд атакуващия да се разбяга поради нисък морал и в същия момент машините му да ми счупят крепоста ама стана. ако не се лъжа и гаргаран е сигнализирал за подобен проблем в НН
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
sisiena
Сержант
**

Karma: +31/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 94


Профил
« Отговор #21 -: Май 24, 2012, 22:55:12 »

така ще ви  обесня за последен път   атаката тръгва с въпросните фаланги анимацията показва пред крепостната обсада  559 хил и нещо си фаланги бият ги няколко рунда  катапулти стрелци и балисти ,гледам на всеки рунд губи по 15-20 фаланги,след като влиза в крепоста е загубил около 500 фаланги според анимацията  и отива с 559 хил  и малко към останали катапулти и тарани ,достатъчнно ясно ли го обеснявам
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #22 -: Май 24, 2012, 22:55:54 »

джими и на мен ми обясниха на времето че е много рядко да не казвам невъзможно в един рунд атакуващия да се разбяга поради нисък морал и в същия момент машините му да ми счупят крепоста ама стана. ако не се лъжа и гаргаран е сигнализирал за подобен проблем в НН
да имаше проблем с него и мен тогава в НН  .... но това сега няма нищо общо с тази битка
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #23 -: Май 24, 2012, 22:56:09 »

Доколкото виждам от битката и въпросния играч ти е извън обхват и имаш наказание в атаката и морала на войската си.........какви чудеса очакваш?


гриша едно пояснение това е каса
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
sisiena
Сержант
**

Karma: +31/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 94


Профил
« Отговор #24 -: Май 24, 2012, 22:57:06 »

Джими  отиди в друга тема ,ако обичаш,да атаката е по каса така че да очаквам чудеса няма наказание
Активен
krastiu1979
Сержант
**

Karma: +10/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 99


Профил
« Отговор #25 -: Май 24, 2012, 22:59:53 »

нищо не виждате и спрете да дрънкате глупости. Атаката е по каса,по време на полевата битка се губи само 4 морал и умират 16 фалнги и 17 меча. Другите загуби са след това. Въпроса е как 2000 тежки коня,500 меча и 9 катапулта нанасят такива загуби???
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #26 -: Май 24, 2012, 23:02:04 »

нищо не виждате и спрете да дрънкате глупости. Атаката е по каса,по време на полевата битка се губи само 4 морал и умират 16 фалнги и 17 меча. Другите загуби са след това. Въпроса е как 2000 тежки коня,500 меча и 9 катапулта нанасят такива загуби???
колко етапа има една битка на разграбване  ..... на полевата е ясно че няма да загуби нищо  ....след това на крепостната обсада какво губи  .....
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #27 -: Май 24, 2012, 23:02:56 »

така ще ви  обесня за последен път   атаката тръгва с въпросните фаланги анимацията показва пред крепостната обсада  559 хил и нещо си фаланги бият ги няколко рунда  катапулти стрелци и балисти ,гледам на всеки рунд губи по 15-20 фаланги,след като влиза в крепоста е загубил около 500 фаланги според анимацията  и отива с 559 хил  и малко към останали катапулти и тарани ,достатъчнно ясно ли го обеснявам

Ето , ти сам се оплиташ , но искаш и нас да оплетеш.
-стартираш с 559 264 Фаланги.
-По твой думи "след като влиза в крепоста е загубил около 500 фаланги"  (макар , че са с хиляди повече)
- И пак по твой думи "и отива с 559 хил  и малко към останали катапулти и тарани"

Та , математиката казва друго - 559 264 - 500 не е равно на 559 хил  и малко
« Последна редакция: Май 24, 2012, 23:05:30 от house83 » Активен

banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #28 -: Май 24, 2012, 23:05:56 »

джими стига толкова нито ти нито доктора можете да кажете до колко е реално могат отгоре и до утре да си чешем езиците файда няма, уверил съм се само в едно че тука нищо не действа според описаните правила на играта... така че нека властимащите да дадат отговор
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
sisiena
Сержант
**

Karma: +31/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 94


Профил
« Отговор #29 -: Май 24, 2012, 23:13:02 »

Сега аз говорих образно битката я гледах няколко пъти ,говорех с приблизителни цифри за да разберете ,явно няма да стане ,не знам как да ви обеснявам как да ви го напиша ,явно не си ти човека който може да обесни адекватно ,битката я видя м/у кой  е казах ти света пусни я на адекватните хора да прегледат битката и да обеснят бъга който се получил визуален ли от анимацията ли от къде е не да спорите тука с пощальона и да се правите на разбиратели ,помниш ли когато смята  колонията с наказанията за подкрепления и обесняваше как имало наказани ,а се оказа че няма сега пак спориш и говориш от теб се иска само да пуснеш битката за проверка и някой наясно да обесни защо и къде е проблема
Активен
Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!